Oldal: 132 / 136 ElsőElső ... 3282122128129130131132133134135136 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.311 - 1.320 (1352) összesen

Téma: DJI Phantom Vision

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Ez nagyon praktikus megoldäsnak tűnik,tetszik!
    Így biztosan nem törik a vevöpanel.

A gyäri vevöantennakäbelhez egyszerüen forrasztva csatlakoztattad az antennäkat?
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Senior Member
    Hozzászólás
    2.570
    Nagyon koszonom a sok hasznos infót! Jo eredmény az az 1 Km-gratulálok Gábor!

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Idézet Freshy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon koszonom a sok hasznos infót! Jo eredmény az az 1 Km-gratulálok Gábor!
    Köszönöm !

Ma este 1100m en ment el elöször a video egy pillanatra aztan visszajött,utana volt hogy egy pillanatra a control ment el de visszajött.

Picit meg mentem aztan tolatva elindultam vissza.

Közben felkerült az extenderre a booster,ezert holnap mär lätni fogom biztosan hogy hol a control vége.

Igy nez most ki a tävíranyítò:

Amiröl nincs infòm hogy mennyit fogyaszthat a booster.
    Most egy 3s2200mah es akkut kapott,bär szívesebben hasznälnäm 1000-1200 mah es akkuval,csak elötte meg kell figyelnem a fogyasztàsàt.
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812

DJI Phantom Vision

Utoljára módosítva: Karajev által : 2016-04-20 22:02

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Eddigi legnagyobb "karikám" a Visionnal

1650m es test 75m magasan.

1600m -nél ment el a video.De hamar szinte 100-150meter mulva a hazafele vissza is jött.

https://youtu.be/wtTe-OwaRiI

Senior Member amper29 logója
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    277
    Mondtam ,hogy ezeket az antennákat dobd el ,1600m boosterel nem nagy táv ezek a tp-link antennák csak szépen csillognak másra nem jó
    Dji Phantom 2 Vision+

Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Nem nagy táv valòban.

Nem a TPlinkel repultem,direkt a gyari boosterhez kapott gyenge antennat tettem a 2.4es boosterte... Ez gyenge de ezzel szinte azonnal vissza is jön a jel ugyanabban a tavolsagban ahol elmegy.

A TPLink erosìtő nelkul tud 1000m körül környezettől függően,ugy hogy még nem jöttek meg a kábelek es nem tudtam a drònbòl kihozni az antennákat.

A vegcelom az hogy erősítő nelkül meglegyen a 1.5km er.

Valòban mondtad hogy dobjam el,es fotòztál egy antettat ami ezer féle lehet...

A gyari 260-300 meteres hatòtavhoz képest nekem siker,még ha nem is nagy.

Member
    Hozzászólás
    70
    Sziasztok.
    Van egy phantom 2 vision plus gépem. A kamera hiba jelzést ad. Beeping csipogo hangot. A gimbal meg sem mozdul. Tud valaki mondani valami hasznosat. A szallagkabel elméletileg új. Sikerült már egyszer eljutnom odáig hogy a kamera nem ad hangot viszont a gimbal mind 3 motorja rázkodik. Várom a tanácsokat ötleteket.

Senior Member
    Hely
    Gyál
    Telefon
    06/30-9495491
    Hozzászólás
    172
    Sziasztok!

FUXY problémájára várjuk a véleményeteket, javaslatokat csontosra rágtam a témát, külföldi oldalakon is, de én még oroszul tanultam, így az angol csak szerény szinten megy. Példúl én úgy jártam, hogy , a vison, nem +, használtan megvételkor volt wifi a telón, de hülye fejemmel hazaérve, valamit elnyomkodtam, frissítettem, azóta a az app-on a wifi erősítő zölden világit,de nincs kapcsolat a kamerával. Manuális módban felszállás előtt kamera bekapcs . szép felvételek, csak vigyázni kell, hogy először a kamerát kikapcsolni, és csak utána a drónt. Egyébként, sajnálatos, hogy a Magyarországi forgalmazónál bevizsgálás 6-18 e Ft , megmondják,ki kell küldeni a Német céghez ahol javítják az ők egységáraikon. Átfutási idő több hónap. Aki valamelyest ért hozzá, bele mer nyúlni, mint én is, jófogás, fpvshp, myactioncam, helyekről vásárolunk alkatrészt.
    Szükséges lenne egy service manual ahol hozzáértők részére kapcsolási rajz, bekötési rajz, huzalozási rajz , pl. v2+-hoz a gimbalon lévő szerviz csatin elérhető infók, beállítási, frissítési lehetőségek elérhetők lennének. Mindenki harcoljon a saját felelősségére, de ilyenről én nem tudok. Ha van információtok kérem osszátok meg a kevesebb angol tudással rendelkezőkkel is. És légcsavar lecsavarodás esetén : LOCTITE 2701 , bontása melegítéssel. Én egy hőlégfúvós forrasztópákával akarom megoldani, ami koncentrált hőleadást biztosít. Még egyszer nem akarok ebbe a hibába belesni, lezuhanni. Új test, alaplap csere, szabályzó csere, az volt a szerencse kamera nem volt rajta. Amúgy a FSZ. kivan !!

Jobbulást annak aki hasonlóan járt !

Fekete betükkel : Kozma Laci Klac
    Piper Cub közepesben, és nagyban.

Ferihegy 3.

Junior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólás
    20
    Sziasztok,

Szeretném a segítségeteket kérni!
    Phantom 2 Vision gépem 3 hónapig a szekrényben pihent, hétvégén repültem volna vele, de a kamera képét nem láttam a telómon. Wifi csatlakozás és "bind"-olás is korrekt volt, a telón minden adatot láttam az App-ban, csak a kamera képének helyén volt fekete képernyő, az App szélein és felül minden adat megvolt. Újraindítottam párszor -a telót is-, de nem jött meg a kamera képe. Mi lehet a baj?
    Akinek van ötlete, tippje, az kérem ossza meg velem, mert felvinni pestre olyan macerás, meg szabadság, meg lehet, hogy csak valami banális hiba van, amit nem vettem észre. Még annyit, hogy az App verziója a legfrissebb és a gépen is az utolsó -még csakis kizárólag a Visionra meglévő- stabil verzió van. Az asszony telóját is össze"bind"oltam a géppel, ott is ugyanez a jelenség volt: minden adat megjelent az App-ban, csak a kamera képe nem.
    Kérem, aki tud, az segítsen!
    Köszönettel: Tamás, Dunaújvárosból

Oldal: 132 / 136 ElsőElső ... 3282122128129130131132133134135136 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve