Oldal: 130 / 136 ElsőElső ... 3080120126127128129130131132133134 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.291 - 1.300 (1352) összesen

Téma: DJI Phantom Vision

Senior Member Gózika logója
    Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    676
    Idézet Freshy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részvétem a "sanyarú" körülmények miatt !
    Csatlakozom! Szívesen repülnék ilyen mostoha környezetben...

Én aksi ügyben kérnék segítséget.
    A 3 aksiból az egyik 3 perces
    Van valami fortélya a cserének?
    Anno én ezt találtam, de nem fogtam bele, mert lusta voltam elhasznált akksit szerezni, az enyémek meg nem akarnak tönkremenni.
    http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2272821
    Pedig, ha ez működne, akkor kitolhatnám a hatótávot, amit most az akksi korlátoz be nálam...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.570
    Profán megoldás ez is, de inkább forrasztgatok
    Köszönöm a segítséget, a másik forumon volt azért sok hasznos infó az akkuról.

Nem vagyok megelégedve sem a 3axis-os gimballal, sem a kép minőségével. Valószínűleg a kamerabeállításaimat kéne újra elővenni. Egyenlőre ilyen a kép (persze a youtube sokat ront rajta és egyenlőre nem tudom, hogy a kameráról wifin küldött kép telefonra mennyit vesz le a minőségből, valamint az iMovie a telón esetleg "egyszerűsít"-e rajta? ):
    https://www.youtube.com/watch?v=Dvrt47oT7fo

Junior Member
    Hely
    Sarród
    Hozzászólás
    10
    Üdv Mindenkinek!

Próbált már valaki csapágyat cserélni vagy cseréltetni Phantom 2 Vision+ V.3 -on (2312/960kw-s motor)?
    Sajnos a hivatalos (Pelican Daniel) szervizben cserélt motor a 3. repülésén elkezdett kerregni, és ha nem muszáj nem várnék ismét a szervizre 1 évet!

Köszönettel Arcus
    Skywalker X-5 (MIA ), Styroman Twister Mod, DJI Phantom 2 Vision + V3, Mini VICK

Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    676
    Idézet Arcus08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek!

Próbált már valaki csapágyat cserélni vagy cseréltetni Phantom 2 Vision+ V.3 -on (2312/960kw-s motor)?
    Sajnos a hivatalos (Pelican Daniel) szervizben cserélt motor a 3. repülésén elkezdett kerregni, és ha nem muszáj nem várnék ismét a szervizre 1 évet!

Köszönettel Arcus
    Szia!
    Az egyik fórumtársunk próbálta nekem cserélni anno. sikerült is több nekifutásra a csere, de zörgött az új csapágyszet. Kétféle kell bele...
    Kukában végezte az egész. Azóta, ha gond van, inkább új motort szerzek be. Nem éri meg az a pár ezer forint megtakarítás, hogy elveszítsem az egész gépet miatta.
    Ja s utólag kiderült, hogy kutya bajuk volt. Más okozta a gép bizonytalanságát.

Junior Member
    Hely
    Sarród
    Hozzászólás
    10
    Köszönöm a választ, még egy kérdés tud valaki olyan szervizt aki nem ül hetekig-hónapokig a gépen?
    Skywalker X-5 (MIA ), Styroman Twister Mod, DJI Phantom 2 Vision + V3, Mini VICK

Senior Member menki007 logója
    Hely
    Érd
    Telefon
    +36209468495
    Hozzászólás
    854
    [QUOTE=Arcus08;1462653]Köszönöm a választ, még egy kérdés tud valaki olyan szervizt aki nem ül hetekig-hónapokig a gépen?[/QUOTE

Szia!

Próbáld meg itt: http://fpvshop.hu/hu/szerviz.html

Üdv.
    M.
    DJI Phantom 2, Mavic Pro
    Mugen MBX-7R, MBX-6TR, Yokomo YZ-2 ca
    CSAK ELŐRE UTALÁS ESETÉN POSTÁZOK!
    Tel:209468495 NO SMS!

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Megcsinaltam
    Az arnyekolast hatha igy majd tobb Satelitet lat itt a hegyek között.

Letöltöttem az app Utility-t kiprobalom,kivancsi vagyok ha valòban felerősíti az adòt es a wifit,akkor ez mennyit is jelent valòjaban.

"GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    676
    Idézet Karajev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megcsinaltam
    Az arnyekolast hatha igy majd tobb Satelitet lat itt a hegyek között.

Letöltöttem az app Utility-t kiprobalom,kivancsi vagyok ha valòban felerősíti az adòt es a wifit,akkor ez mennyit is jelent valòjaban.

Az árnyékolás elvileg segít, de sajnos a hegyek között, azok természetes leárnyékolása miatt kevesebb műholdat fog látni...

Az app segített korábban, de nemrég az egyik fórumtársunk Amper29 azt írta, hogy a DJI blokkolja ezt a funkciót már.
    Nekem fel lett törve mindkét wifi, és nem telepítettem frissítést rá egy ideje, így engem ez nem érint.

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    6 Satelitet lat a lakas legbelső pontjan a gep.
    Valamit biztosan ert az arnyekolas.

Nekem ugy tünik hogy ha megy az Utility akkor az allò motornal is folyamatos megeggyező erösséggel adja a jelet.
    Nem mértem rá csak így látom..bár örülnék ha tévednék.

Az Utility be csak erdekességként vagtam bele,es még itt van mellette a TX power booster is.Ez egy olcsòbb alkalmazass,nem kerül többe mint 2 sör.
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812

DJI Phantom Vision

Az Utility valòban nem segített a hatòtavokon.
    Ami erdekes hogy nälam elöbb megy el a control mint a video jel.
    A Radio 2 csippanasra van ällítva.

Közben pär dolog megérkezett igy nekiälltam az atalakítasnak.

A radio antennat a regit kiszedtem,kapott csatlakozòt helyette.

Elsö pròba egy Aomway 14dbi antennäval lesz,kiväncsian värom az eredmenyt hogy meddig jut a gep a go home funkcioig.

Ha szerencsem van a jövö het elejen meg jön a 2.4ghz booster is.

Utoljára módosítva: Karajev által : 2016-04-13 13:40

Oldal: 130 / 136 ElsőElső ... 3080120126127128129130131132133134 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva