Oldal: 3 / 91 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (903) összesen

Téma: Mobius ActionCam Full HD Sports Camera 1080P 30FPS 720P 60FPS Pocket Camcorder

Re:Mobius ActionCam Full HD Sports Camera 1080P 30FPS 720P 60FPS Pocket Camcorder

A Mobius hibájának hoznám fel a műanyag házának és a tartó foglalatnak a bevonatát. Gyakorlatilag semmi nem ragad hozzá tartósan. Sem a takonypisztoly, sem a CA, sem az epoxi. Olyan mintha teflonozva volna. A tépőzár is úgy jön le rőla, mintha sose lett volna rajta!

Egy korábbi kommentemet erősíteném, miszerint érdemes az optikával játszani és a fókuszt tisztességesen belőni. Nagyságrendekkel élesebb képet lehet elérni!!!

Zs

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.671

Re:Mobius ActionCam Full HD Sports Camera 1080P 30FPS 720P 60FPS Pocket Camcorder

Idézet Fat Jesus eredeti hozzászólása
    A Mobius hibájának hoznám fel a műanyag házának és a tartó foglalatnak a bevonatát. Gyakorlatilag semmi nem ragad hozzá tartósan. Sem a takonypisztoly, sem a CA, sem az epoxi. Olyan mintha teflonozva volna. A tépőzár is úgy jön le rőla, mintha sose lett volna rajta!
    Egyetértek,én üvegszálas (nyáklap)-ba fúrtam akkora lyukat amibe az állványrögzítő alja pont beleszorul (a képen feketére van festve)..

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Egy korábbi kommentemet erősíteném, miszerint érdemes az optikával játszani és a fókuszt tisztességesen belőni. Nagyságrendekkel élesebb képet lehet elérni!!!

Zs
    Az optikahoz gondolom szét jell nyutni s mobiust. Ha ez megvan simán kézzel tekerve allitom a fokuszt? Ja es hogy ellenőr zom hogy elesededik vagy torzuul a kep sz elokkepen keresztül monitorral elég az élőkép élesség sllitashoz???
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Gyakorlatilag, ahogy írtad. Adtak hozzá egy kis imbuszkulcsot. Azzal ki kell lazítani egy kis hernyócsavart, ami az optikát fogja. Utána pedig az élőképen.
    Próbáltam sokféleképpen. Pl, egy messzi tárgyra álítani az élességet, stb, de leginkább az vált be, amikor addig állítottam amíg az egész képre lett legjobb az élességérzetem!

Az miért lehet a MOBIUS élőképénél, hogy az ugyanolyan oldalarányú szemüveg és tv közül a tv- n teljesen kitölti a képet, de a szemüvegnél nem. körben fekete keret van! Na, ez a 2. dolog ami nem tetszik az amúgy jó kis kamerában!

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.671

Az miért lehet a MOBIUS élőképénél, hogy az ugyanolyan oldalarányú szemüveg és tv közül a tv- n teljesen kitölti a képet, de a szemüvegnél nem. körben fekete keret van!
    Na ezt kérdeztem én is korábban,talán software-sen lehetne orvosolni! (Tom Frank az RcGroups-on eléggé benne van,neki kell írni)

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    232

Sziasztok!

Megjött a kamerám és megvolt, az első éles teszt is

http://www.youtube.com/watch?v=dm2hPO3uRVI

Nekem tetszik, szerintem jó vétel volt. a felvétel, borús kora esti időpontban készült.

Üdv

N.
    minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik..

Idézet negra69 eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Megjött a kamerám és megvolt, az első éles teszt is

http://www.youtube.com/watch?v=dm2hPO3uRVI

Nekem tetszik, szerintem jó vétel volt. a felvétel, borús kora esti időpontban készült.

Üdv

N.
    off
    A hátipermeteződről is lehetne tudni valamit?
    on

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    232

3,40 fesztáv

http://www.youtube.com/watch?v=Wu52T1pN02A

és nem permetez :P :P
    minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik..

Senior Member
    Hozzászólás
    2.277

Meg kell perzselni a felületet és onnantól nincs gond a ragasztással. Autó iparba is, a műanyag alkatrészeket kárpitozás előtt, vagy bonyolultabb alkatrészek összeragasztása előtt felperzselik gáz lánggal. Fontos, éppen csak meg kell kapatni, nem szabad megégetni.

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Idézet negra69 eredeti hozzászólása
    3,40 fesztáv

http://www.youtube.com/watch?v=Wu52T1pN02A

és nem permetez :P :P
    Off
    Huha..Ennek gyorsan kell egy külön téma az fpv repülők között. Ez kimeriti a biztonság os fpv fogalmát 8). .k..va jó

Hol lehet venni HK s ez is?
    Mekkora terhet cipel?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Oldal: 3 / 91 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva