Oldal: 1 / 746 123451151101501 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (7451) összesen

Téma: Drift autók

Senior Member
    Hozzászólás
    123

Drift autók

Sziasztok!

Érdekelne hogy van-e valakinek drift elektromosa, és hogy milyen tipusú hol vette stb...

Nagyon megtetszett és szeretné megtudni egy-két dolgot, pl hogy milyen motort használnk, valmi különleges futomü szükséges hozzá, milyen áttétel stb.
    ...american way of drive...
    <br />...american way of life...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.356

Drift autók

Szia!

Ez nagyon egyszerű! Alapvetően a Yokomo kezdett forgalmazni drift
    autókat, de a lényege a kerék.
    Mindegy milyen motor, milyen áttétel, futómű, a lényeg a keréken van.
    Yokomóék ezt speciális formájú gumival és a rá való műanyag gyűrűkkel
    oldották meg.
    Mi ezt egyszerübben szoktuk csinálni, tekerünk egy kis szigetelőszallagot a
    gumira, és lehet csapatni!

Gyurici

Senior Member
    Hozzászólás
    271

Drift autók

Hi.

A yokomo drift kereke valami olyasmi, hogy műanyag gyűrűk vannak a keréken amelyek állatira csúsznak. Ennyi.
    Ezt egyszerűen úgy lehet modellezni, hogy PU csőből ráhúzol egy csivacskerékre egy darabot.
    Haverok próbálták, nekik bejött.

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Drift autók

JAh, a yokomo csinálja, de árulnak csak kereket is. Mint itt leírták, pénzkidobás :P Amugy meg szerintem valami nyomatékos motor az ideális hozzá.Volt régebben egy oldal ami ezzel foglalkozott, de sajna azóta megszünt, de biztos vannak utódai, keresgélj.

Member
    Hozzászólás
    91

Drift autók

Mi is a szigszalagot használjuk, és járólapon istenieket lehet csapatni. Mégcsak nyomatékos motor sem kell
    T1 Evo II/LRP F1 PRO Reverse/NOSRAM Vision 17x2/T3PDF (FM 40.735, 40.815, 40.835 MHz),

Member
    Hozzászólás
    88

Drift autók

üdv,

Saját kis tapasztalataim.:
    -alacsony súlypontú autó (pl. TL01 nem a legideálisabb)
    -a gumi téren:
    Yokomo nagyon jó, főleg ha mér kicsit megkopott. Tempós ívelt pályákra nagyon jó. (szerintem nem pénzkidobás, egyszer gyere le nyáron egy tamiya kupára és láthatod a LET OP DANIT menni....hát)
    PVC csövesből két "alapvető tipus" van, amikor szivacsra, vagy normál gumira van felhúzva (megfelelő módon) 53-as pvc cső, és az amikor esztergált műanyag gyűrűt (van falvastagság rendesen) húzol csak a felnire rögtön (megfelelő módon). Ez is mókás, de ez viszont szigorúan kanyargós tördelt szűk pályához, ilyenen nagyon szépen lehet vezetni, de tempóson elég küzdős.
    -motornál én is a nyomatékost javaslom, régi példa a 19Tspec, hirtelen nem tudom ki gyártotta, ha jól emlékszem piros volt, sokan javasolták.
    -azt meg kikérem magamnak, hogy a futóművet le kel sz..., ez nem igaz, lehet találni jó beállításokat fent a neten, fontos ez is, sokat dob a vezethetőségen.

stb, stb

Senior Member
    Hozzászólás
    629

Drift autók

A Drift-hez csak annyit, hogy ha kimegy valaki a Hősök terére, akkor teljesen mind1, hogy milyen gumi van az autón, ott aztán lehet keresztbe nyomulni Ezt személyes tapasztalatból is mondom.
    Egyébként ha valaki nagyon szeretné, hogy az autója "keresztbe" menjen, akkor az sem árt a gumi mellett, ha a hátsó difit egy kicsit jobban megszorítja, ugyanis akkor a hátsó kerekek kevésbé "diferálnak" le. Sajnos a Tamiya sok autóhoz "bolygó difit" ad, nem golyóst, és azzal nem lehet úgy játszani, talán csak a zsírral, vagyis ha keményebb zsírt teszel a hátsó difibe, akkor az érhet valamit, de nem sokat. Egy ilyen difivel nem lehet nagyon "keresztbe" menni, mert előbb-utóbb megfordul a verda a saját tengelye körül.
    Egyébként honnan ez a driftelősdni? Csak nem NFSU feeling?
    Üdv, Tegzi<br />FF01; TA03R-TRF; TA03RS-TRF; DF-02; Volvo Penta<br />3PK PCM 41.180;<br /><br />Tel: 0630-828-3324

Member
    Hozzászólás
    88

Drift autók

üdv,

nálam ez a drift: (képek, video, stb)

http://www.yokomousa.com/kits/drift_.../dp_street.htm

minden ami hozzá tartozik, szép kaszni, szép kerekek, extrák....stb, stb, ja és természetesen pályán ugy ahogy 1:1 méretarányban is, nem az hogy pl. kimegyek a 40*40 méteres terembe parketára, és sima gumival veretek össze vissza ez is az de mégse.
    Amennyiben nekiállok akkor úgy ahogy a nagyok, Kogichi-ék szerint ez a Drift akkor nekem is jó így.

Senior Member
    Hozzászólás
    324

Drift autók

hali
    szintem a tl01 alkalmas ra...legalabb is a mai tapasztalotokbol itelve... :lol: felmentem a mamut parkolojaba..nagyon allat volt :lol:
    Elado HPI Micro RS4<br />Eladó Xmods<br />ELadó M03

Senior Member
    Hozzászólás
    324

Drift autók

jah es meg annyit h ti vagytok az elso rcsek akiktol azt hallom hogy RC drift bejovos...eddig azt hittem egyedul vok...

amugy hallottam h nehany srac beszigzalagozta a savage kereket s ugy kuldtek....nem hittem volna h vannak nalam allatabb emberek is :lol: :lol:
    Elado HPI Micro RS4<br />Eladó Xmods<br />ELadó M03

Oldal: 1 / 746 123451151101501 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve