Oldal: 15 / 15 ElsőElső ... 51112131415
Eredmény: 141 - 143 (143) összesen

Téma: Phantom FX-61

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    86
    Lehet reptetni nyugodtan, én még a nagyobb testvérével is repülök.Ráadásul a határ mellett.
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.656
    Idézet Smith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv. urak! Előszedtem (több éve pihenő) dobozából az FX-61 madarat azzal a céllal hogy egy naze (afro mini) vezérlővel megtápláljam. Az inav-ot raktam rá és kapott egy ublox m8n gps-t is. Az fpv még alakulóban van,most csinálom hozzá a diy headtrackert. Jó ideje nem követtem a modellezési szabályzást,erről van valami infó? Most lehet reptetni egy ekkora modellt vagy tegyem vissza a dobozába?
    Köszönet Mat kollégának a beállításokért.
    Szia

Modellt kizárólag kijelölt és bejelentett modell-reptéren szabad repíteni legálisan. Ezen felül érvényes modellbiztosízással kell rendelkezni. ...plusz van még egy halom dolog, tehát ha ezekkel nem vagy tisztában, akkor valószínűleg nem hivatalos helyen fogsz repíteni, tehát tilos. Ismétlem: törvény szerint. Ha jól gondolom a magyarországon bármilyen modellel rendelkezők elenyésző hányada felel meg minden kritériumnak. Nagyobb részüket egyszerűen nem érdekli.

Tavalyi évtől jelentős változások voltak, tehát ha repítesz, azzal légy tisztában, hogy ha valaki ellenőriz téged repítésnél, komoly büntetést is kiszabhat.
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.740
    Idézet Oerdescu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

Modellt kizárólag kijelölt és bejelentett modell-reptéren szabad repíteni legálisan. Ezen felül érvényes modellbiztosízással kell rendelkezni. ...plusz van még egy halom dolog, tehát ha ezekkel nem vagy tisztában, akkor valószínűleg nem hivatalos helyen fogsz repíteni, tehát tilos. Ismétlem: törvény szerint. Ha jól gondolom a magyarországon bármilyen modellel rendelkezők elenyésző hányada felel meg minden kritériumnak. Nagyobb részüket egyszerűen nem érdekli.

Tavalyi évtől jelentős változások voltak, tehát ha repítesz, azzal légy tisztában, hogy ha valaki ellenőriz téged repítésnél, komoly büntetést is kiszabhat.
    kb itt le van írva mi kell a legális repüléshez, főleg 30 nap! előre gondolkodás

http://legter.hu/eseti-legter/

tettem pár javaslatot az online folyamat egyszerűbb ismertetésére, de elolvasva most is átlátható és foglalaható a légtér
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Oldal: 15 / 15 ElsőElső ... 51112131415

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva