Oldal: 152 / 287 ElsőElső ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.511 - 1.520 (2868) összesen

Téma: HHH

Senior Member
    Hozzászólás
    365

HHH

Idézet RepSany eredeti hozzászólása
    Gyakorlati vizsga is lesz :?:
    Sokszor láttam rc repülőt szabadonrepülőként viselkedni :!:
    Javasolnám a pontraszállás gyakorlását, és az a pont ne egy siklóernyős háta legyen :lol:
    Ugy érzem a biztonság ezt megkövetelné :!:
    Igazad van. Ennek ellenére nem lesz gyakorlati vizsga.

Ha gyakorlati vizsgáról beszélünk, akkor az a kérdés is felvetődik, hogy milyen gépre milyen vizsga. Ehhez a gépeket is kategorizálni kellene...
    ...és innen ez már messze vezet.

Ha valaki kidolgozza és elfogadtatja az illetékesekkel, akkor az itt is érvényes lesz.

A nulláról maga a szabályzat is elég nagy vállalás és (remélem elmozdulás) a biztonság irányába.
    István (HUN-3237)
    <br />http://img222.imageshack.us/img222/6...sagiwx6kx6.gif
    <br />http://bme-modell.fw.hu

Member
    Hozzászólás
    47

HHH

Idézet ezree eredeti hozzászólása
    Javasolnám a pontraszállás gyakorlását, és az a pont ne egy siklóernyős háta legyen :lol:

Ha gyakorlati vizsgáról beszélünk, akkor az a kérdés is felvetődik, hogy milyen gépre milyen vizsga. Ehhez a gépeket is kategorizálni kellene...

Ha valaki kidolgozza és elfogadtatja az illetékesekkel, akkor az itt is érvényes lesz.

A nulláról maga a szabályzat is elég nagy vállalás és (remélem elmozdulás) a biztonság irányába.

Elméletileg jó amit csináltok! De elértek vele valamit? Elméletileg ott repülök, ahol szabad :!: De a gyakorlatban ahol sikerül! /elméletben nem rossz! Elméletileg ott szálunk le ahol a szabályzat előirja, és ezt ráadásul a vizsgán is tudjuk! Irjátok ide amikor nem a bokrokba szálltok :!: :!: :!: NEM LENNE 101 OLDAL :!: :!:
    "Csak a holtak látták a háború végét"

Senior Member
    Hozzászólás
    748

HHH

Jó köszönjük, most már nyugodtan abbahagyhatod, ügyes vagy.
    Üdvzlettel: GyA
    <br />
    <br />gyandras@gmail.com
    <br />skype: enderr641
    <br />http://smashmodell.atw.hu/
    <br />HUN - 2910

Member
    Hozzászólás
    47

HHH

Idézet Smash eredeti hozzászólása
    Jó köszönjük, most már nyugodtan abbahagyhatod, ügyes vagy.
    Landing hogy megy bütyök?

Member
    Hozzászólás
    47

HHH

Idézet ezree eredeti hozzászólása

Ha valaki oda repül es-el, ahova akar, és oda száll le ahova akar, akkor egy modellel is megtudja csinélni! Szerintem! Akkor minek a tipusvizsga?

Senior Member
    Hozzászólás
    452

HHH

Na most nem tudom ki vagy ,de van egy tippem hogy vagy kívülálló, vagy egy nagypofájú modellező aki feszengeni akar a célraszálló képességével(esetleg fékszárnyakkal)...
    Végre lépünk(nek) valamit... Nem hogy megköszönnéd mások munkáját hanem további dolgokat akarsz.. És tudod elég nehéz célra szállni (legalább is nekem). A legtöbb "fán ülő gép" képen az enyémet látod (kis piros).. Na ha itt elkezdtünk huzakodni.. Akkor én is mondhatnék egy két dolgot a célraszállásról, de mivel nem szeretném újra elb@szni a topicot nem folytatom a vitát csak annyit szeretnék, hogy írogassad máshova az erősen elmés, megértő, udvarias és építő jellegű hozzászólásaidat, mert úgy látom senki sem kíváncsi rád....Visszatérve ha túlvagyunk az első vizsgán lehet, hogy lesz célraszálló vizsga is de az még nagyon messze van....
    Ennyi
    Üdv.:Pigi

Senior Member bgeza logója
    Hely
    Csopak
    Hozzászólás
    1.164

Szabályzat

Kedves RepSany!

A szabályzat és a vizsga kidolgozása nem volt kis feladat. Nyilván ennél jobbat is lehetett volna készíteni, de a mi szerény ismereteinkből erre futotta. Ezért aztán június 20 óta látható a Műegyetemi Modellező Klub honlapján a tervezet, majd a finomítások avval a céllal, hogy mindenki tegye meg észrevételeit, így akár Te is. Rengeteg jószándékú javítás érkezett a szabályzathoz a HHH használóitól. Ezree személyes erőfeszítéseinek és a közös bölcsességnek köszönhetően alakult olyanná, hogy azt a paplanosok, sárkányosok illetve a reptér parancsnok is tudja támogatni.

Nem emlékszem arra, hogy a kialakítás vitáiban részt vettél volna, így számodra nem marad más szerep mint elfogadni a kész szabályzatot. Ha ezt megteszed, gyere repíteni bátran, a kutya sem fog emlékezni rá, hogy egyszer utólagosan próbáltad fumigálni egy összeszokott baráti közösség erőfeszítéseit. De ha egy kialakult közösséghez szeretnél csatlakozni, előbb ismerd meg annak szokásait. Ezt megteheted, ha visszalapozol néhány tíz oldalt és mérlegelni tudod, hogy vajon a Te bejegyzéseid megfelelnek-e azoknak, amiket itt olvastál. Bizonyára Te mindnyájunknál jobb pilóta vagy és még sohasem kötöttél ki a fa tetején! Így aztán csak azt vetted észre a fényképekről, hogy egyikünk másikunknak ez mégis sikerült néha. De olyat biztosan nem láttál senkitől, hogy erről bántó, a személyiséget sértő módon írnánk. Javaslom, hogy az aláírásodat is hasonlítsd össze néhányunkéval. Ha nem veszel észre javítani valót, akkor lehet, hogy egy másik fórumban több sikered lesz.

Vedd észre, ez a topic már régen arról szól, hogy mikor megyünk újra repíteni és mekkora bulit csapunk Szilveszterkor, ahová Te is gyere bátran. Persze jobb ha nem tűzöd ki magadra, hogy Te vagy a RepSany. Éngem bármikor megismerhetsz, rajtam ugyanis a csatornaszám mellett mindig látható a "bgeza" felirat. Hű de nem szeretek ilyen "rendcsináló" bejegyzést írni úgyhogy arra kérlek, ne válaszolj erre, mert én biztosan nem fogok erre a témára visszatérni, remélem, hogy sporttársaim is inkább az előttünk álló kellemes eseményekről írnak.
    Barátsággal Géza

MODERÁTOR
    Hozzászólás
    21

HHH

Sajnos Zolifox alias Repsanyi újabb ámokfutását itt nem tudom törölni.
    Kérem jelezzétek az adminnak, hogy türülje az accountját.

Üdv

MODERÁTOR
    Hozzászólás
    21

HHH

Sajnos Zolifox alias Repsanyi újabb ámokfutását itt nem tudom törölni.
    Kérem jelezzétek az adminnak, hogy türülje az accountját.

Üdv

HHH

En ma prodikaltam egy remek pontleszallast. Pont a bokorra.

Ketten voltunk kint, en meg egy motoros sarkany. En meg olyan okos voltam, hogy nagy igyekezetemben, hogy a kozelebe se keruljek, sikerult szel ala fordulni, nem pedig szelbe, persze a poff is pont akkor jott, aztan bekerult a latomezombe a dombteton a bokor. Jol kirohogtem magam, bar sztem sokan szalltak mar le ott :) Vagy ti melyik bokorra gondoltok? :DD

szb
    35Mhz, 73cs

Oldal: 152 / 287 ElsőElső ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva