Oldal: 3 / 21 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (203) összesen

Téma: MicroJet

Senior Member
    Hozzászólás
    1.831

MicroJet

8xAAA 800-assal igen jól megy, csak az akkut terheli meg rendesen.
    kb. 6 perc, mert az aksi szinte izzik és hamar összeomlik.

8xKAN 650-nel is szuperál.
    5-6 perc, az akku csak langyos.

A gyári RTR szettben 7x500 NiCd-t adnak hozzá. Ez kicsit gyengus és csak 4-5 percet megy, de kevesebb mint 15 perc alatt telinyomható újra.

A motornak tök mindegy a 3S LiPo... Legfeljebb hamar elkopik. No és akkor? kb. 1200 Ft kicserélni.
    Szupermodell feleség full tuning<br />Perzsamacska full alu elox<br />Porckorongsérv V2.0 full CFK

Senior Member
    Hozzászólás
    1.066

MicroJet

Akkor ez eldölt: 3s LiPo.

Köszi
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.066

1. repülés

Sziasztok, szia Mormota!

Az első egyemberes eldobásom olyan lett, mint Neked-orral a földbe.

Na ma végre szakavatott pilóták segédkeztek a tulajdonképpeni berepülésben-KantorG repült vele 1 tök jót. Tényleg megy mint a bolond, az orsót is mint a gép úgy nyomja-Gergő nagyon élvezte-azt mondta ő is vesz egyet.

Az adón egyből nyomtunk egy kis expot, mert hihetelen érzékeny.
    Jómagam 2x dobtam el, mind a 2x szarul, mert mint aki baseballozik csavart dobás volt. Az 1-nél megfogta Gergő, a 2-nál fű. Na amikor Imi dobta szépen enyhén felfelé akkor jó volt.

És ami fontos-baromi jól bírja a kiképzést a hab-remélem én is fel tudom venni vele a tempót!

Sziasztok
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

mmormota
    Guest

Re: 1. repülés

Idézet Krafcsiki eredeti hozzászólása
    És ami fontos-baromi jól bírja a kiképzést a hab-remélem én is fel tudom venni vele a tempót!
    Kedvenc figurámat gyakoroltam, jó magasra fel, aztán 45 fokban zuhanni, hogy szép vííííí hangja legyen, aztán utolsó pillanatban felkapni. Na, így 200-zal belementem egy bokorba... :shock:
    Meg se látszott rajta. :lol:

Senior Member
    Hozzászólás
    1.066

Búzamező

Sziasztok!

Mivel az ember nehezen talál mindig rendelkezésre álló jó dobót, ezért azt gondoltam nekem kell megtanulnom az egykezes startot.
    Erre a legalkalmasabb hely egy hatalmas búzamező!!!

Elsőre üresen dobtam el, hogy megnézzem motor nélkül mit tud-siklik elég jól.
    Majd ezután már élesben és láss csodát repül!!! Helyből sikerült eldobnom, és azt kell mondjam, hogy nem nagy erővel-közel vízszintes irányban dobtam. Maga a repülés izgalmas volt. -50% expoval mentem a csűrőre és a magasságira is-ez utóbbi tök felesleges volt, mert alig tudtam a fordulókból kijönni. Így esett meg, hogy jó 50-60 al zuhant bele a búzába orral előre-de kutya baja!

Jó móka, és tök jól néz ki a levegőben!!!!

Üdv

mmormota
    Guest

MicroJet

A hab "zsanér" mindkét oldalon elfáradt, a belső széleken ki is törött. Próbáltam celluxszal megerősíteni, de a hab eredeti alakja miatt nem elég stabil. Le kell szednem a lapokat, és formára vágni. Azt hiszem, akkor már inkább tengelyes zsanért teszek bele.

mmormota
    Guest

MicroJet

Megmértem a Microjetem sebességét alacsony áthúzás közben.
    Zsolt (piccolo fun) felvette a hangját egy mobiltelefonnal, aztán otthon Doppler programmal meghatároztam a sebességét.

120 km/h :lol:

Gyanítom, hogy a hab zsanér kifáradása nem egészen független etttől... :wink:

Senior Member
    Hozzászólás
    434

MicroJet

Hi!

Ez a progi esetlegesen érdekelne engem is...tudnál adni egy linket ahonnan beszerezhető?

Megmérném vele én is a csupaszárny gépem sebességét. 8)
    Üdv: Atti....2 t-vel&nbsp; ;D&nbsp; <br /><br />www.sokoro-rc.hu

mmormota
    Guest

MicroJet

[quote="Atti"]Hi!

Ez a progi esetlegesen érdekelne engem is...tudnál adni egy ]

http://members.fortunecity.de/fliegerseite/soft4.html

Senior Member
    Hozzászólás
    1.134

MicroJet

Érdekes egy oldal, nekem csak IE-vel jó, mert a készítője egy kicsit elkavarta a per jeleket :roll:
    Akinek Firefox van, az INNEN tudja letölteni
    van egy gép, amit mindig is meg akartam szerezni: a következő...

Oldal: 3 / 21 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva