Oldal: 3 / 37 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (362) összesen

Téma: Phoenix 2000

Member
    Hely
    Nagykőrös
    Telefon
    +36204513585
    Hozzászólás
    83

Re:Phoenix 2000

Tudnátok segiteni abban, hogy a szárny le fel szerelésekor a csavarok és egyébb, amik rögzitik a szárnyat a törzshöz mennyire strapabiróak, és a csavar müanyagmenettel rögzül vagy fémmel.
    Köszi...

Senior Member
    Hozzászólás
    168

Szia!
    A csavar nem egy életbiztosítás,mert képes kikopni a feje a sok fel-le szerelés miatt.Én mióta összeraktam, nem is szedtem le.Emlékeim szerint fém menetbe rögzül.Felrakva fix,nem mozog,lötyög stb. és bírja trükközést is.
    Még az első Phoenix-el volt egy ütközésem,de akkor sem a rögzítés szakadt ki,hanem mellette az epo.

üdv.

Senior Member vakrepulo logója
    Hely
    bp xv ker vagy ix ker, tel:7062kilenc133egy
    Hozzászólás
    275

fém a csavarok foglalata/anyája a felfüggesztési pontban

csavarok menyire strapabíróak:
    én múltkor elütöttem vele egy családi házat, az egyik szárnyam 1/3-nál, kb a csűrő felénél egy az egyben kettétört, a felfogatási pontok faszán tartottak, nem nyagdultak, stb
    szóval szerintem a felfogatás elég strapabíró
    (egyébként a szárny egy megfelelő fadarab, némi uhu és a csűrők zsanérjai helyett üvegszálas cellux segítségével 30 perc alatt javítható volt)

szétszerelés szállítás:
    én vagy a kombiban viszem, amiben elfér, ha lehajtom a hátsó üléseket, de akkor csak 2 ember fér még az autóba
    ha többen vagyunk akkor a csavarokat kihajtom,szárnyat párhuzamosítom a törzzsel a vezetékek széthúzása nélkül és a jobb 1-re rakom, nem hiszem, hogy valaha is tönkremennek a csavarok, hiszen az anya is fém és nem kell/szabad erősen meghúzni, szóval a feje sem nyalódik el

otthon úgy tárolom egyben, hogy a szárnyara egy alulról is kivágott átlátszó neylon zacskót húzok és a neylon zacskókat a damillal a falra akasztom mint egy festményt, nulla helyet foglal és még dísznek is jó, ha nem igénytelen a zacskó
    egy házi készítésű f5j-400 valahol a pest környéki kukoricásban

Member
    Hely
    Nagykőrös
    Telefon
    +36204513585
    Hozzászólás
    83

Köszi a válaszokat

Senior Member
    Hozzászólás
    127

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy a szárnynál a csűrő és ívelő szervó vezetékeket hogyan csatlakoztatjátok a vevőhöz, valami olyan megoldás kéne, hogy a négy szervó vezetéket ne keljen egyenként bedugdosni a vevőbe minden összerakáskor..

Köszi

Senior Member bakesz logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    20-388-34-29
    Hozzászólás
    1.682

Idézet vajdazoltan eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy a szárnynál a csűrő és ívelő szervó vezetékeket hogyan csatlakoztatjátok a vevőhöz, valami olyan megoldás kéne, hogy a négy szervó vezetéket ne keljen egyenként bedugdosni a vevőbe minden összerakáskor..

Köszi
    Használj Multiplex csatlakozókat, egy csati a szárnyfelenként a csűrőnek, és ívelőnek.

http://www.google.hu/imgres?start=11...page=8&ndsp=16
    Az Android billentyüzet nem a barátom.

Senior Member bakesz logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    20-388-34-29
    Hozzászólás
    1.682

A szervókra forrasztod a csati egyik felét, a másik felére pedíg a szervó kábelről lecsipett csatlakozókat, amiket utána bedugsz fixen a vevőbe, és csak a multiplex csatit kel széthúznod szereléskor.
    Az Android billentyüzet nem a barátom.

Senior Member
    Hozzászólás
    127

Köszi!

Többen ezt tanácsolják, valószínű ez lesz.

Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    293

Lassan itt az ideje előszedni a dobozból, beállítgatni, és elengedni a levegőbe ahol igazán jól érzi magát.

Senior Member
    Hozzászólás
    127

Összeáll lassan a madár, én nem a gyári konfiggal raktam össze, hanem egy Turnigy aerodrive 2836 80 g-os motorral, 40A Turnigy deluxe szabályzóval, így elég orrnehéz, kell egy kis súly a farkába...

Oldal: 3 / 37 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva