Oldal: 3 / 432 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (4313) összesen

Téma: Még mindig Tamiya TT-01

Member
    Hozzászólás
    64

Még mindig Tamiya TT-01

Szerintem az ideális áttétel úgy kb 22 vagy 23 655-ös lenne a jó!!Mert gyorsul is meg végsebessége is van!!

Member
    Hozzászólás
    64

Még mindig Tamiya TT-01

boccs 6=/

Még mindig Tamiya TT-01

Idézet Toki eredeti hozzászólása
    Én erre csak annyit tudok mondani, hogy egy utcai autó jobban gyorsul 3-asban mint 4-esben, de úgy jóval kevesebb a végsebessége... :roll:
    Persze, ebben teljesen igazad van és logikus is, én csak azon döbbentem meg, hogy nem számítottam ekkora különbségre a gyorsulás terén.. Vagy lehet csak a motor gyenge hozzá??
    Tamiya TT-01 Clio | Kyosho PureTen Alpha 3 | Hype Zircon 1:8 buggy | http://rc.won.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    280

Még mindig Tamiya TT-01

Lehet hogy venned kellene egy motor tisztító spray-t és a motort 1-2 cellával járatva bele kellene fújnod. Ettől kicsit jobban megy a motor, mert kimegy belőle a sok kosz. Nem árt utána kis műszerolajat csöppenteni a csűszócsapágyakra.

Senior Member
    Hozzászólás
    160

Még mindig Tamiya TT-01

HI! Nekem 24/58-as áttétel van benne. Én miután beszereltem a gyorsulása alig változott, viszont a végsebessége érezhetően nagyobb lett.

u.i.: Toki, milyen motortisztítót vegyek?
    Üdv, Boriszov Dániel

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Még mindig Tamiya TT-01

valaki nem tudja, hogy le lehet-e zárni a difit úgy, hogy a kerekek ne diferáljanak le? én azt szeretném, hogy mindig legyen 4 kerék hajtás. ez megoldható valahogy, úgy hogy visszacsinálható legyen?
    egyáltalán ér ez valamit az RC autóknál, én a normál kocsikból indulok ki??
    további kérdésem, hogy sztetek mit érdemes tuningolni a következőket kivéve( csapágy, kardán, teló, alu6szög, motorhűtő, motortartó)?
    Tamiya fan

Senior Member
    Hozzászólás
    274

Még mindig Tamiya TT-01

Ha palyan hasznalod(hol hasznalnad ugye), szerintem nem erdemes lezarni, mivel nagyon nehezen fog kanyarodni, vagy legalabb is nem ugy ahogy kellene, hiszen - gondolj bele- minden kereknek mas iven kell futnia, es mivel az auto merete ugyan az marad, ezert mindnek mas a "forgasi" sebessege. ha lezarod, akkor folyamatosan nyirni fogja a gumit, es -megkockaztatom, bar ez nem bizti- nagy sebessegnel nem fog kanyarodni.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Még mindig Tamiya TT-01

thx. akkor ezt felejtem.
    2. kérdésre tudja valaki a válasuzt?
    Tamiya fan

Senior Member
    Hozzászólás
    212

Még mindig Tamiya TT-01

állítható kormányösszekötő, többféle rugószett, fém kormánymű, szabályzó, motor, asszem lehet hozzá kapni (de nem biztos) állítható kerékdőlés, golyós difi. hirtelen ennyi jutott az eszembe.
    üdv!
    Xray T2<br />Tamiya TT-01<br />Hpi Savage<br /><br />Sanwa M8 - DSSS

Még mindig Tamiya TT-01

Azt vedd figyelembe, hogy mire ezeket összevásárlod, már kb ott tartasz egy TT-vel árban, amennyiért már tudnál venni (akár használtan) egy sokkal magasabb kategóriájú autót, amiben ezek a dolgok (meg más is) alapból benne vannak.
    :gondolkodik:
    Szerintem érdemes elgondolkozni...

[size=8px](ha nagy hülyeséget mondtam töröljétek, ha nem, akkor a nálam okosabbak erősítsenek meg )[/size]
    Üdv: Bálint
    <br />HDS Team
    <br />
    <br />sosbalint@citromail.hu
    <br />30/2181535
    <br />...................................
    <br />Tamiya TT-01D
    <br />Tamiya FF-02LA
    <br />Tamiya TA-04TRF....eladó
    <br />Tamiya TA-02.........eladó

Oldal: 3 / 432 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve