Oldal: 4 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen

Téma: Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.609

Re:Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Idézet zuhanó eredeti hozzászólása
    Idézet Atis83 eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Egyszer valamikor megtaláltam egy olyan oldalt it az Rc Fórumon belül, ahol összevoltak gyűjtve a megbízható, eladók ás azok a sza...háziak akik már átvertek embereket, Ha esetleg valaki tudná hol találtam rá a nevekre tegye már be ide vagy küldje át privátban,. köszönöm. Jó modellezést Szevasztok
    Sziasztok.

Az a topic amit keresel szart sem ér és egy nagy baromság.

Engedjétek meg hogy elmeséljek egy történetet, ami itt volt a forumon.
    Egy nagyon kedves barátom hirdetett it a forumon egy makulátlan kb 3 startos Hidroplánt kb 1 éve 60eft ért kompletten, zsír új 10ccm ASP motorral szervókkal,akkuval csak vevő kellett bele.
    Gondolom azt mondanom sem kell, hogy a hidroplán boltba üresen 75eft.
    Jelentkezett is egy paraszt hogy érdekelné a hidró 30ezerért.(bunkó egyből 30ezret akar alkudni)
    Mondta neki a barátom hogy ne haragudjon de nem adja oda annyiért.
    Az ember nem nagyon értette meg, kb másfél hónapon keresztűl hivogatta a barátomat meg pü-kkel bombázta hogy mennyire kéne neki a gép de sajna nincsen több pénze.
    Erre mondja nekem a barátom, hogy oda adja neki 30 ért mert megsajnálta.
    Mondom neki ne legyél hülye ne kotyavetyéld el.
    Erre ő, hogy sok gépe van és nem kenyérre kell a pénz, és oda adja neki mert megsajnálta.
    Hivja is a srácot hogy 30-ért megkapja a repülöt, de csak azért mert ilyen kitartó volt, paraszt nagyon örül és benyögi hogy ok de a postát te fizeted.
    Mondtam a barátomnak , hogy ne legyen hülye és ne adja fel, mert sokat bukik így is rajta, mire ő, hogy nem gecizik 2000ft-on és feladja a parasztnak.
    Feladta megérkezett a repülő parasztnak amit így 28000Ft-ért vett.
    Irta hogy köszi minden fasza.
    Eltelt egy hét, mire telefonál a paraszt, hogy tüzetesebben átnézte a gépet és hiányol egy szervóhosszabító kábelt ami kb 300ft,(mert a hūlye azt aksi helyére akarta teni a vevőt) és hogy kettő napja van a barátomnak arra, hogy potolja mert felírja a fórumra hogy át lett verve, stb, stb, erre a barátom feladta a parasztnak a szervóhosszabitó kábelt ami amúgy nem is kellett a géphez és tett a kábel mellé 500ft-ot gyogyszerre a köcsögnek.
    Mire írta a köcsög hogy meg lett ezzel alázva, és felirta a forumra hogy a barátom hogy átbaszta, de már kicsit elköltve!!!
    Rögtön fél óra alatt 6 oldalas topic lett belőle ahol mindenki a barátomat szidta, es kb 20an irták hogy őket is hányszor átbaszta.
    Ezek olyan emberek voltak akikkel soha nem üzletelt, találkozott velük, csak jöttek a dögszagra, hogy legyen több hozzászolásuk és talán hamar kapitányok lehetnek.

Ezzel csak aztakartam mondani hogy a fele aki feketelistán van valójában korrekt eladó, és sok esetben az lenne oda való aki a fekete listára tette a másikat.
    Sokan úgy itélkeznek hogy meg sem halgatta a másikat.
    Like

Senior Member
    Hozzászólás
    332

Hát lehet,hogy ez a patt helyzet.Sajnos nehéz kivédeni a hamis pletykákat.Azért én azt gondolom,hogy a Forum-Társak nagy többsége nem ebbe a kategoriába sorolhatok.Az is biztos viszont,hogy ha valakit hasonló hamis vádakkal illetnek bizony nehezen teszi túl magát rajta.De azért ha ezt kibeszéljük az igazság elöbb utobb felszinre kerül.(ha csak nem odaátt van)
    Olyan a kocsma ERDÉSZ-nélkül mint a TEMPLOM szentkép nélkül.<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Jáger

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.129

Üdv mindenkinek!
    Szerencsére akivel én eddig üzleteltem az mind korrekt volt. Azért egy minimum, akinek nincs feltüntetve a település neve ahol lakik az mind felejtős. Tudom ettől eltekintve is lehet gazember de szerintem az a minimum, hogy vállaljuk a lakhelyünket. Én nem szégyenlem hol lakok, és nem csak az átverés miatt lenne lényeges hanem a legtöbb esetben egy kérdéssel kevesebb. Azért is jó mert lehet olyan ember lakik a szomszéd faluban aki szintén abban a kategóriában érdekelt és nem is tudunk róla. Már elég nagy létszám van itt a fórumon és az ország nagyon nagy részéről vannak itt modellezők vagy érdeklődők szerintem egyszerűbb lenne az élet ha lenne településnév így esetleg valaki ismeri az emberkét és könnyebb megtalálni. Szerintem nem nagy fáradtság kitölteni ezt a rovatot és adtunk egy pár százalékot a javulásnak.
    Üdv Blaskó

Senior Member
    Telefon
    20/392-97-71
    Hozzászólás
    1.814

Hogy mást ne VERJEN ÁT!!

Sziasztok,

Mivel a régi átveréses topicot nem találtam, így gondoltam indítok egy újat. (Ha netán még meg van a régi, akkor elnézést!) *Semmi baj, átraktam ide, a másik oldalon volt...
    Ott elég sok mindenki írta meg a különböző tapasztalatokat, és egy régi, azóta is rendezetlen eset miatt írok.
    Volt a tibus80 felhasználó akivel volt pár üzletünk oda vissza, majd az utolsó esetben már elfelejtett fizetni a termékekért, én pedig annak tudatában, hogy már nem 1x üzleteltünk megbíztam benne, és 5000Ft-om bánta. Igaz nem voltak az ő részéről zökkenőmentesek az adásvételek, de elnéztem neki.
    Annó volt más is aki írt vele kapcsolatban, de mivel nem találtam meg így nem tudom kik az illetékesek.
    Véletlen keresgélés közben találtam meg a barátunkat egy hirdetős oldalon:
    http://olx.hu/hirdetesek/hirdeto/52Ae/
    Itt is fent van más néven, nem is egyen, így érdemes vigyázni!

üdv
    PIXI

*appme
    Utoljára módosítva: APPME által : 2015-03-05 19:28
    CEN GSR 5.0 BL
    CEN MAtrix TR Arena BL
    E-REVO 1/10 BL
    YAMA 1/5 buggy
    DJI Phantom 2 v2.0 + FPV
    Home Made Airboat

Senior Member
    Hely
    Und
    Telefon
    06305811149
    Hozzászólás
    1.270

Blaskónak!

" Szerintem nem nagy fáradtság kitölteni ezt a rovatot és adtunk egy pár százalékot a javulásnak.
    Üdv Blaskó" Mióta ez az új motor van, még a profilomat sem tudom kitölteni! Miért nem kérdez magyarul? Nem vagyok én jenki! A privátokat is halmozza, úgy szar ahogy van! Nem tudja hogy hogy már olvastam, tele van már a hócipőm az egésszel! Bocs hogy bosszankodok! ksanyi.

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Poli27-tel érdemes vigyázni, mert nagy ezermester.

Poli.JPG IMG_20160206_112029.jpg
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.500
    Olvasva az előzményt aminek a képét beemelted, szerintem ebben az esetben a posta része az amelyik a kockázatot viseli.
    Legalábbis, ha a boltban veszek valamit, és kifogással élek a vásárlás ellen, vagy egyéb garanciális problámám van, akkor nekem kell visszajuttatni, a 10 kg alatt terméket.
    Ha jól értelmezem, akkor nem zárkózott el a termék visszavételétől. Az általam végzett javítást még el lehetett titkolni, de a takonypisztollyal végzett megerősítés azért gyanakvásra adhatott okot, amit gondolom letisztáztatok az üzlet megkötése előtt.
    A többit meg leírtam az eredeti hirdetésbe, akit érdekel keresse meg, én is megtaláltam.

Egyébként van egy kifejezetten erre a célra létrehozott topic, amiben nem 4, hanem 255 oldalon keresztül folyik a téma. http://forum.rcmodell.hu/showthread....%81tver%C3%A9s
    Utoljára módosítva: mikagy által : 2016-02-07 06:47
    .

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Idézet mikagy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egyébként van egy kifejezetten erre a célra létrehozott topic, amiben nem 4, hanem 255 oldalon keresztül folyik a téma. http://forum.rcmodell.hu/showthread....%81tver%C3%A9s

Kösz.

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    Idézet Szpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Poli27-tel érdemes vigyázni, mert nagy ezermester.

Poli.JPG IMG_20160206_112029.jpg

Én meg téged foglak kerülni... volt fénykép a hirdetésben? volt akkor láthattad hogy takonypisztollyal meg van erősítve, tehát nem áll meg a feltevésed hogy jó állapotú használtat akartál venni,miért nem kérdezted meg mielőtt megvetted hogy az mi,hiszen láthattad a vásárlás előtt is,az meg hogy a másik javítva volt igaz nem írtam bele a hirdetésbe, de mivel tökéletesen működik nem tartottam fontosnak.... a termék kifogástalanul működik majd 2 évet használtam így őket... felajánlottam hogy postázd vissza és visszafizetem az árát, ez nem volt jó neked mivel nem akartad fizetni a postaköltséget, én meg jeleztem hogy nem fizetem ki a vissza postát is... bocsi de kinyalni nem fogom a seggedet mert valami nem felelt meg neked, amit kevesebb mint feléért vettél az új árának kb...
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Member quadrotibi logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Telefon
    06304557895
    Hozzászólás
    70
    Sziasztok!Engem jenő84 vert át,postán ne vegyetek tőle semmit,pofátlan *.Sárközi Jenő "rico" a becsületlen neve. Nyiregyházi.A quadcoptert úgy hirdette hogy csak a leszállótalpak törtek össze,ennyi baja van.Át szerettem volna épiteni ezt a tipust ami kellett volna belőle a hajtás,motorok,vezérlő panel,táv.A táv jobb oldali karja el volt törve és 50 forintos pillanatragasztóval lett össze taknyolva,ami kb 5 percig tartott.A hajtásnál valami iszapszerü anyag volt a fogaskerekek közt,addig hajtotta mig csontig kopott.Érdemes megnézni.

http://kepfeltoltes.hu/160324/DSCF5027_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

E-mailben igéretett tett a kártalanitásra,azóta se telefonra,se e-mailre nem reagál.Itt a mail,a rico424@freemail.hu-ról:
    Szia!Ne haragudj,de nem rég értem haza...sajnálattal hallom a fogaskerék problémát!A quadcopter csomag nem régi,és ez tény!A fogaskerekek közé valószínű por szemek mentek!Ilyenkor a copter motorjai nehezebben pörögnek fel külön külön....Ha esetleg van kompresszor,stb, a közeledbe,akkor fújd ki óvatosan....ezen kívül még a propok erős önmeghúzása miatt szokott ilyen probléma lenni....kérlek próbálj meg lazítani rajtuk,de ne túl sokat,mert akkor a quad irányíthatatlan lesz.Ha ezek nem segítenek a problémán,akkor jelezd felém és berendelem neked a komplett fogaskerék szettet,külön jelezve,hogy szivacs csomagolásba tegyék!Mindenképp megoldjuk a problémát!
    Utoljára módosítva: APPME által : 2016-04-26 08:52
    Fuck dancing,let's fuck!A helyes döntés alapja a tapasztalat.A tapasztalat alapja a helytelen döntés.(Murphy)

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva