Oldal: 44 / 44 ElsőElső ... 344041424344
Eredmény: 431 - 435 (435) összesen

Téma: Hol vásároljunk?

Urak, tudja valaki hol a pekbe lehetne venni vagy rendelni balmenetes M3 csavart??

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    784
    Utoljára módosítva: mrzed által : 2017-12-06 14:57

Koszi szepen a linket, ha jol tudom Aliexpressz-en nem tudok Paypal-lal fizetni igy nekem bukta.

Idokozben rendeltem amcsiktol, 8 dollarert 8 darabot, az legalabb 2 heten belul itt van :-)
    De legalabb nem olcso az sem.

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    784
    Oda valóban nem jó a PayPal, ott AliPay van.
    Pár éve én is fáztam az aliexpress-től, de mára már jobb véleménnyel vagyok róla, mint az ebay-ről. Egyetlen egy dolog van, ami lehet akár egy kicsit negatív, hogy csak is 60 nap elteltével lehet elveszettnek tekinteni egy csomagot, viszont ilyenkor automatikusan jár a védelem. Ha nem igazolod vissza az oldalon a csomag átvételét, akkor védve vagy, de ha a nyomkövetés szerinti érkezést követően nem jelzed, hogy átvetted, akkor már másnap rád ír a rendszer, hogy jelezd, megkaptad-e. Sokkal átgondoltabb, kiforrottabb rendszer, mint az ebay, az eladókkal is jobbak a tapasztalataim, kevesebb simlis van, mint a másikon. Érdemes kipróbálni.

Ki is probalnam szivesen de nalam a fizetes csak Paypal-lal mehet, semmi masban nem bizok meg :-)
    Sokszor pl. ezert nem rendelek MO-rol sem, mert a legtobb boltban nem lehet PP-al fizetni.

Oldal: 44 / 44 ElsőElső ... 344041424344

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva