Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 91516171819
Eredmény: 181 - 187 (187) összesen

Téma: DJI iPad Ground Station

Member
    Hozzászólás
    52
    Sziasztok! Nem tudom, használ-e valaki még ilyet... Van egy ilyen szettem(ground end, air end, btu module) usb-n keresztül pc-ről már vezéreltem, rendben működött. Most beszereztem egy ipad mini-t. Sajnos a bluetooth kapcsolat nem jön létre A btu modul a ground end egységre van dugva, pirosan világít, és sem ipad, sem iphone nem látja. Próbaképp a hexán a can hub-ra(naza m v2) csatlakoztatva zölden világít, de ugyanúgy nem látható. Elvileg minden egységen a legfrissebb fw van. Valakinek ötlet? Köszi!

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.112
    Idézet gazsilaszloo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nem tudom, használ-e valaki még ilyet... Van egy ilyen szettem(ground end, air end, btu module) usb-n keresztül pc-ről már vezéreltem, rendben működött. Most beszereztem egy ipad mini-t. Sajnos a bluetooth kapcsolat nem jön létre ������ A btu modul a ground end egységre van dugva, pirosan világít, és sem ipad, sem iphone nem látja. Próbaképp a hexán a can hub-ra(naza m v2) csatlakoztatva zölden világít, de ugyanúgy nem látható. Elvileg minden egységen a legfrissebb fw van. Valakinek ötlet? Köszi!
    Az BT eszközök résznél nem látszódik, csak maga a GS app látja, illetve a Naza Assistens, ha elindítod őket.
    HD FPV \\ DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - Fürkész -
    HD Ground Station -

Member
    Hozzászólás
    52
    "Az BT eszközök résznél nem látszódik, csak maga a GS app látja, illetve a Naza Assistens, ha elindítod őket."

Az Assistant működik(rossz app volt telepítve a telefonra).Viszont a BTU egységet a GS földi egységre dugva, majd áram alá helyezve a BTU továbbra is pirosan világít(amivel elvileg hibát jelez) és nem tudok rá kapcsolódni
    Valakinek valami ötlet? Tudok valahogy FW-t Downgrade-lni?
    Köszi!
    GS.JPG
    Utoljára módosítva: gazsilaszloo által : 2018-07-16 20:56

Member
    Hozzászólás
    52
    up

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.112
    "Az BT eszközök résznél nem látszódik, csak maga a GS app látja, illetve a Naza Assistens, ha elindítod őket."

Az Assistant működik(rossz app volt telepítve a telefonra).Viszont a BTU egységet a GS földi egységre dugva, majd áram alá helyezve a BTU továbbra is pirosan világít(amivel elvileg hibát jelez) és nem tudok rá kapcsolódni
    Valakinek valami ötlet? Tudok valahogy FW-t Downgrade-lni?
    Köszi!
    GS.JPG
    A 160-as hozzászólástól olvasgass, hasonló problémákat írogatnak és sikerült megoldani.

https://www.rcgroups.com/forums/show...problem/page11
    HD Ground Station -

Member
    Hozzászólás
    52
    Idézet ITEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 160-as hozzászólástól olvasgass, hasonló problémákat írogatnak és sikerült megoldani.

https://www.rcgroups.com/forums/show...problem/page11
    Sorban flash-eltem őket a leírt módon. És működik! Köszönöm!

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.112
    Sorban flash-eltem őket a leírt módon. És működik! Köszönöm!
    Nincs mit
    HD Ground Station -

Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 91516171819

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve