Oldal: 3 / 14 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (134) összesen

Téma: Phantom FX-61

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti Fpv Fan
    Hozzászólás
    1.640

Re:Phantom FX-61

Idézet pumuklis eredeti hozzászólása
    Használta már valaki futóművel?
    Behúzhatóra gondolsz?? ;D
    Sajna a fű és a kemény torzsák megszaggatják az alját,én pár repülés után áthúzom öntapadós füzet borítóval 2-3 rétegben..

mmormota
    Guest

Én FPV gépet építettem belőle. Az elsődleges cél a hosszú repülési idő volt. Ennek érdekében nagy kapacitású akku (3s 10Ah) és viszonylag kis motor került bele. Nem egy erőművész, nem tud függőlegesen emelkedni - de azért nem is bántóan gyenge - és több mint egy órát repül.

A motort távtartókra szereltem, hogy a légcsavart fel lehessen tenni.
    A videó adó a szárnyvégre került, hogy minél távolabb legyen az RC vevőtől és a GPS-től. A kamera belül van, hogy ne rontsa a légellenállást.

Senior Member pumuklis logója
    Hozzászólás
    1.642

Idézet Smith eredeti hozzászólása
    Idézet pumuklis eredeti hozzászólása
    Használta már valaki futóművel?
    Behúzhatóra gondolsz?? ;D
    Sajna a fű és a kemény torzsák megszaggatják az alját,én pár repülés után áthúzom öntapadós füzet borítóval 2-3 rétegben..
    Fix futóra gondoltam, csak nem tudom, mennyire fogná vissza a gépet, meg oldalkormány nélkül mennyire futna egyenesen a füvön.
    Devo 12S, T-rex 500 Pro ZYX-S2-vel+telemetria, Walkera Katica, Fantasia F3A .

Senior Member
    Hozzászólás
    1.009

Idézet mmormota eredeti hozzászólása
    Én FPV gépet építettem belőle. Az elsődleges cél a hosszú repülési idő volt. Ennek érdekében nagy kapacitású akku (3s 10Ah) és viszonylag kis motor került bele. Nem egy erőművész, nem tud függőlegesen emelkedni - de azért nem is bántóan gyenge - és több mint egy órát repül.

A motort távtartókra szereltem, hogy a légcsavart fel lehessen tenni.
    A videó adó a szárnyvégre került, hogy minél távolabb legyen az RC vevőtől és a GPS-től. A kamera belül van, hogy ne rontsa a légellenállást.
    Nem törik ki a motort leszálláskor? Légcsavarra gondoltam ,hogy nem hátrahajló.

Tuti nem tudod úgy lerakni ,hogy az ne törjön ki. Igaz nem Phantomon de csupán már próbáltuk.

Valamint egy kérdés, rátrimmeltek a magasságira?
    Egyszer fenn, egyszer lenn.

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    2.815

Igaz, hogy nem a Phantomon, de nekem többféle csupaszárny gépen van egy kis tapasztalatom, ha nem túl erős a motorfék, akkor a propeller ugyan megáll valamilyen pozícióban, de simán elforog a földet éréskor, illetve lehet figyelni leszálláskor, hogy milyen pozícióban van, nyilván, ha pont merőlegesen kapja el a földet, akkor nem biztos, hogy túléli, de más esetben nincs gond szerintem

mmormota
    Guest

Nem törik ki a motort leszálláskor? Légcsavarra gondoltam ,hogy nem hátrahajló.
    Eddig nem tört ki, de nincs rá garancia... Illene hátrahajlót tenni helyette.
    A másik csupán is fix a csavar, rengeteget repült, párszor le is vitte a motort, de az lazábban van rögzítve.

Valamint egy kérdés, rátrimmeltek a magasságira?
    Kb. síkban van, nem emelkedik ki feltűnően a gépből. Maga a gép S profilos, úgy tűnik az elég.

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti Fpv Fan
    Hozzászólás
    1.640

Nekem sem az első csupám,eddig még nem sikerült letörni leszálláskor a prop.-ot,féket mindig használok. Ha van bevált hátrahajló szerkezet linkeljetek légyszi..
    A gyári kamera nyílást használja valaki? Befaragtam oda egy mini panelkamerát,de hogy normálisan horizontra lásson jól ki kell faragni a habot,(ez nem szép).

Senior Member
    Hozzászólás
    293

A KIT verzióhoz ki milyen konfigot vásárolt össze? Linket is légyszi meg, hogy mennyi a repidő azzal a konfiggal.
    Köszönöm.
    Gergő

Senior Member
    Hozzászólás
    1.009

Idézet Smith eredeti hozzászólása
    Nekem sem az első csupám,eddig még nem sikerült letörni leszálláskor a prop.-ot,féket mindig használok. Ha van bevált hátrahajló szerkezet linkeljetek légyszi..
    A gyári kamera nyílást használja valaki? Befaragtam oda egy mini panelkamerát,de hogy normálisan horizontra lásson jól ki kell faragni a habot,(ez nem szép).
    Kamera nyílás nekem nem jött be mert olyan mintha csőből néznél ki.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.009

Idézet gergo75 eredeti hozzászólása
    A KIT verzióhoz ki milyen konfigot vásárolt össze? Linket is légyszi meg, hogy mennyi a repidő azzal a konfiggal.
    Köszönöm.
    Gergő
    Nekem ez a motor van benne http://www.modellhungaria.hu/axi-221234evp-p-4689.html
    20A szabi. És nem egy erőmű
    2200mah 3S 15 percet repülök. És még marad az akkuban is.

Oldal: 3 / 14 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve