Oldal: 1 / 46 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (458) összesen

Téma: Gyujtes a forumert!

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Gyujtes a forumert!

Sziasztok!

A forum fennallasanak harmadik eveben eljutottunk oda, hogy kenytelenek vagyunk a mostani gep melle beallitani meg egyet, ami ki tudja szolgalni a megnovekedett igenyeket. Ennek a koltsegeit kell most valahogyan eloteremtenunk.

Megfogalmazodott a fejemben par otlet a tamogatasi mod kialakitasara, de mindenekelott, hogy a napokban tortent leallasokat kikuszoboljuk, elo kell teremtenunk valahonnan cirka 150.000.- magyar kiralyi forintot, amibol megvasarolhatjuk a gepet.

A gep hosting dijarol meg nem is beszeltunk, erre kapok ajanlatot a kozeljovoben.
    Aki komoly javaslatot tud tenni, azok jelentkezeset varom emailben, az egyeb otleteket ide.

Udvozlettel:

Csenki Zoltan Dudkin
    forumadmin

Senior Member
    Hozzászólás
    1.024

Gyujtes a forumert!

Csak egy kósza ötlet:
    Mi lenne ha a máshol bevált technikát használnád?
    Arra gondolok hogy a fórum ugyan ingyenes, de a hirdetések és bizonyos részek használata csak megvásárolt tagsággal lenne lehetséges.
    Ha egy ésszerű ára lenne a dolognak akkor szerintem nagyon sokan kérdés nélkül fizetnének érte. (én pl. örömmel tenném)
    Természetesen ha ez túl bonyolult akkor egyszerűen össze is dobhatjuk ezt az összeget...
    (Esetleg némi marketingmunkával egy-kevés reklámfelületet eladni? ..najó csak vicceltem )

Üdv

Zaquron

Moderátor
    Hozzászólás
    5.395

Gyujtes a forumert!

T. Dudkin!

Én sehol nem vagyok modellező-klubb-tag, vagy eggyesületi tag.
    Nagyon szívesen lennék mondjuk egy virtuális modellező-klub tagja.
    Mondjuk az RCMODELL.HU-klub-nak. Persze a tagság tagdíjjal is
    jár, ezek a dolgok már csak ilyenek.

üdv.:SRY

Senior Member
    Hozzászólás
    1.380

Gyujtes a forumert!

1. Én az összedobásban benne vagyok, szívesen áldoznék rá kp-t.
    2. Lehetővé lehetne tenni valahogy az adó 1%-nak fogadását/felhasználását?
    -----------------------------------------------
    Miben jelentkezik a kapacitás hiány, miért kell új gép?

Gyujtes a forumert!

Idézet sry eredeti hozzászólása
    T. Dudkin! Én sehol nem vagyok modellez-klubb-tag, vagy eggyesületi tag. Nagyon szívesen lennék mondjuk egy virtuális modellez-klub tagja. Mondjuk az RCMODELL.HU-klub-nak. Persze a tagság tagdíjjal is jár. üdv.:SRY
    Jó ötlet! :-)

Gyujtes a forumert!

Sziasztok!

Előbb visszalapoztam h megnézzem, hány regisztrált tag van: 3026.
    Ebből elég sokan a 'mindenoldalonregisztrálommagamdekirályvagyok' típusú emberekhez tartoznak, és 1667tag rendelkeznek legalább 1 hozzászólással.
    Más kérdés, hogy közülük mennyien használják rendszeresen a fórumot. Csak hasból, sztem 200nál nem sokkal lehet több.
    Akkor ezzel a 200zal osszuk el a 150ezret: 750 kemény magyar forint.
    Szerintem nem egy halálos összeg, de értelemszerűen biztos lesz olyan aki azt mondja, hogy nem fog fizetni, és nem kizárt hogy lesz olyan is, aki fizetne ennél többet.

Én, mivel szinte minden nap olvasom, benne lennék a fórum segítésében.

Várom a többiek reakcióját is! :wink:
    Üdv: Bálint
    <br />HDS Team
    <br />
    <br />sosbalint@citromail.hu
    <br />30/2181535
    <br />...................................
    <br />Tamiya TT-01D
    <br />Tamiya FF-02LA
    <br />Tamiya TA-04TRF....eladó
    <br />Tamiya TA-02.........eladó

Senior Member
    Hozzászólás
    1.380

Gyujtes a forumert!

Idézet Zaquron eredeti hozzászólása
    Arra gondolok hogy a fórum ugyan ingyenes, de a hirdetések és bizonyos részek használata csak megvásárolt tagsággal lenne lehetséges.
    Ha egy ésszerű ára lenne a dolognak akkor szerintem nagyon sokan kérdés nélkül fizetnének érte. (én pl. örömmel tenném)
    Az ötlet jól hangzik, de egy kicsit agyonütné szerintem a fórumot. Jobban szétszélednénk alternatív, kezdetben ingyenes, majd elhaló fórumokon. Ráadásul a pénz is lassan csordogálna.

A gyűjtés (legalábbis most) nekem jobban tetszik. A fórumot kb. 100 fő használja rendszeresen, ha csupán 30 adakozik, már akkor sem olyan nagy teher 1-1 embernek. Már a juniálison el lehetne kezdeni. Próbáljuk meg, ha nem jön össze elég, akkor utána még mindig lehet új dologgal előállni! (Persze jegyezni kéne az adakozókat, hogy ha késöbb mégis (remélem nem kerül rá sor) valami fizetős rendszer alakul ki, akkor figyelembe lehessen venni.)

5000-10 000 Ft közötti összeget szívesen rááldoznék, ha nyerünk vele még 2-3 évet.

Gyujtes a forumert!

Csatlakoznék -Bálint-hoz én is minden nap (néha többször is)benézek mizujs a fórumon. Azt a keveset amit sejtek a modelezésröl mind mind a fórumnak köszönhetem. Bár nem élek nagylábon,de ha kell szivesen beszállok.Mert még van mit tanulnom.

Senior Member
    Hozzászólás
    599

Gyujtes a forumert!

csak egy ötlet.ha megvan már a logo, kéne csinálni egy pólót/sapkát... és aki "adakozni" akar, rendel/vesz(mondjuk modellboltban) egyet-kettőt.bár ez sok munkával járna.
    vagy csak szimplán megadtok egy számlaszámot, ha mindenki bead egy kevés pénzt, hamar összegyűlne.

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.700

Gyujtes a forumert!

nos en annyiban tudok segiteni, hogy nagykerbol meg lehet vasarolni a cuccost, akar szamlazni is lehet
    es felajanlok egy HDD-t a kivant kapacitassal (azert ne UW2 SCSI legyen 70 gigabol es 15k rpm-bol )
    + meg a kemeny magyar 750 Ft-ot
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Oldal: 1 / 46 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve