Oldal: 253 / 253 ElsőElső ... 153203243249250251252253
Eredmény: 2.521 - 2.522 (2522) összesen

Téma: ELEKTROMOS HAJÓK: ECO, MONO, HYDRO építés-kérdések

Senior Member
    Hely
    Zagyvaszántó
    Hozzászólás
    411
    Üdv samesz A hajótest alakja nagyban befolyásolja a hajóval elérhető sebességet.A dupla motoros kivitelezés azt is jelentené hogy a fogyasztás is duplájára növekszik valamint az üzem idő is felére csökken ugyan olyan akku kapacitás mellett.Milyen hajótested van.

Junior Member
    Hozzászólás
    23
    Sziasztok,
    szerettem volna még az idén egy videóval jelentkezni a Merlin protóról, kapott egy amatőr festést és némi módosítást, plusz légkamra is került a lapos deckre. Sajnos az Rcpilotra nem sikerül most feltöltenem, így képet nem tudok mutatni. A csiga is maradt egyelőre, a versenycsiga még nem jött össze. Az akkumerülésre valszeg rájöttem, utánzat imax töltőm volt... Véletlen egy Youtube videóban láttam a különbséget, vettem is egy SkyRc B6 minit, ég és föld!
    De a jelenlegi gondom, nem tudom mi lett a szabályzómmal, mindenesetre nem megy. Csak "remeg" a motor, kis rásegítéssel, ha elindul sem pörög fel, csak lassan, illetve random irányban forog. Programkártyám nincs, végpontot próbáltam állítani különböző videók alapján, kevés sikerrel. Ez amúgy egy Hobbywing Skywalker 60A repülős szabi utólagos vizes hűtéssel. Legutóbb még ment...
    Tavaszig így megint pihi, az új akkum megy az autóba...
    Üdv:
    Peti

Oldal: 253 / 253 ElsőElső ... 153203243249250251252253

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve