Oldal: 39 / 44 ElsőElső ... 29353637383940414243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (435) összesen

Téma: Hol vásároljunk?

Member
    Hozzászólás
    32
    Közben megtaláltam én is, köszi!

Senior Member eosbandi logója
    Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    EMS a kis *****omat.....
    március 18.-án rendeltem egy XUAV-Clouds gépet a banggood-tól. Exta 15 usd-ért EMS gyorspostával. Az országba beérkezett státusszal egy időben küldtem a vámkezeléshez a doksikat.
    március 30.-án rendeltem egy Sky Shadow 800-as csupát, ugyanonnan ingyenes postával.
    Mindkét rendelést másnap feladták. Mindkét csomag ma délután érkezett meg, harminc perc eltéréssel (két külön kocsival, mert hát az MPL-ben az L a logisztika, de csak ott).
    A csupának semmi baja, a Clouds doboza meg a képeken látható, hogy nézett ki. És persze a Clouds-hoz még fizettem 2500 vámkezelési díjat is.
    Pfff....
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.345
    Még nem rendeltem a Gearbestről. Olyat csinál, hogy ha rámegyek egy $294-os termékre, akkor $225-t ír ki rá.
    De ha berakom a kosárba, akkor a kosárban a $294-os árat hozza (bocsi, de a villámár lejárt). Akkor minek írja ki az oldalon a kisebb árat? Vagy ezzel mit kell csinálni, hogy azon az áron adja amennyit az oldalra kiírt?

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959
    Ott valami anomália kellett legyen, mert pont fordítva szokott előfordulni: teljes áron van kint és az alacsonyabb ár a kosárban jelenik meg, vagy ha valami összecsomagolós akció van akkor a kosárba beteszi azt is mellé 0$ vételáron.
    Más hobbym miatt van egy belsős emberrel kapcsolatom a bolttal, ha van valami gondotok az oldallal dobjatok egy privit és megemlítem nekik, megpróbáljuk megoldani. A gearbestről van szó.
    Amennyiben van rá igény nagyon szívesen beteszem az aktuális akciókat és kuponokat is rc témakörben, de nem szeretnék szemetelni a fórumban. Esetleg ha az admin engedélyezi akkor (természetesen reflinkektől mentesen) beteszem az akciókat időnként.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Gearbest-tel kapcsolatban írnék!
    Több, mint egy hónapja rendeltem egy CR-10 3D-s nyomtatót Eu expresszes szállítással. Lett 2 követési szám, de egyiken sem történt semmi, szóltam is az
    ügyfélszolgálatnak, hogy valami baj van a csomaggal, de ők nyugodjak meg minden a legnagyobb rendben. Felvettem a kapcsolatot a szállító céggel is, ők megírták, hogy hozzájuk
    soha nem is érkezett be a termék, képernyőmentést a beszélgetésről folyamatosan csatoltam a Gearbest ügyfélszolgálatnak, de csak nyugtattak, hogy minden rendben van.
    A szállítási határidő leteltével megnyitottam a panaszt az első válasz az volt, hogy részletesen átnézték a rendelésem és én követtem el hibát, mert nem kötöttem biztositást.
    Ezért ők hajlandóak 200 dollárt visszaadni a 392.3 dollárból.
    Van valakinek tapasztalata ez ügyben?
    Köszi
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    801
    Saját tapasztalat alapján azt mondom, hogy ne rugózzál közvetlen a GB-vel, nagyon tré a hozzáállásuk a BG-hez képest. Nyiss paypal vitát, onnan levelezgess velük. Fuss pár tiszteletkört kulturált hangnemben, valószínű, hogy ez sem fogja meghatni őket. Ekkor exkaláld a vitát, és a paypal visszafizeti a teljese összeget, ők majd lepofozzák egymással.

szerk: sajnos ez a folyamat kb 3hét, de legalább visszakapod a pénzedet.
    Utoljára módosítva: mrzed által : 2017-10-10 14:57

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Köszi! Megnyitottam rögtön a paypal-en a vitát amint kaptam ezt a felháborító választ.
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Senior Member
    Hozzászólás
    373
    Ha nem egyeztek meg, a PayPal fog dönteni mikor lejár a határidő. Valószínűleg neked ad igazat.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Remélem, hogy így lesz.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    A paypal panaszra jött válasz, ugyan az, hogy csak a felét akarják visszaadni,
    de az ügyfél szolgálaton indított panaszra most ez jött:

Gearbest Customer Support At10/11/2017 01:28:05
    Dear Peter,

Thank you for your reply.
    We are so sorry for this inconvenience.

You didn't buy the insurance, the shipping company will not compensate us in this situation.
    As you are a valuable customer for us, and we extremely sympathize your situation, we would like to make a concession:
    We can full refund 392.3USD to your paypal account.
    Please note that it is just special for you, not for all.

Thank you for your support.

Best Regards
    Baila
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

Oldal: 39 / 44 ElsőElső ... 29353637383940414243 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva