Oldal: 2 / 34 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (331) összesen

Téma: Rchungary csevegő

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Re:Rchungary csevegő

Szia, köszönjük szépen!

A Multiplex FunCub ára 29900 Ft.
    Szép napot!

Senior Member FLY_ALEX logója
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólás
    626

Üdv Mindekinek

Hagyjuk ezt az urazást, nem divat repülős körökben ;D ( Megsértődtem 8) 8) 8)) ,

Kellemes hétvégét.

Jövő héten újra személyesen is találkozunk

Addig majd küldök egy kis "házifeladatot"

Üdv.

Ui: elnézést hogy az első hozzászólásomban kihagytalak Gery, de még szokatlan hogy töben lettetek ??? ??? ???

EF Extra 300 EXP 60 *EF Extra 300 EXP 48 V2 *SebArt SU-29 S50e *Staufenbiel Cheetah R*Swish elektro
    Das gefährliche am Fliegen ist die Erde !

Senior Member BAL-IMI logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    3.589

Sziasztok!

http://www.3dhabvagas.hu/termek/styr...90mm-30gl-2013
    Azt hallottam nálatok van raktáron!
    Ára? Posta meg oldható?

Köszi!
    Üdv:[b]Imre
    TT-01, Hpi Wheely King, TT-AT-10, Hólapát 50cm, Tréner egy a hashoz

Senior Member
    Hozzászólás
    119

Mr. Bean, semmi gond, nem lesz akkor uramozás ígérem, sőt, itt talán jobb a tegeződés általánosságban gondolom,ha másoknak is jó... 8)

BAL-IMI:
    Van nálunk 9900 Ft, tudjuk postázni is. Chili Wing 100 KIT a neve 980mm a szárnya, a törzse 690mm. természetesen a gép üres, de a készleten rajtavan, hogy milyen kiegészítőket javaolunk hzzá.
    Szép hétvégét ezen a napsütéses szélcsende időben és jó repülést mindenkinek!

Senior Member
    Hozzászólás
    867

Szuper bolt!

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623

Szasztok Földlakók !

Öröm, hogy itt is tudunk addig csevegni erről a kiváló boltról, és főleg mert itt van a közelemben... ;D

Szerencsémre még Andreast azóta ismerem mikor még kijárt hozzánk Multiplex gépeivel repülni...mindig is csodáltam, hogy mennyire szereti ezeket a gépeket... gondoltam is lesz belőle valami.

Hát tessék, egy szuper kiváló modellbolt...esküszöm mióta megnyitott oda járok mindenért szinte.

Remélem a Web shop is hamarosan indul és akkor már ott is tudom élvezni a bolt kínálatát.

Ma is voltam bent és mindig az a kiváló kiszolgálás fogadott mint ami máskor is... köszönöm

Az erő legyen veletek

Üdv

Jedy

ui: már nagyon várom a megrendelt Multiplex szerszámos ládát és a Futaba kabátot
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Senior Member Flyka737 logója
    Hely
    Pomáz
    Telefon
    +36/20/428/3261
    Hozzászólás
    793

Én is örülök, hogy megnyílt a topic! Én sok dolgot vettem Andreasnál, és mindig kedves fogadtatásban részesültem.
    Nem tudom, mikorra fejezem be a fordítást, de azt igen, hogy amint ez bekövetkezik, indul a webhop, teljesen magyar, angol, és német neyelven! Az összes fontos kellékhez: gondolok itt irányítókra, motorokra, repcsikre...stb lesz magyar nyelvű adat és leírás is!
    A késésért teljes mértékben és vagyok a felelős, szóval Andreas-t semmiképpen se hibáztassátok, forduljatok hozzám az esetleges bajokkal a késés miatt.

Legjobbakat: Csabi
    "-You call throwing dynamite around a martial art?"
    "-Hey, as long as it works."
    -FrSky Taranis X9D+
    --Thunder Tiger Raptor 50 / TT 50 pro
    --Thunder Tiger Raptor 50 Titan / RedLine 53H
    --Durafly T-28 Trojan
    --Seagull Extra 300S
    --Armattan F1-5

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623

Idézet Flyka737 eredeti hozzászólása
    Én is örülök, hogy megnyílt a topic! Én sok dolgot vettem Andreasnál, és mindig kedves fogadtatásban részesültem.
    Nem tudom, mikorra fejezem be a fordítást, de azt igen, hogy amint ez bekövetkezik, indul a webhop, teljesen magyar, angol, és német neyelven! Az összes fontos kellékhez: gondolok itt irányítókra, motorokra, repcsikre...stb lesz magyar nyelvű adat és leírás is!
    A késésért teljes mértékben és vagyok a felelős, szóval Andreas-t semmiképpen se hibáztassátok, forduljatok hozzám az esetleges bajokkal a késés miatt.

Legjobbakat: Csabi
    Csabika!

Akkor egy rossz pont neked...!!! >

Ha ma ki jössz repülni ezért levadászlak a 2.2 Jak-al ;D

Üdv

Jedy

Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Senior Member
    Hozzászólás
    812

Sziasztok!

Vitorlázó gépekből milyen a kínálat?
    Miből lehet válogatni?

Üdv!
    Aurora9

Senior Member FLY_ALEX logója
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólás
    626

Mióta megismertem a boltot , szinte mindent itt vásárolok

A bolti kiszolgálást és elkötelezettséget már nem dicsérem , (megtettem ezt többször is az "Uj bolt " topikban)
    Meg egyébként is még elbízzák magukat

Vásárlásaim 70 %-a egyedi megrendelés, tehát a boltban éppen nem található tétel volt.
    Mindig korrek ajánlatot kaptam és noha megtehetném, nem foglalkoztam a saját behozatallal a korrekt ár miatt ;D ;D ;D ;D ;D
    Egy alkalommal fodult elő, hogy a válasz az volt hogy jobban járok ha x vagy y tól közvetlenül szerzem be, mert csak áttátelesen tudják beszereni

Hol mondanak Nektek hasonlót bármely magyar boltban ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ennyit a korrektségről.

Mindenkinek ajánlom amig Flyka elkészül a fordítással - gondolom nem főállásban csinálja- gyűjtsétek össze a tételeket és legyen az külföldi vagy magyar bolt , másoljátok a linket egy mail-be és küldjétek el Andreaséknak biztosan korrekt ajánlatott fogtok kapni.

Ez pedig már egy FÉL WEBSHOP-ként is felfogható :P :P :P :P :P

Ha nem akarsz tefonálni, szánj rá pár percet, úgyis az internetet böngészed. 8) 8)
    Fizethetsz itthon forintban tehát semmi rizikó, semmi töréskár ..és még sorolhatnám : : : :

Hát röviden ennyit erről webshop mizériáról :P :P :P :P

Drukkoljunk , hogy megmaradjon ez a bolt ahol egyes modelleket ki is próbálhasz , figyelmeztetnek arra ha az elképzelésed messze van attól ahol a mostani képességeiddel biztonsággal, nagyobb kudarc ellenére tovább fejlődhetsz , tehát ahol nem mindenáron eladó ami eladó

Üdv. , ostromra fel , és jó repülést mindenkinek :-* :-*

Sándor

EF Extra 300 EXP 60 *EF Extra 300 EXP 48 V2 *SebArt SU-29 S50e *Staufenbiel Cheetah R*Swish elektro
    Das gefährliche am Fliegen ist die Erde !

Oldal: 2 / 34 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva