Oldal: 2 / 23 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (230) összesen

Téma: JCP Easy Wing

Re:JCP Easy Wing

Sziasztok !

Berepültem az EASY WING-et. várakozásaimon felül teljesített,nagyon stabilan repül. 50 gr-os Pelican motort szereltem bele, Hitec HS-81 szervókat, 1300 Mah-s wellpower akku. prop : 8X6

16 percet repültem 1 akkuval, de még nem volt lemerülve az akku ( ebben volt kb 3-4 perc amikor teljes gázzal repültem ).
    elég nagy volt a szél, de élveztem a repítést. tud nagyon lassan is repülni, magasan átejtettem és simán liftezett lefele, nem akar dugóba esni. amin meglepődtem hogy liftezés közben tudtam irányítani a gépet, amikor kifordult a szembeszélből könnyen vissza tudtam fordítani. padló gázon viszont elég gyors.
    felszálló súly 450 gr., most teszek bele még egy 1300 as akkut, kíváncsi vagyok hogy azzal a plusz 100 gr.-al mit fog művelni.
    a csúszók jól vizsgáztak, tetszik hogy csak 3 ponton ér földet a gép, nem ér le a törzs alja.
    néhány nagyon rossz minőségű videó, elég fehér volt a háttér :

http://www.youtube.com/watch?v=s2M3qQNUybo
    http://www.youtube.com/watch?v=02aHW...ature=youtu.be

Üdv, JAN-CHE

Senior Member
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    70/3146873
    Hozzászólás
    232

Nagyonjoooooooo
    minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik..

köszi !
    azóta a súlyok már eltűntek az orráról, egy akku fesz visszajelző került a törzs oldalára.
    holnap Sesziék társaságában folytatom a tesztelést ;D

úúú.. jó ötlet ez a csikicsuki! holnap megnézzük

06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member H.krisztián logója
    Hely
    Naszály
    Hozzászólás
    2.277

Tetszetős gép, várjuk a további tesztek eredményeit. :-)
    email: h.krisztian17@gmail.com
    tel: 06306419408
    06209627196

Senior Member
    Hozzászólás
    1.294

Sziasztok.

Elkészültem a végleges saját változattal, van benne egy tengelyű kamera mozgatás is.
    A kameramozgatás kimondottan egy 30x30 panelkamera + egy 808nr16 tokozás nélküli kulcstartós kamerára lett méretezve, valamint HS-5065 szervóra.

Következik az építés....

Üdv Adrián

Screenshotok:

Néhány HD render (nem nagyon volt időm szórakozni a finomhangolással...)
    Stork-1 Electro
    Respect-M
    NHA-3D Funfly
    ALIGN Trex 450 pro V2 DFC
    Graupner MZ24

Senior Member osy51 logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.834

...de profi!
    " betegség ez gyerekek! "

nagyon ügyes, tényleg profi !!
    megkaptam Adriántól a végleges file-okat, pár napon belül ki is vágom, már nagyon kíváncsi vagyok rá !

JAN-CHE

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688

Ez tuti jól néz ki és a piros fehér "dekor" is tök jó (a sriálynál volt egy kép, ahol vmi zebra minta volt rajta, írni is akartam h pirosra fesd le )
    kéne a másik szárnyra két piros csík, mint az amcsi muscle car -okon.
    Frankó kis repcsi.
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Igen, a két piros csík jó ötlet, biztos jól nézne ki . a sirályt még nem festettem le, megfogadom a tanácsod, és piros lesz.
    közben felhizlaltam kicsit a winget, bele tettem még egy 1300 Mah-s akkut, és kitettem a szárnyvégektől visszább 100 mm el 25 - 25 gr. súlyt, kíváncsi voltam hogy ha rá kerülne egy video adó és antenna akkor hogy viselkedik a gép. így 670 gr. a felszállósúly, 2600 mah akkuval - ez kicsit több mint amit terveztem a gépbe, szerintem 2200 mah az ideális, ekkora akkuhoz gondoltam a gépet. a plusz súly jót tett neki, még stabilabban repül, kb 20 m magasan elengedtem a botokat a rádión, és kb 500 m-t repült úgy hogy nem kellett hozzá nyúlnom . ezzel a konfiggal, ami távolról sem nevezhető gazdaságosnak ( egy kb 6 éves, enyhén csapágyas pelican motor, apc csavar, amihez nem találtam megfelelő pozícionáló gyűrűt, ezért kb fél mm-t "kotyog" a propsaver végén, ezért is van rezonáló hangja amikor gázt adok, és egy fogalmamsincshogymilyen szabályzó, találtam egy doboz alján - timing értéket sem lehet állítani rajta ) repültem 29 perc 45 másodpercet. ekkor csippant be a sípoló, ami 3.55 / cellára van állítva. leszállás után 3.59 - 3.66 között voltak a cellák. fél gázon enyhén lehet vele emelkedni, fél gáz alatt kicsivel repkedtem vele folyamatosan.
    így repül :
    http://www.youtube.com/watch?v=e-VYgWIsv9I
    http://www.youtube.com/watch?v=GE-rANp52oU

ebből a típusból 3 verzió lesz :
    ECO : 1050 mm fesztáv, 65 mm széles törzzsel ( ami a videón látható )
    BASE : szintén 1050 mm fesztáv, törzs nélkül, 150 mm széles, vastagított középrésszel - ezt Adrián tervezte a saját elképzelése szerint
    PREMIUM : a BASE növelt változata 1130 mm re növelve, törzs nélkül, szintén 150 mm es középrésszel.

a 2. és 3. gép most van folyamatban, hamarosan kész leszek velük.

Üdv, JAN-CHE

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve