Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (40) összesen

Téma: Headtracker

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

Re:Headtracker

Na rendeltem en is egy ilyen arduino nanot es egy szenzort. Szerintem a beelesitesben majd kernek segitseget ;D De majd olvasgatom a forumot mig megjon

Hozzászólás
    4.487

Idézet Pistu eredeti hozzászólása
    Na rendeltem en is egy ilyen arduino nanot es egy szenzort. Szerintem a beelesitesben majd kernek segitseget ;D De majd olvasgatom a forumot mig megjon
    Na megjott vegre a cucc. Ossze is raktam. A program feltoltve es a guiban mozognak a dolgok ugyhogy elvileg jo lesz. Majd tavra kotve kiderul mit tud

Senior Member
    Hely
    Graz, Austria
    Hozzászólás
    2.307

Nem olyan bonyolult. Én is ezt használom.
    Üdv. Hasi

Hozzászólás
    4.487

Na osszekabeleztem es kiprobaltam a 9es futabammal. Mukodik faszan, de lenne egy kerdesem:
    Meg lehet cserelni a 3 iranyt? Marmint azt, ahogy a tavnak atadja oket. az egyik tengely jo, de a masikat jo lenne kicserelni a 3.ra. Meg lehet ezt valahogy oldani? Programban vagy valahogy?

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.323

Na osszekabeleztem es kiprobaltam a 9es futabammal. Mukodik faszan, de lenne egy kerdesem:
    Meg lehet cserelni a 3 iranyt? Marmint azt, ahogy a tavnak atadja oket. az egyik tengely jo, de a masikat jo lenne kicserelni a 3.ra. Meg lehet ezt valahogy oldani? Programban vagy valahogy?
    Közeben nézem a kódot, de.. nem egyszerűbb a szervókat átdugni?

Hozzászólás
    4.487

Idézet csomy eredeti hozzászólása
    nem azt akarom cserelni. 3 tengelyes a dolog de en ebbol csak 2ot hasznalok ugye. x,y,z bol csak 2ot hasznal a pan/tilt. legyen ez az x,y alapbol de nekem az x es z kellene.... A tavon viszont nem tudod megmondani vagy legalabbis en nem jottem ra. Mert csak bakapcsolod a trainert a csatira vagy nem de mas allitasi lehetoseg nincs..

Senior Member
    Hozzászólás
    1.696

Idézet csomy eredeti hozzászólása
    nem azt akarom cserelni. 3 tengelyes a dolog de en ebbol csak 2ot hasznalok ugye. x,y,z bol csak 2ot hasznal a pan/tilt. legyen ez az x,y alapbol de nekem az x es z kellene.... A tavon viszont nem tudod megmondani vagy legalabbis en nem jottem ra. Mert csak bakapcsolod a trainert a csatira vagy nem de mas allitasi lehetoseg nincs..
    Ez nem nehéz, én is így használom.

Megadhatod melyik melyik csatin menjen.

Annyi issue volt, hogy a 3. tengely beállításai nem mentődtek, de megtaláltam a kódban a hibát, és kijavítottam. Szóltam a fejlessztőknek is, szerintem már javították.

De ha mégis előjön, szólj, és megmondom mit kell csinálni.

Gábor
    Nosza!

Hozzászólás
    4.487

Na oszinte leszek semmit nem neztem csak kerdeztem. ;D
    Jol latom, hogy a guiban a PPM channelsnel kell atvarialnom a csati kiosztast akkor?

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.363

Sziasztok,

Be szeretném üzemelni a Fatshark Attitude headtracker funkcióját egy Futaba T10-el.
    Eléggé tanácstalan vagyok. Mit, hogyan kell beállítani?
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Idézet bedrock eredeti hozzászólása
    Sziasztok,

Be szeretném üzemelni a Fatshark Attitude headtracker funkcióját egy Futaba T10-el.
    Eléggé tanácstalan vagyok. Mit, hogyan kell beállítani?
    Nekem t9x radiom van de elvileg a futabahoz adtak kabelt az attitude hoz. Dugd be a futaba trainer portjaba a ps2 felet a szemube
    A lenyeg elobb mindig a szemut kapcsold be aztan a radiot. Tedd a radiot display modba ha van ilyen ahol latod az aux vagy trainer csatornak mozgasat is.
    A channel kiosztast ugy tudod valtani hogy kihuzod az akkut a szemubol lenyomo a csatornavalto gombot es igy tartod kozepen lenyomva...akku visszadug szemu csipog 2 szer...ezutan rogton elenged a csati valto gomb ekkor kezdi csipogassal jelezni hogy mindig uj radio csatornat valaszt...ezt latod manualban..melyik csipogas melyik csatorna part jelenti 5-6..-6-7..stb lesz ugye a pan es tilt...amelyik megfelelo ott lenyomod ujra a csati valtot..es ezzel kivalasztod a pan tilt csati parost.
    Kozepjalibracio ha nem megy hivj fel
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva