Oldal: 2 / 43 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (424) összesen

Téma: Align T-rex 150

Senior Member Totya91 logója
    Hely
    Mezőlak (Pápa)
    Hozzászólás
    1.551

Re:Align T-rex 150

Idézet Gergő J eredeti hozzászólása
    Ketmotoros gep kulon hajtja a farok lapatot ez soha nem lesz jo!
    A Szbo repulesen is latszik a sok ovatos fordulo .
    Nekem egy mcpx bl van, kétmotoros, szinte mindent megrepül(igaz egy 450árában van)ModellTomi nyomta vele piro flippet, tic-toc... Viszont elismerem sosem fog úgy repülni mint egy szílyas vagy kardános, de elnyűhetetlen. Minden új figurát ezen próbálok ki. Ha ez törik pár ezer Ft, míg egy nagyobbnál húúú... Ja és 4,5-5perceket repülök ami nem rossz szerintem.
    Üdv:Tóth Bálint
    Blade Mcpx BL, SPEKTRUM DX8

+3630 207 3683

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357

Idézet Gergő J eredeti hozzászólása
    Ketmotoros gep kulon hajtja a farok lapatot ez soha nem lesz jo!
    A Szbo repulesen is latszik a sok ovatos fordulo .
    Nem tűnik ez rossznak.
    2 BL motor, 2 cellás akksi, elég nagy szervók. Az mcpx Bl is két Bl motorral megy. És nem annyira rossz. 150-es méretben egyszerűbb összehangolni két motort, mint a micro kategóriában.
    És lehet, hogy járhatóbb út, mint a kardános vagy szíjas történet, mert itt csak a motor tehetetlensége az akadály, egyéb esetben pedig rengeteg mechanikai hibalehetőség.
    A kérdés inkább az fbl elektronika és a szabi ami valószínűleg 1 lapon lesz. Ha azt elszúrják tök mindegy mi van a gépben...
    Nekem ránézésre és viselkedésre még egy kicsit nehéznek tűnik súly szempontjából. Gondolom faragnak még rajta.
    A legnagyobb baj, hogy meg kéne venni, ha ki akarom próbálni
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Senior Member BokaPeter logója
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    324

Szerintem sem jó a két motor. Inkább kardános esetleg a szíjas kihajtás. Walkra v120d02s v2 szuper ebben a méretben. Láttam repülni és esni is. Minta nagy gépnél úgy repüli meg a figurákat, 4-5 percet simán repül. Tényleg nagyot kell vele esni, hogy törjön.
    Align T-rex 450 DFC...MPX 330 SC...Durafly Hyper biplane...DEVO 8 táv

Senior Member modelltomi logója
    Hely
    Pásztori rcHeli Team
    Telefon
    0620/590-2966
    Hozzászólás
    1.433

Üdv:Tóth Tamás
    Lynx Team Pilot, modell&hobby Team Pilot
    T-rex 700N DFC HV ,600N DFC HV, 470LM, 150DFC, Mini Titan V2
    Sab Goblin 570 - 700 KSE
    http://pasztorircheli.blogspot.hu
    https://www.facebook.com/pasztorircheli/minden amit a reptéről, és a helikopterezésünkről tudni lehet

Senior Member
    Hozzászólás
    1.534

És ez mitől lenne jobb mint a többi ilyen kategória?Azért mert Trex?
    Walkera 4#6,CopterX-250,TGY9X-Frsky,Wl-922,fj450

Senior Member modelltomi logója
    Hely
    Pásztori rcHeli Team
    Telefon
    0620/590-2966
    Hozzászólás
    1.433

Igen, nem ilyen neve nincs Walkera, HK utánzatok amit én nem is neveznék modellhelikopternek max hobbi szintre ha jó, árban is igen elszálltak a kínaiak mellesleg még hazudnak is amire rá írják ,hogy 3D az max lebegni jó ;D és tapasztalatból beszélek!!!
    Üdv:Tóth Tamás
    Lynx Team Pilot, modell&hobby Team Pilot
    T-rex 700N DFC HV ,600N DFC HV, 470LM, 150DFC, Mini Titan V2
    Sab Goblin 570 - 700 KSE
    http://pasztorircheli.blogspot.hu
    https://www.facebook.com/pasztorircheli/minden amit a reptéről, és a helikopterezésünkről tudni lehet

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779

Apa kezdődik!
    Ez az, végre.
    Szerintem nincs igazatok. ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    1.534

Igen Peti!

Az a kis 100-as is egy rakás szar mármint nem lett jobb mint a többi mint pl az msr blade,stb
    Ez sem lesz jobb szerintem mint a többi csak drágább a neve miatt.
    Meghibásodás sem volt kevesebb a 100-asnál mint a többinél.Sorolhatnám a hibákat de felesleges aki erre esküszik úgy sem érti de nem is kell,csak ne hordjuk már le annyira a többit.

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357

A 100-as valóban egy hulladék volt, de csak az első verziók. Az újabb faroklapáttal és később a hoszabb farokcsővel, elég jó kis mini gép lett. De 3 ch-ból és alaplapi szervókból sokat nem lehet kihozni. Én azért egy telet elvoltam vele.
    A walkerákhoz is volt közöm és nem igazi 3D-s gépek. Változó anyag használat, problémás 6axis gyro stb.
    Blade 130x van most is, úgyhogy nem ok nélkül mondom, hogy mini méretben a kardán nem ideális. Intenzív szopás beállítani úgy, hogy ne gerjedjen és 3D-ben is jól repüljön.

Szóval a T 150 adatait elnézve elég tudatosan terveztek. És látszik, hogy a többi kisgép hibáit igyekeztek kiküszöbölni.
    DFC fej, BL farokmotor, BL főmotor, kedvező méret és ami eddig folyamatos hiszti tárgya volt, a adó komptibilitás. Az új vevőjük (ami a 250 plus-ban debütált) A spektrum és a futaba rádiókat is kezeli!!! A 3GX is beérett a 4-es verzióra, FBL rendszer tekintetében sem hiszem, hogy bajos lenne.
    Én nem látok ezek alapján túl nagy problémákat. Az ár kérdéses, de sajnos trend, hogy minél kisebb, annál drágáb ár/érték arányt tekintve.

És én nem vagyok nagy Align fan, de Walkera vagy Blade sem!
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Senior Member
    Hozzászólás
    1.534

Én sem
    Majd a vallatáskor meglátjuk,persze lehet hogy jó lesz.De azért mások is csinálnak jó heliket,meg aztán sok függ a tulajtól,hogy tartja karban,hogy állítja be stb stb.

Oldal: 2 / 43 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve