Oldal: 3 / 149 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1490) összesen

Téma: Minden ami Gravel Hound, Rising Storm! (Tamiya DF-02)

Junior Member
    Hozzászólás
    24

Minden ami Gravel Hound, Rising Storm! (Tamiya DF-02)

hühh na az efféle embereket becsülöm meg a legjobban mint téged, célratörő átlátható, taglalt, és kultúrált srgítőkész ember vagy
    köszönöm szépen a válaszod , és igen igy már sokkal könnyeb lesz választanom, és halgatok rád sztem megveszem azt a mocit amit ajánlottál, a verda különben nagyon tetszik nagyon jól megy, és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben alu kardánom már van , akkor ezek szerint a többi is kell okkés hmm az akkumulátorral nem lehet valahoggy okoskodni, hogy ne szívja, mint a női cigit? mert az ugy eléggé karcsú lesz , néztem akksikat, de még nem igazán iagzodom ki elektromos verdák terén !

Senior Member
    Hozzászólás
    271

Hi.

Ha nem akarsz versenyezni vele akkor ajánlom neked a 3300-as aksikat. Ezek elég jók, és elfogadható áron vannak. A Modellzonát hívd fel hogy van-e még nekik mert ott 5500Ft volt egy hat cellás pack, ami szerintem elég baráti. A válogatott cellákat otthoni örömködésre nem javaslom, mert nem fogod érezni a különbséget, vagy ha érzed is nem biztos hogy megéri neked a plusz 10 ezer Ft egy csomag aksiért. Az majd akkor kell ha már versenyeken akarsz nyomulni. A 3000-es cellákat viszont nem javaslom, semmiképpen ne vegyél bármilyen olcsók is. Nagyon rossz széria volt, rengetegen panaszkodnak róla, hogy jól befürödtek vele. Hála istennek nem is nagyon lehet kapni.

Remélem segítettem.
    Csoki.

Én is bővítettem autós palettámat egy hete és beszereztem egy példányt a fent nevezett gépből. Nagyon mókás vele repeszteni arra már rájöttem, hogy betonra nem szabad vinni mert eszi a gumit viszont salakon és homokon nagyon megy. Most hétvégén a bükkbe is magammal vittem és nagyon jól érezte magát a kavicsos utakon.

Kerék összetartás ügyében mi az álláspont mennyire számít mert az egy dolog, hogy állítható, de megéri-e a párhuzamostól eltérni?

http://www.sg.hu/galeria/11040635881124036376.jpg
    TT-01 Citroën Xsara WRC<br />DF-02 Gravel Hound<br />4

Member
    Hozzászólás
    54

jól néz ki a kicsikéd
    Nekem a risingből van egy és én vettem onroad gumit

szerintem ha mész aszfalton megéri venni egy gumiszettet és ha nem akar szenvedni, akkro felnit is és akkor 2 perc alatt átszereled onroadra az offroadot
    Tamiya Rising Storm 1: 10
    <br />Carisma Williams BMW 1:14

És a vizet hogy bírja? Mit és hogyan érdemes védeni? Mennyire szabad nedvességgel kapcsolatba lépnie? Eddig csak harmatos füvet látott betonon pocsolyába nem küldtem bele mert bár a kapcsolón van valami gumi cucc, de a motor nem tudom mennyire érzékeny. A vevő és a szabályzó középen fönn van az talán csak akkor ér vizet ha merül addig a szervó van még kitéve inkább ahogy láttam.
    TT-01 Citroën Xsara WRC<br />DF-02 Gravel Hound<br />4

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Random ne parázz a viztől. Ha nem merited el, akkor nem lesz bajuk az elektromos cuccoknak.
    Annyi védelmet érdemes azért csinálni szerintem, hogy az autó alját power tape széles ragasztó szalaggal teljesen leragasztod. Ez nagyjából megvédi a fizikai behatásoktól is (karcok, kőfelverődések) és nem megy be a sár, mocsok, viz sem, csak minimális.

Egyébként a holnapomon láthatod hogy télen, kimondottan nedves, havas, jeges, vizes körülmények között milyen szigetelést használtam teljes sikerrel. Még most is ugyanaz az elektronika van a kocsimban és csak a szervó vár cserére a sok ugratás és rosszul esés miatt.

#szerk: Még az jutott eszembe, hogy ha golyós csapágyaztad a kerekeket a gyári műanyag surlódó "csapágyak" helyett, akkor arra figyelj, mert NAGYON NEM birják a vizet. A golyós csapágyakat a kereknél minden alkalommal ki kell takaritani ha nedvesség érte, egyből a játék után mert nagyon gyorsan rozsdásodnak. (Már másnapra megjelennek a rozsdafoltok és ez előbb utóbb a csapágy halálához vezet. Nem csak mende-monda, saját tapasztalat is. :wink: )
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Junior Member
    Hozzászólás
    21

Találtam egy optikás Houndot:

http://www.bimmerfest.com/photos/data/500/50GH1.JPG

Elég komolyan néz ki, nem tudjátok milyen gumi van rajta?
    A gyári felni helyett milyet érdemes venni, ami bírja is a strapát? (többágú felni érdekelne)

Idézet gtommi eredeti hozzászólása

A gyári felni helyett milyet érdemes venni, ami bírja is a strapát? (többágú felni érdekelne)
    Hűű, azannya, ez nagyon jól néz ki... ops:
    Tamiya TT-01 Clio | Kyosho PureTen Alpha 3 | Hype Zircon 1:8 buggy | http://rc.won.hu

Idézet gtommi eredeti hozzászólása

Jól látom h a jobb első rugó nincs teljesen a helyén? :roll:
    Üdv: Bálint
    <br />HDS Team
    <br />
    <br />sosbalint@citromail.hu
    <br />30/2181535
    <br />...................................
    <br />Tamiya TT-01D
    <br />Tamiya FF-02LA
    <br />Tamiya TA-04TRF....eladó
    <br />Tamiya TA-02.........eladó

Senior Member
    Hozzászólás
    394

Nekem is megtetszett ez a járgány, úgyhogy gyorsan beszereztem egyet.
    Egyelőre ennyi van kész belőle:

ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops:
    M3 Sniper division<br /><br />Nyomtatás A0 méretig!

Oldal: 3 / 149 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva