Oldal: 2 / 68 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (671) összesen

Téma: Egy topic, ahol egy profi válaszol minden kérdésedre!

Egy topic, ahol egy profi válaszol minden kérdésedre!

Miért kell cseszegetni, ezt a jóembert? :ejnye:
    Olyan jókat röhögtam a mútkor is :lol:
    Pl.:azon az örökmozgón... :lol: :lol: :lol:
    (Nem valami óvodás, aki megtanult internetezni??? Honnan a fenéből ez a nagy önbizalom? :lol: )
    Szerintem hadd írkáljon, amíg kárt nem okoz... :barom:

Emberek vagyunk: Velem is előfordul, hogy marhaságot írok, igaz nem ekkora önbizalommal, és nem lekezelő stílusban :!:
    Üdv. Géza

Ja, csak akkor írhatna gyakrabban hogy intenzívebb legyen a hülyeségélmény... :lol: :lol: :lol:
    Idézet szayerg eredeti hozzászólása
    Miért kell cseszegetni, ezt a jóembert? :ejnye:
    Olyan jókat röhögtam a mútkor is :lol:
    Pl.:azon az örökmozgón... :lol: :lol: :lol:
    (Nem valami óvodás, aki megtanult internetezni??? Honnan a fenéből ez a nagy önbizalom? :lol: )Szerintem hadd írkáljon, amíg kárt nem okoz... :barom:Emberek vagyunk: Velem is előfordul, hogy marhaságot írok, igaz nem ekkora önbizalommal, és nem lekezelő stílusban :!:

Senior Member
    Hozzászólás
    188

Hehe!
    Csináljunk egy "Röhögjünk egy jót" Topic-ot :lol: .A moderátora lehetne mondjuk Amerika Kapitány :wink: .Ja , a káros röhögőgörcsért és a sírbaröhögésért a felelősséget nem vállaljuk! :lol:
    Az ég a bátrakat szereti!<br />72Mhz 57Ch

Senior Member
    Hozzászólás
    125

Amerika KApitány!!!!

Ha nem válaszolsz a kérdéseimre akkor hülya maradok!!!! Az nem jó, oktass....

Kedves Modellező Társaim!

Azért nem írtam eddig, mert első feltünésem igen nagy zavart keltett e körben. Gondoltam hagyok egy kis időt Nektek arra, hogy feldolgozzátok az újhullámos - dinamikus lendületet amelyet képviselek. Kérlek benneteket, ne kelljen ismét csalódnom.

Én jószándékkal közeledem felétek, de úgy látom a modellezők híres arroganciája megint felül kerekedik a tudás megosztásának csodálatos és önzetlen voltán.

Köszönöm figyelmetek és várom kérdéseitek!

Futuring Captain U.S. ___________________
    Toptrainer Futuring Captain U.S. vs. Blasz IV.
    Amerika Kapitány_(c)_____________________
    <br />Toptrainer Futuring Captain U.S. of Rc technologic

Senior Member
    Hozzászólás
    643

Nem baj, hogy már kérdeztek páran!!!! :kemeny: -meg! Oktasd a népet!!!!! :mrgreen:
    E-starter, Styroman vitorlázó, Depron duplafedelű-Hitec Laser4 (62)35.020

MODERÁTOR
    Hely
    RedOneHouse
    Hozzászólás
    832

Két dolgot tudok elképzelni:

Az egyik, hogy valaki aki most Amerika Kapitány néven ír, az irtó nagyot röhög mindenkin, és poénból nyomatja a már ismert dumát. És semmi köze az "eredetihez", csak tudja mit kell írni, hogy szivassa a népet. Persze erre aztán van válasz rögtön, és máris kész egy "jól menő" légiháború topic. Még azon se csodálkoznék ha kiderülne, hogy orvosi egyetemisták csinálják, akik éppen frissen végeznek a pszichológia szakon. Egy fórum tagjainak viselkedése már megfelelhet egy kisebb tesztnek, hiszen vagyunk itt egy jópáran, akik olvassuk.
    Röviden: Javasolt viselkedés az ilyesmivel szemben: Szkeptikusan! Semmi nem igaz, amíg be nem bizonyosodik biztosra! A hírek a TV-ben sem, sőt! Mért gondolná bárki, hogy az mind igaz amit megmutatnak vagy leírva látható egy képernyőn. Ha ez így lenne, akkor létezik terminátor, és Darth Vader is egy élő személy... Hát még Yoda mester... Szóval az egyik gondolatom, hogy ez csak átverés, és a kiagyalója jót röhög a légiháborún...

A másik pedig egy rövidke program, amit az esetleges Amerika Kapitány-ba szerelt agynak végre kellene hajtania:

10 OLVASGASD A FÓRUMOT
    20 HA VALAHOL KÉRDÉST TESZNEK FEL ÉS TUDOD A VÁLASZT
    30 OTT VÁLASZOLJ AHOL A KÉRDÉST FELTETTÉK
    40 GOTO 10

Hogy miért jó, hogy a megfelelő témájú dolgok egy-egy saját helyen vannak?? Háát, címszavakban összeszedem:
    rendezettség, rendszerezettség, későbbiekben-kereshetőség, átláthatóság, azösszestöbbifórumozónakeddigígytökéletesen megfelelőség...
    .

Itt alapvetően mindenki jószándékú, és nincs "én" meg "felétek", csak MI modellezők, és te nem vagy felsőbbrendű különb lény, ahogy azt szerintem képzeled, hanem csak 1 modellező a többi valahányezer között.
    Ezért kérlek ne viselkedj úgy, mintha te lennél itt az überfaszacsávó, aki mindenkinél okosabb, és ő majd jól megmondja, mert írtál te már ugyanakkora hülyeségeket mint én, vagy bárki más...bocs, hogy ez nekem kell leírni :?
    Kár egy kis időt hagynod, tudhatod, hogy 3000 fórumozó nem fog stílust váltani egy ember kedvéért, főleg ha az a stílus inkább eltávolítja a modellezőket egymástól!

Inkább próbálj ezentúl "szakmailag" értelmesen kiegészíteni a témákat, és tanácsot adni a tanácstalanoknak, és új érdekes és konkrét dolgokról nyiss topicot!
    (Ha véletlen nem megfelelő tanácsot adsz, vagy pontatlan valamilyen téren, akkor azt egy tapasztaltabb modellerő majd kiegészíti...ha nem olyan lekezelő stíulsban adod elő)

Hajrá!
    Üdv. Géza

Senior Member
    Hozzászólás
    759

Idézet Amerika Kapitány eredeti hozzászólása
    Nemrég vettem egy poligirovenciális lebegőelektroszmogbuktatókvantumhasogatóra emlékeztető virágcserepet. Namost a probléma a következő: abban az esetben, ha csak egy arasznyi olívaolajat öntök a kaktusztápszerhez, a szomszéd anyósának a bukófrekvenciáshomálytizedelője beleesik a WC-be. Ha ennél kevesebbet, a kaktusz nem szárad ki, ha többet, akkor a helyi atomerőmű konyhaablakán három hét múlva kék foltok jelennek meg. Én arra gondolok, hogy a fűtőelemeket szállító pőrekocsik kerékcsapágyában lévő zsír összetétele egybeesik az én extra szűz olívaolajammal, és a New York-ban élő nővérem (akit gondolom közelről ismersz) robbanómotoros bazalt körömollója olyan kibernosztatikus sugárzást bocsált ki, hogy az íróasztalom fiókjában lévő tempera maga köré egy SPADot növeszt, és a fő gammakibocsáltó, az atomerőmű sugárfertőzött konyhája felé indul. Ezt kéne kiküszöbölni.

Segítségedet köszönöm.
    üdv: tata<br /><br />40MHz Ch.85<br />Twinstar (FPV, mikor hogy)<br />Vespid

Kedves Modellező Társaim!

Azért nem írtam eddig, mert első feltünésem igen nagy zavart keltett e körben. Gondoltam hagyok egy kis időt Nektek arra, hogy feldolgozzátok az újhullámos - dinamikus lendületet amelyet képviselek. Kérlek benneteket, ne kelljen ismét csalódnom.
    Elnézést kérek sokunk nevében, akik nem estek hasra egy referencia nélküli (végül is nem referencia nélküli, mert egyszer már írtál marhaságokat, de akkorákat, hogy csak élére állítva fértek be az ajtón) ismeretlentől, akinek az értelmező kéziszótárából hiányzik a "szerénység" kifejezést tartalmazó lap. (tán papirrepülő készült belőle.. ? )
    Én jószándékkal közeledem felétek, de úgy látom a modellezők híres arroganciája megint felül kerekedik a tudás megosztásának csodálatos és önzetlen voltán.
    Ezért van ez a fórum, hogy létrehozzunk egy hatalmas tudásbázist, és megosszuk egymással a tapasztalatainkat, de ehhez nincs szükség arra, hogy "na kérdezz, mer' penge vagyok" mert ha valaki valamit meg akar tudni, úgyis megkérdezi, nem vagyunk szégyenlősek!

Oldal: 2 / 68 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva