Oldal: 28 / 38 ElsőElső ... 18242526272829303132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (374) összesen

Téma: Phoenix 2000

Member
    Hozzászólás
    51
    Jam, az orkúpot szerintem én is "trimmelem" Ne melegedjen már annyira. Aztán meglátjuk.. A kérdés még mindig a foliázás..

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.111
    nem csodálom hogy melegszik elég pici az a moci hozzá! nekem az 1.6 ban van olyan
    ráadásul a tengely méret sem jó a gyári légcsavarhoz...
    minden ami repül...

Senior Member Csusza logója
    Hely
    Szeged - F5J
    Hozzászólás
    183
    Idézet ati3x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit gondoltok le fóliázzam?
    Ha az egész szárnyat nem is vonod be, de a belépő éleket (szárny és magassági) érdemes valami szalaggal leragasztani még első használat előtt, mert a felmagzott fűszálak eléggé szétcseszik ezt az EPO belépő élt.
    Viszont én a hozzá adott dekor ragacsokat sem ragasztanám fel, mert nekem egy idő után azért csak felvált kicsit főleg a szárnyvégen. Alá ment a por, csak a szelet fogja, csúnya és nem tudsz vele mit kezdeni. Üdv.

Member
    Hozzászólás
    51
    A dekoràciót nem szàndékoztam felrakni. Nos akkor "becsomagolom" az egész szàrnyat. Az aljàra meg mondjuk megy pàr szélesebb fekete "invàziós" csík, azért hogy tudjam melyik az alja, meg a felsö része. A berepülést meg a szomszéd falu modell repterén tervezem majd. Még egy kérdés: a leíràsban szereplö cg érték mennyire fedi a valósàgot?

Hely
    Szeged - F5J
    Hozzászólás
    183
    Bevonásban nem vagyok jártas, egyszer ragasztó szalaggal vontam be egyet... nem lett rossz, de egy Phoenixet nem vonnék így be. De te lehet nem is így akarod csinálni hanem a vasalóssal. Belépő és szervókábel árok leragasztása elegendő sztem. Ez a Te döntésed.

CG. volt a szárnyon alul két pötty amikor hozzám került, nagyjából jó volt. Nagyobb jelentőséget nem tulajdonítottam neki, akkoriban örültem hogy repül(ök) és kész.

Hely
    Szeged - F5J
    Hozzászólás
    183
    Ezzel a módszerrel a levegőben be tudod állítani a CG-t:
    http://www.charlesriverrc.org/articl...GMarkDrela.htm

Member
    Hozzászólás
    51
    Köszi!

Amúgy van vasalóm, hőpisztolyom, zsugor fóliám. Szóval minden. Múltkor már vontam be hab gépet is, egész jól sikerült.. Szóval be fogom "csomagolni" szépen.. Viszont az összerakási utmutató nem valami "bőbeszédű" szerintem a pnf-hez vagy az RTF-hez való. Na mindegy majd kitalálom.. Vagy megnézem a youtube-on.

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.111
    túl sokat nem kell agyalni összerakáshoz mindenhez van bőven hely és a szerkezet is egyszerű mint a faék...

kis segítség:
    https://www.youtube.com/watch?v=CjfE_xcAhHk
    minden ami repül...

Member
    Hozzászólás
    51
    Sziasztok..

Ma sikeresen bevontam az egyik szárnyat. Ahhoz képest, hogy 2. alkalommal használok bevonó fóliát, meg "vasalót" egész jó lett. Holnap jön a másik szárny...

Junior Member
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    5
    Sziasztok! Vettem egy Phoenix 2000 gépet tgy i6 távom van. Kérdésem az lenne hogyan kell bállítani a pillangó féket? Előre is köszi. Balázs

Oldal: 28 / 38 ElsőElső ... 18242526272829303132 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva