Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen

Téma: Európai modellboltok!

Senior Member guelph logója
    Hely
    Mindig máshol
    Hozzászólás
    766
    Nem értem akkor ez most magyar bolt vagy angol bolt,esetleg semelyik csak külditek a raktárból.Ha rendelek akkor a posta angolból vagy magyarból jön hozzá?
    Köszi Üdv

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.742
    Idézet guelph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem akkor ez most magyar bolt vagy angol bolt,esetleg semelyik csak külditek a raktárból.Ha rendelek akkor a posta angolból vagy magyarból jön hozzá?
    Köszi Üdv
    Szia!
    A bolt székhelye angliában van és onnan is postázzuk őket (az üzlettársam kint van én itthon)...vannak saját termékeink (és saját gyártásu is gimbalok esetében) és van amit partner nagykertől küldünk. Természetsen a garancia rajtunk keresztül érvényesíthető (így itthon rajtam keresztül)...a vásárlás paypalon történik teljes paypal védelem melett. Illetve néhány cucc fenn van az ebayen is aki onnan szeretne vásárolni.
    Ha valami tetszik megmondod hogy mi kell akkor meg tudod rendelni akár a címeden akár nálam Bp-en is át tudod venni és kp-ban rendezni (ez utóbbi esetben 10% előleg fizetendő) ahogy Neked kényelmesebb.
    A posta angliából jön..itthon DPD vagy a GLS szállítja...kisebb termékek esetében a posta.
    Ha bármilyen kérdésed van
    itt elérsz:06707081066
    vagy landat78@gmail.com
    esetleg sales@coptercentre.co.uk
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-11-11 13:51
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member cseb logója
    Hely
    Budapest 302167922
    Hozzászólás
    917

Két Lengyel Modell webshop

Sziasztok!

Nagy dolgot kerestem... Egy 17x6-os elektromos légcsavart. Szerettem volna, ha az amúgy kb. 3500Ft értékű termék kijön 10000Ft alatt.

Egy Lengyel webshopban, a http://www.nastik.pl/ -ben találtam. Regisztráltam, szépen végigmentem a rendelés folyamatán ahogy minden webshopban. A végén lehetett választani szállítási módot, a megfelelő költségekkel. Fizettem PayPallal, elfogadtam a feltételeket, stb. Már majdnem örültem, mert alig 6000 forintból kijött. Másnap kaptam tőlük egy emailt:
    Hello,
    Unfortunately, we do not ship small value orders to the other countries.
    We've just sent back your money and close this order.

Kis értékű terméket nem szállítanak külföldre. Nooooormális? Nem baj, csak egy napomat rabolták el, a pénzt visszaküldték. Írtam nekik, hogy a behajtani tilos táblát az utca elejére kell kitenni.

Senior Member cseb logója
    Hely
    Budapest 302167922
    Hozzászólás
    917

Két Lengyel Modell webshop

Következő nap megint találtam egyet. http://www.modele.sklep.pl Itt egy APC volt. Kicsit szomorú voltam, mert az előző az fa volt, de ez legalább olcsóbb. Van raktáron. Végigmentem megint a regisztrálás és rendelés folyamatán. Minden feliratot megnéztem szótárben. A feltételeket természetesen olvasás nélkül elfogadtam. Lehetett választani szállítási módot. Volt pár 0zl-s, de ezek helyben átvételek voltak, meg pár 15zl-s amik csak abban különböztek, hogy hogyan fizetek. A PayPal-ost választottam és megrendeltem.

Az előző webshoptól eltérően kaptam egy megerősítő emailt, amiben pont azok a számok szerepeltek amiket a webshopban elfogadtam. Meg-Google Translate-eltem az egészet, de semmi figyelmeztetés nem volt benne.

Ezen 6 napig ültek. Én már vártam a futárt, de mint kiderült hiába. 6 nap múlva küldtek egy emailt, hogy a szállítási költség 36zl lesz ezért Paypallal fizessek még be 21zl-t. Kb. 1500Ft különbség. Nade már itt kéne lennie a csomagnak. Meg szó se volt ilyesmiről. Jól elháborodtam és elmeséltem nekik, hogy a webshopban leadott rendelés kötelezi őket és ilyet nem illik csinálni.

Amúgy keresgélek egy ideje és pár nagymenő webshopban se tudták a szállítási költséget, de ott nem is adták meg, hanem jelezték, hogy emailben elküldik. 20-70 euro volt... Nyilván nem rendeltem meg. De legalább értelmesen kommunikálnak. d-m-t.at, meg apcprop.com.

Kaptam egy választ amiben ezek voltak:
    - A szerződési feltételekben amit elfogadtam benne volt, hogy a külföldi szállítás ára bizonytalan. (Ez talán igaz De nem értek lengyelül.)
    - A szállítás módjánál én belföldi szállítást választottam. (Nem igaz, nem volt megadva, hogy belföld vagy külföld, csak annyi, hogy futár és paypallal fizetem)
    - A confirmation emailben leírták hogy a szállítási költség változhat. (Nem igaz, pont azt a szállítási költséget erősítették meg amit először is láttam. De az email amúgy is már fizetés után volt.)
    - Nem lehet kiszámolni a világ összes országára a szállítási költséget mindenféle méretű csomagra. (Nem igaz, a HobbyKing is ki tudja számolni. Pontosabban csak a Lengyelek nem tudják kiszámolni.)

Ezt megírtam nekik, meg hogy küldjék vissza a pénzt vagy tegyenek úgy ahogy az emailben leírták. Majd később megint írtam, hogy változott a helyzet, mindenképp küldjék vissza a pénzt. Ennek az volt az oka, hogy a HobbyKingben közben lett raktáron az a fa légcsavar aminek a kisebb testvére már bevált ugyanezen a repülőn.

Senior Member
    Hozzászólás
    225
    Ehirobo-ról, hogy lehet rendelni Eu raktárról?
    A legnagyobb probléma, mikor a hülyeség akaraterővel párosul

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    [EU] RC Hobby Batterie online Shop: https://www.gensace.de

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •