Oldal: 176 / 176 ElsőElső ... 76126166172173174175176
Eredmény: 1.751 - 1.753 (1753) összesen

Téma: FrSky Taranis 16 Channels, Full Telemetry, RSSI

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.139
    Idézet bOOmslang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Kelle egy kis segítség vagy legalább ötlet...
    Adott egy X9D+ LBT fw-el. Hibátlanul működött egészen két héttel ezelőttig. Három-négy hete kint voltam az F5J-400 vitorlával a benne egy D8R-II vevővel, tökéletes volt. 420m max magasság, egy hangja nem volt. Hazajöttem, letettem a távot (csak a logokat olvastam ki belőle) hozzá sem nyúltam egy hétig. Következő hétvégén kimentem, és már a 100m körüli startmagasságnál elkezdett folyamat pofázni hogy telmetria megszűnt-telemetria helyreállt. Irányítás végig volt de pár másodpercenként eldobálta a telemetira linket.
    Gondoltam a vevő lesz, lecseréltem az antennát semmi. Cseréltem vevőt, ugyanez. Másik gépben D4R-II szintén dobálja, de kevesebbszer. Kisquadban X4R, szintén kevesebbszer de az is megáll.
    Adóantennám rendben van, SWR ha balra áll az antenna 1-2, ha jobbra 16. Ez új kora óta ilyen. Soha nem kaptam adóantenna hibát.
    Valaki találkozott már ilyesmivel? Ötlet?

Sz
    UPDATE:

Gondoltam leírom hátha valaki hasonló esettel találkozik...
    Tegnap megjött az új antenna a távhoz. BG-ről rendeltem egy QX7 antennát. Ha rendeltek nézzétek meg mert ha hozzám hasonlóan u.fl-es az adómodul akkor csak a fekete színű antennán van csati. Direktben X9D-hez nem találtam olyat ami lenne. Tökéletesen passzol a régi helyére és még jobban is néz ki! Viszont sajnos a gondomat nem oldotta meg.
    Tegnap az otthoni teszt után kimetnem a reptérre, de sajnos ugyan az a hiba. Kint volt egy modellező társunk akinek egy sima X9D-je van még (nem plus, eredeti FW az adón és a távon is). Mint kiderült Neki is ugyan ezt a hibát produkálja egy ideje.
    Végső elkeseredésemben megrendeltem egy hátsó panelt adómodulostúl BG-ról...

Folyt köv!

Sz
    BH Katana DLE30 | Heinrich Stork I | Fliton AJ Extra330 | QAV-R FPV | QAV-X FPV | Mimi2.0 | YodaMaster 3D |

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Senior Member
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    +36 30 2298369
    Hozzászólás
    329
    Hogyan tudok saját hangot készíteni? Pár hónapja már sikerült, de gépem újra lett húzva, valamit biztos telepíteni kell. Most az OpenTxspeaker21.hu csak angol nyelven készít fileokat. Nem emlékszem mit kellett tennem, hogy eszter generálja a hangokat.
    Elan; Bonzai; Seagull extra 300 EP

Senior Member
    Hozzászólás
    302
    Hali,

Megjött egy új Q-X7. Valaki ha tudna egy kész progit küldeni DLG-hez, vagy csűrös vitorlázohoz nagyon megköszönnénk.
    Kétségbeejtő elsöre a menüje
    Graupner Mc-16 hott
    Energija_v1, ZoneV2.hom, Supergee2.hom, Kelly by Kyosho (OS max 55AX)

Oldal: 176 / 176 ElsőElső ... 76126166172173174175176

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva