Oldal: 78 / 91 ElsőElső ... 286874757677787980818288 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 771 - 780 (903) összesen

Téma: Mobius ActionCam Full HD Sports Camera 1080P 30FPS 720P 60FPS Pocket Camcorder

Senior Member durma71 logója
    Hely
    Érd
    Hozzászólás
    734
    Megegy. Az hogy analog vagy usb jon ki rajta, az egyik lab testelese szabalyozza. Nezd meg a rajzot hogy melyik. Ha jol emlexem usb esetben a 4,5 labaknak kell 0-an lennie, de ellenorizd. Szetszedett de radugott aktiv usb mellett nezd meg a ket labat digitmultival hogy latsz-e fesz. Kulonbseget. De em elotte megprobalnam egy masik szamitogeppel is

Senior Member
    Hely
    Hatvan mellett
    Hozzászólás
    632
    Szia!

Megmértem, nem akadt fenn a tüske. 4-5 lának kell testen lennie ahhoz, hogy video jelet adjon. A két láb között 13K ohm ellenállás van. Bekapcsolt gépre dugott állapotban 2,13V mérhető a test és a 4-es láb között.

Esetleg meg tudnád mérni, hogy neked hány Volt van a 4-es lábon gépre dugott állapotban?

Másik géppel is próbáltam, sajnos azzal sem működött.

Kezdem feladni.

Senior Member Erick logója
    Hely
    Baktakék
    Telefon
    +36-30/521-3312
    Hozzászólás
    274
    Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megoldható az a Mobiussal, hogy egyszerre töltsem a gép akksijáról repülés közben, adjon ki élőképet, és rögzítsen is? Ha igen, hogyan, mert nekem valahogy nem akar összejönni.... Megcsináltam a neten található rajzok alapján az USB csatit hozzá, ha be van dugva, csatlakoztatom a gépre az akksit, a kamera bekapcsol szépen, elindítom a felvételt, villog is a sárga lámpa, de 8 perc után, amikor leszállok, már csak folyamatosan világít a sárga, és a kártyán nincsen semmi. Amíg nem akartam a gépről tölteni szépen rögzített, egy Samsung Class10, 16Gb kártya van benne. Ha valaki segítene, hogy hogyan is kell ezt csinálni rendesen, megköszönném!

Köszönöm a választ!
    ..::Erick::.. FrSky Taranis X9d + Styroman S-Bach 1000mm + TBS Discovery Klón Quadrocopter

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162
    Idézet Erick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megoldható az a Mobiussal, hogy egyszerre töltsem a gép akksijáról repülés közben, adjon ki élőképet, és rögzítsen is? Ha igen, hogyan, mert nekem valahogy nem akar összejönni.... Megcsináltam a neten található rajzok alapján az USB csatit hozzá, ha be van dugva, csatlakoztatom a gépre az akksit, a kamera bekapcsol szépen, elindítom a felvételt, villog is a sárga lámpa, de 8 perc után, amikor leszállok, már csak folyamatosan világít a sárga, és a kártyán nincsen semmi. Amíg nem akartam a gépről tölteni szépen rögzített, egy Samsung Class10, 16Gb kártya van benne. Ha valaki segítene, hogy hogyan is kell ezt csinálni rendesen, megköszönném!

Köszönöm a választ!
    Nekem így ment ahogy írtad.
    Ha tőlem nélkül rögzítesz most azt fel veszi?

Tapatalk-kal küldve az én SM-G928F-el

Hely
    Baktakék
    Telefon
    +36-30/521-3312
    Hozzászólás
    274
    Mindjárt feltöltöm az akksit, és kimegyek kipróbálni úgy, hogy kihúzom az USB-t.... Eddig ment, viszont most vettem videó adót is, úgyhogy nemsokára már mindennek (kamera, osd, videó adó) együtt kellene majd mennie. Lehet, hogy lesz valami gubanc, ugye a töltés és a kamera 5V egy BEC-ről, az adó meg 12V, de majd kiderül hogyan tudom összehozni. Egyébként akkor ha jól működik, nem kell semmit dugdosgatni, csak a fedélzeti akkut bedugod, és bekapcsol a kamera, majd elindítod a felvételt? A konfig programban sem kell semmit állítgatni?
    ..::Erick::.. FrSky Taranis X9d + Styroman S-Bach 1000mm + TBS Discovery Klón Quadrocopter

Hely
    Baktakék
    Telefon
    +36-30/521-3312
    Hozzászólás
    274
    Lehúztam a csatlakozót róla, így rögzítette a felvételt, de a repülés végére így is kikapcsolt, gondolom lemerült, de most legalább mentett. Az lenne a kérdésem, hogy ha az OSD-t rákötöm az 5V BEC-re, ugyanoda rákötöm a kamera 5V-ot is, tehát GND és +5V, hogy töltsön, akkor az OSD videó bemenetére elég csak egy sárga vezetékkel rávinni a videót, vagy oda is kettő kell (test + jel)? Illetve ugyanez a kérdés a videó adónál is, hogy azt ugye rögtön a fedélzeti 12V-ra kötöm, és a videót egy vagy két vezetékkel vigyem bele az OSD-től? Ugye itt érdekes a dolog, mert a fedélzeti 12 és 5V testje közös, de az OSD videó be és kimeneteinek testje egyikkel sincs kapcsolatban, vagyis én nem tudtam mérni...

Köszi a választ!

Senior Member foxlala logója
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    477
    Sziasztok!

kicsit off, de... eddig ha videót töltöttem fel mobiusról youtube-ra, akkor ment a full hd, de ma csak 360-asra sikerült... találkozott valaki ezzel?

próbáltam az eredeti mov 1920x1080, és konvertálva mp4-be is...

megoldódott, egyszer csak engedte youtube a fullhd-ban a lejátszást...
    Utoljára módosítva: foxlala által : 2015-12-26 20:58
    TGY i10,ER9X,DEVO7, T9XR H:100-120-450-500 R:csupa-styroman2-easystar-hyperbype-P51D ... Lizard95-250-450...

Senior Member anakonda logója
    Hely
    göd
    Hozzászólás
    136
    Szia.

A jobb alsó sarokban van a youtube videónál egy olyan, h beállítások. Na ott lehet állítani, hogy hány p. Valamiért néha automatikusan 360-ra állítja.

Üdv.
    Andris
    Az orrnehéz gép randán repül,az orrkönnyű meg csak egyszer

KékFelhő, Yak-55,Auto g-2, BH Aero Cruiser, Solero,JCP Crack Su-29 3D, Cessna 182, Saját tervezésű és építésű tréner, CX-10 quadrocopter, Das Ugly Stik, Super Kinetic, Fieseler 156 Storch, Kis világító csupa by Cseb

Control: FS-T6
    1PLANE2FLY3D4EVER

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    452
    Közvetlenül feltöltés után egy ideig nem engedi a natív felbontást, ez nálam rendszerint így van, gondolom függ a leterheltségtől is...

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.863
    Ahogy a youtube szervere dolgozza fel a videót, úgy lehet egyre jobb felbontást elérni: 360->720->1080->2k->4k felbontástól függően kb. 20-30perc múlva értem el a fullHD-t...

Oldal: 78 / 91 ElsőElső ... 286874757677787980818288 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva