Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen

Téma: Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Senior Member Bird logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

Re:Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Na ma vettem a fáradságot és az egyik modellező kollégával beültünk az autóba és elmentünk az említett emberhez. Sajna csak a párja volt otthon, és mivel nekem nem vette fel a telefont így megkértem, hogy hívja fel. Persze egy ígérettel jöttünk csak haza... Azt ígérte hétfőn utal, hogy melyiken arról nem beszélt... Jövő héten ha nem oldódik meg akkor rendőrökkel térek vissza. Ha ez kell neki megkapja...

Member
    Telefon
    70/5789355
    Hozzászólás
    97

Itt bizalmi alapon mennek a dolgok, de sajna egyre rosszabbul. Èn csak vàsàrolni szoktam itt, eladni nem. Nekem eddig bevàlt mòdszer az, hogy megbeszèlès alapjàn előre csak az összeg felèt utalom, àtvètel utàn a màsikat. Igy ha beüt a mènkű, akkor nem bukom a teljes összeget. Tudom, igy az eladònak is van rizikòja, de eddig nem volt gond.
    Tamiya DF-02, VRX Bullet Maraton, Losi Strike SCT, Reely Maximus

Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

Sajna nem jött utalás...

Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

Na a mai nap sikerült utalnia, így ez is siker sztory! ;D Igaz fél év, DE sikerült ;D ;D ;D

Senior Member
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    1.057

Azt nem értem, hogy ha találkoztál személyesen a párjával, ő miért nem fizette ki kp-ban?! A helyében lesült volna a pofámról a bőr, hogy ilyen "ember" vagyok...

Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    830

"nem volt nála pénz" De mindemellett nagyon dühös volt a "kedvesére"
    Lényeg hogy meg lett a pénz de ennek nem így kéne működnie. Ha veszek valamit akkor kifizetem. Valószínű nem gondolta hogy elmegyek olyan messzire 10000 Ft-ért.

Member
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    47

Sziasztok!
    Egyszer valamikor megtaláltam egy olyan oldalt it az Rc Fórumon belül, ahol összevoltak gyűjtve a megbízható, eladók ás azok a sza...háziak akik már átvertek embereket, Ha esetleg valaki tudná hol találtam rá a nevekre tegye már be ide vagy küldje át privátban,. köszönöm. Jó modellezést Szevasztok
    Semmiféle kincs nins Pongo-Pongón.....

Senior Member oardka logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    06203614859
    Hozzászólás
    397

http://forum.rcmodell.hu/index.php/board,44.0.html
    Átverés
    Adás vételek értékelése

Member
    Hozzászólás
    73

Idézet Atis83 eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Egyszer valamikor megtaláltam egy olyan oldalt it az Rc Fórumon belül, ahol összevoltak gyűjtve a megbízható, eladók ás azok a sza...háziak akik már átvertek embereket, Ha esetleg valaki tudná hol találtam rá a nevekre tegye már be ide vagy küldje át privátban,. köszönöm. Jó modellezést Szevasztok
    Sziasztok.

Az a topic amit keresel szart sem ér és egy nagy baromság.

Engedjétek meg hogy elmeséljek egy történetet, ami itt volt a forumon.
    Egy nagyon kedves barátom hirdetett it a forumon egy makulátlan kb 3 startos Hidroplánt kb 1 éve 60eft ért kompletten, zsír új 10ccm ASP motorral szervókkal,akkuval csak vevő kellett bele.
    Gondolom azt mondanom sem kell, hogy a hidroplán boltba üresen 75eft.
    Jelentkezett is egy paraszt hogy érdekelné a hidró 30ezerért.(bunkó egyből 30ezret akar alkudni)
    Mondta neki a barátom hogy ne haragudjon de nem adja oda annyiért.
    Az ember nem nagyon értette meg, kb másfél hónapon keresztűl hivogatta a barátomat meg pü-kkel bombázta hogy mennyire kéne neki a gép de sajna nincsen több pénze.
    Erre mondja nekem a barátom, hogy oda adja neki 30 ért mert megsajnálta.
    Mondom neki ne legyél hülye ne kotyavetyéld el.
    Erre ő, hogy sok gépe van és nem kenyérre kell a pénz, és oda adja neki mert megsajnálta.
    Hivja is a srácot hogy 30-ért megkapja a repülöt, de csak azért mert ilyen kitartó volt, paraszt nagyon örül és benyögi hogy ok de a postát te fizeted.
    Mondtam a barátomnak , hogy ne legyen hülye és ne adja fel, mert sokat bukik így is rajta, mire ő, hogy nem gecizik 2000ft-on és feladja a parasztnak.
    Feladta megérkezett a repülő parasztnak amit így 28000Ft-ért vett.
    Irta hogy köszi minden fasza.
    Eltelt egy hét, mire telefonál a paraszt, hogy tüzetesebben átnézte a gépet és hiányol egy szervóhosszabító kábelt ami kb 300ft,(mert a hūlye azt aksi helyére akarta teni a vevőt) és hogy kettő napja van a barátomnak arra, hogy potolja mert felírja a fórumra hogy át lett verve, stb, stb, erre a barátom feladta a parasztnak a szervóhosszabitó kábelt ami amúgy nem is kellett a géphez és tett a kábel mellé 500ft-ot gyogyszerre a köcsögnek.
    Mire írta a köcsög hogy meg lett ezzel alázva, és felirta a forumra hogy a barátom hogy átbaszta, de már kicsit elköltve!!!
    Rögtön fél óra alatt 6 oldalas topic lett belőle ahol mindenki a barátomat szidta, es kb 20an irták hogy őket is hányszor átbaszta.
    Ezek olyan emberek voltak akikkel soha nem üzletelt, találkozott velük, csak jöttek a dögszagra, hogy legyen több hozzászolásuk és talán hamar kapitányok lehetnek.

Ezzel csak aztakartam mondani hogy a fele aki feketelistán van valójában korrekt eladó, és sok esetben az lenne oda való aki a fekete listára tette a másikat.
    Sokan úgy itélkeznek hogy meg sem halgatta a másikat.
    HIETEC <br />40.685

Member
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    47

Zuhanó köszönöm a választ!
    Mindenesetre érdekelne, az oldal mert azok is rajta vannak akik jók.
    Nem beleírni szeretnék, csak mégis mutat valamit, messziről jött ember azt mond amit akar!
    Én mindig abból indulok ki, hogy senkinek nem szabad hinni.(aztán legfeljebb pozitívan csalódunk)
    Semmiféle kincs nins Pongo-Pongón.....

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve