Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen

Téma: Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Senior Member H.krisztián logója
    Hely
    Naszály
    Hozzászólás
    2.277

Re:Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Ha utaltál neki és feljelented akkor a banki kimutatással a kezedben jogtalan eltulajdonítás címen tegyél feljelentést.
    Akkor van esély hogy bíróságra kerül és a bíróság neked ítéli hogy fizesse vissza.
    Egyébként ha írsz a banknak egy levelet hogy véletlen utalás volt és szeretnéd vissza a pézt akkor van esélye hogy vissza csinálják amennyiben nem a számlaszámtulajdonos neve, címe és elérhetőségét megadják hogy felvedd vele a kapcsolatot a visszatérítés rendezése céljából.
    email: h.krisztian17@gmail.com
    tel: 06306419408
    06209627196

Senior Member
    Hozzászólás
    104

Köszönöm a tippeket! közben fejlemény van az ügyben:

Tegnap reggel jött válasz a delikvenstől. Azt állította hogy Ő a bátyja a srácnak akivel eddig leveleztem és, hogy Ő most jött haza az ünnepekre és a facebookon látta a kiírás, hogy mit csinált az öccse. Sajnos pénzt nem tud visszaküldeni, de felajánlotta a saját modellautóját ami egyébként egy tök más típus mint amire nekem most szükségem lenne (ha egyáltalán megérkezik) , de valamivel nagyobb értékű modell. Ha minden igaz ma fel is adta postán, amit igazolt is a postai papírokkal és a számlával... lefényképezve elküldte nekem.

Sűrű bocsánatkérés mellett annyit kért, hogy ha megérkezett a csomag és minden rendben szedjem le az adatit mindenhonnan mert nagyon gáz a barátok és a család előtt...ő meg majd ezt az egész ügyet elrendezi az öccsével és amúgy az eladásra kínált autó valóban létezett de már réges-régen eladta az öccse.

Megírtam a csávónak, hogy utolsó pillanatban jött a válasz mert ma megtettem volna a feljelentést. Megmondtam neki, hogy én nem hagyom senkinek, hogy átverjen és addig megyek utána amíg meg nem találom, és ha nem az jön a postán (vagy dec 31-ig nem jön meg) amit megbeszéltünk azonnal gondolkodás nélkül megy a feljelentés! Ha az jön amit ígér akkor eltüntetek minden kiírást és elfelejthetjük egymást és ezt az egész ügyet.

A posta állítása szerint 30-31-én fog megérkezni a csomag az ünnepek miatt. bízom benne, hogy ez nem csak egy időhúzás újra és nem csak egy tégla fog jönni a postával a csomagban, de ha így lesz találok módot, hogy megtaláljam az illetőt.
    &quot;Aki vadállatot csinál magából,az megszabadul az emberi lét fájdalmától.&quot;<br /><br />DR. Johnson

Senior Member tasnadi3 logója
    Hely
    Újudvar-Morgánypuszta 23 8778
    Hozzászólás
    511

reméljük, hogy azt kapod meg amit , meg beszéltetek , de a pénzemért én is akárhová el mennék , és ha a pénzemet nem kapnám vissza akkor mást hoznák el cserébe , de még az illetőt jól meg is verném egy darab hidraulika tömlővel, aminek a végén még az anya is rajt van, hogy érezze a helyzet súlyát , és értékét , sok sikert a továbbiakban !!!
    Traxxas summit 1/8 Bl
    Hpi Savage Flux 2350 Xl
    Tamiya CC01 Pajero v6

Senior Member
    Hozzászólás
    104

Újabb fejlemény!

pozitív véget ért a sztori! Ma reggel meghozta a postás a csomagot benne az autóval.

A gép nincs a legszebb állapotban, mondjuk nincs szétbaszva de egy alapos takarítás-rozsdátlanítás-olajozás-zsírozás ráfér majd. De kb a pénzemnél vagyok, talán még egy kicsit jobban is jártam így, de úgy gondolom ez a minimum szerintem egy ilyen ügy után.

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!!! És mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt Kívánok!
    &quot;Aki vadállatot csinál magából,az megszabadul az emberi lét fájdalmától.&quot;<br /><br />DR. Johnson

Szia!!

Megdöbbenve olvastam pár napja,,,

Nem tudom mit képzelnek magukról egyes emberek!!
    És akkor még mákod volt hogy normálisabbak a családtagjai,de még így sem ok.én nem mentem volna bele hogy mást rámsózzanak,abban az esetben sem ha többet ér,,valamit kinézek,100% ig azt várom el hogy azt kapjam vagy semmit,,se több ér se kevesebb ér...
    Ok,ha neked jó...
    Én ha az átverés összege 1ft-al is meghaladná a benzinpénzt,személyesen roncsolnék bele az illetőbe,,,
    Aztán vígan fütyörészget,,meg nyugodtan alszik,nevetséges,,én meg talpalok reggeltől estig,hogy egy féregnek jobb legyen,és semmit nem rakott le az asztalra.. >
    Meg a nagy sz@rt....

Amúgy most délután rád akartam írni felajánlani kevéske segítségem,,de hogy így megoldódott a probléma,karácsonyra!!

Kellemes karácsonyt,minden fórumtársnak!!

ü.:Tomi
    -----Styroman Carbon Cub 2300mm Fun Fly 3D//Styroman Extra 1m pro-3D//Qsky-yak55m//Wl Toys 977 PS1//Baja 5b 2.0 ss//Firestorm Flux//Axial Wrangler Rubicon-----

Senior Member Chaos7 logója
    Hely
    GÖD
    Telefon
    +36 70 771 6207
    Hozzászólás
    400

Hát örülök ;D Ez a topik jó volt arra, hogy mindenki többek között én is, átgondoljon dolgokat a vásárlásokról.
    Kellemes ünnepeket
    Üdv Feri

Senior Member Bird logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

Akkor itt egy újabb gyöngyszem!

Sajna én is hasonló képpen jártam, de én itt a fórumon. pampi82 néven regisztrált emberkével. A becses neve pedig:

Hegedűs László Gábor
    2723 Nyáregyháza Arany János utca 46.

Sajna mivel vásárolt már tőlem így megbíztam benne, és az utolsó kérésénél elküldtem a kért árút 10000 Ft értékben. Június közepén. Azóta ment a hitegetés hogy utalja az összeget de azóta sem jött semmi. Végül azt mondta novemberben mikor küldtem rá sms-t hogy miről beszélek ő már rég utalt, biztos a bankba szúrták el... azt ígérte hogy elküldi az utalási bizonylatot de semmi. Még kerestem azóta párszor, de már ráuntam a hazudozásaira...
    Újfent hívtam 2 perce, miután bemutatkoztam elkezdett halózni mint ha nem hallana... jellemtelen ember...

Senior Member
    Hely
    Bp
    Hozzászólás
    959

Azért vicces, hogy ennyi f*szkalap van itt is, persze nem olcsó hobby így lehet valamennyit "összelopkodni" de honnan a fenéből kerülnek ide ilyen emberek? És hogy a fenébe nem féltik a bőrüket? Lassan tényleg be kell vezetni valami pontozást mert ez így gáz. HA-n is van pontozás az adásvételekre de ettől függetlenül nagy betűkkel ki van írva, hogy NE UTALJ ELŐRE! Mondjuk eladóként meg nem fogok előre postázni az is biztos... ??? Szégyen, hogy ilyen topicokra van szükség.

Senior Member Bird logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

jártam itt úgy is, hogy meg lett beszélve az egyik fórumtársal, hogy jegelje a terméket, pár nap türelmet kérek az utalással. 2 nappal késöbb jött egy csomag a postával, mikor kibontottam láttam hogy az a gép amire még nem is utaltam. Hívtam is az eladót, hogy nekem még nem volt időm utalni, hogy hogy elküldte előre??? Mire a válasza annyi volt, hogy neki is meg lehet bízni a vásárlóban, nem csak fordítva. 1-2 nappal késöbb el is utaltam a pénzt ahogy eredetileg ígértem. Azt hittem, hogy nem csak én vagyok ezzel így...
    Nincs facebook regisztrációm de lehet megérné regisztrálni... közhírré tenni milyen alak ez.

Moderátor bakelit.forest logója
    Hely
    Bradenton - Florida
    Telefon
    +1 941 225 1784
    Hozzászólás
    1.717

örülök, hogy az alapszitu rendeződött!

a megoldás erre a paypal lenne!
    ott ugyanis addig, amíg a csomagot nem vette át a vevő, és erről nincs postai, vagy bármilyen futárszolgálati visszaigazolás, addig az eladó sem kapja meg a pénzt, hanem egy "átmeneti" számlán van.
    legalábbis ebay-en így működik.
    volt ott nekem is rendelésem és napok múlva nem történt semmi, reklamáltam, mire a "paypal-től" visszakaptam a pénzem...

én, amennyire lehet személyesen veszem, vagy adom át a cuccot, vagy minimum olyannal boltolok, akinek van már "előélete".

lekopogom, itt eddig csak pozitív dolgok voltak.
    volt, hogy én is hamarabb kaptam meg az árut, mint utaltam volna, de fordítva is előfordult már.

egy eset volt kissé fura, de nem ért kár, csak én máshogy gondolom a szívesség fogalmát. túlvagyunk azon is, így nem is ragoznám.
    " a kefés motor, olyan.......... olyan dízel...."

Axial SCX-10 Honcho
    Kyosho Mercedes AMG FLUX
    Losi JRX-S Type R
    Tamiya TRF-417

-spektrum DX3S-

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod