Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3910111213
Eredmény: 121 - 123 (123) összesen

Téma: A tököm tele van már a piti zsebárusokkal!

Senior Member Flyka737 logója
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    +36/20/428/3261
    Hozzászólás
    793
    Nekem is van egy érdekességem, nem tudom, mennyire tartozik ide. Nyilván volt sokunknak olyan, hogy visszalépünk, egy vételtől, pár közbejött dolog esetén, nyilván mindenki minimalizálni próbálja ezt a lépést, és próbál nem az üresbe beszélni. De az miért van, hogy kirakok egy hirdetést, hogy keresek valamit, rám ír egy úriember, hogy neki lenne egy "ilyenje". 45 percet beszélgetek vele telefonon, mondok egy árat, mondom neki, hogy ha nem tetszik neki, akkor mondjon egy jobbat. Azt mondja meggondolja még, amit azért nem értek, mert nem én tartottam fegyvert a fejéhez, hogy add el nekem most azonnal a géped... Másnap reggel megyek ki egy barátom műhelyébe, ahova történetesen pont ő is ment egy repülőért, mondom király, megbeszéljük élőben. Odaérek délben, éppen készül menni, a barátom hangsúlyozza, hogy itt van a "Csaba" (ez én vagyok), hogy ő is tudja ki vagyok én. Ezután köszön mindenkinek, és szemet hunyva kisétál a műhelyből, szemkontaktust velem nem létesítve. Próbáltam azóta hívni, semmi. Pont ő papolt kb. 15 percet arról, hogy nem számít a hozzászólások száma, neki konkrétan 0 van. Na akkor hogy is van most ez?? Egyetértek vele, tényleg nem számít, de egy olyan ember, akinek van múltja a fórumon, valószínűleg ilyen nem csinálna. Nőjünk már fel, ne a pillanat hevében döntsünk, hogy húú, én ezt most eladom, aztán mikor van is érdeklődés, akkor meg: háát, meggondoltam magam. Bevallom vevőként én is csináltam olyat már, hogy valamit biztosra mondok, de közbejön valami és borul az egész, DE szimpla "meggondoltam magam" miatt soha nem történt ilyen, eladóként meg emlékezetem szerint soha, semmi. Mondtam neki, hogyha meggondolta magát, az se baj, csak szóljon, legyen gerince, nyelje be a szégyent, és ennyi. Üdv.:Csaba
    "-You call throwing dynamite around a martial art?"
    "-Hey, as long as it works."
    -FrSky Taranis X9D+
    --Thunder Tiger Raptor 50 / TT 50 pro
    --Thunder Tiger Raptor 50 Titan / RedLine 53H
    --Durafly T-28 Trojan
    --Seagull Extra 300S
    --Armattan F1-5

Senior Member Tacuma Sato logója
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólás
    187
    Sose mérgalődj Flyka! Nálam is előfordult már, hogy feltettem valamit eladásra hirdetve, kisvártetva jött az üzenet, hogy érdekli a vevőjelöltet, aztán szépen ugyan azzal a lendülettel, mint ahogyan jött, úgy el is párolgott az illető vásárlási szándéka....

Senior Member Flyka737 logója
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    +36/20/428/3261
    Hozzászólás
    793
    Nem az a gond, hanem mikor az eladó eladási szándéka párolog el, úgy, hogy ő keres meg engem. Üdv.
    "-You call throwing dynamite around a martial art?"
    "-Hey, as long as it works."
    -FrSky Taranis X9D+
    --Thunder Tiger Raptor 50 / TT 50 pro
    --Thunder Tiger Raptor 50 Titan / RedLine 53H
    --Durafly T-28 Trojan
    --Seagull Extra 300S
    --Armattan F1-5

Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3910111213

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz