Oldal: 76 / 76 ElsőElső ... 26667273747576
Eredmény: 751 - 757 (757) összesen

Téma: ÉLETHű MOTOROS HAJÓMODELLEK építésével kapcsolatos kérdések

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    45
    Idézet Furmicheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Köszi a tippet, akkor megpróbálom kiszűrni belőle a háttérzajt, meg rövidebbre vágni, aztán megbeszéljük.

Tapatalkkal küldve az én SM-A530F eszközömről
    Az "Emberke" nekem a kész elektronikával együtt elküldte a programot is, amivel bár mikor módosíthatom a hangokat. Így tettem bele légvédelmi géppuska hangot is.

Senior Member Furmicheck logója
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólás
    107
    Idézet Remington58 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az "Emberke" nekem a kész elektronikával együtt elküldte a programot is, amivel bár mikor módosíthatom a hangokat. Így tettem bele légvédelmi géppuska hangot is.
    Szia!
    Már megszerkesztettem, csak a hardver hiányzik. Lassan az is meg lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-A530F eszközömről
    Because I can...

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    945
    Üdv Remington58!
    Próbálok sorba válaszolni: 90cm alatt így F2-A kategóriás, 2db kefe nélküli motor, igen hajócsavar a hajtás.

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    45
    Sziasztok!

Végre kész a RAF hajótest festése, matricázása, lakkozása. Folytatás a komplett elektronika beszerelése lesz. Utána jöhetnek a már kész és lefestett fedélzeti kütyük ragasztása. Aztán a még hiányzó részek készítése, személyzet kifestése stb. Dolgos téli hónapoknak nézek elébe.... Remélem nyár elejére elkészül!!

Ti hogy álltok az építéssel? Kérünk képeket!!!

Üdv: Csaba

P1030594.JPG
    P1030602.JPG
    P1030598.JPG

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    945
    Hali Csaba!
    Nagyon szép lett,--- nem akarok ünneprontó lenni de egy észrevétel, tudom , hogy így szebbnek tűnik és könnyebb takarítani de a hadihajók nem fénylenek. Nyilván oka van ennek, kevésbé lehet őket észrevenni. Ha csak bemutatóra szánod akkor semmi gond de ha versenyzésre akkor már gond, vannak nagyon jó matt és selyemfényű festékek. Én a trikolor festéket használom a vontatóhajóra és majd az aknaszedőre. A trinátot csak a Poseidonra használtam mert az csilloghat. Remélem ezzel nem sértettelek meg, ez csak tanács. További jó építést, most már én is megpróbálom folytatni az aknaszedőt, majd rakok fel képeket.

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    45
    Idézet blaskojanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali Csaba!
    Nagyon szép lett,--- nem akarok ünneprontó lenni de egy észrevétel, tudom , hogy így szebbnek tűnik és könnyebb takarítani de a hadihajók nem fénylenek. Remélem ezzel nem sértettelek meg, ez csak tanács.

Szia János!

Nem sértettél meg. A helyzet az, hogy ennél a naszádnál a festés selyemfényű, de a törzs oldala csillogó! A fedélzet pedig a legvégén matt lakkal lesz lefújva. Alul a festés leírása.
    Jó építést neked is és várjuk a képeket másoktól is!

Leirás- 004.jpg

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    945
    Tisztelt érdeklődők!
    A régi honlapomon annak idején elindítottam egy teljesen kezdőknek rovatot. Egyszerű mindenki számára elérhető és megfizethető anyagokból. Sajnos a nagy kezdeti lelkesedés után 2 emberke építette meg a modellt amiről tudok. Ha lenne rá igény ismét keresnék valami egyszerű hajómodell rajzot és közösen megépíthetnénk. Ehhez az szükséges, hogy itt legalább 10 fő jelentkezne lakhely megjelöléssel. Várom a jelentkezőket!

Oldal: 76 / 76 ElsőElső ... 26667273747576

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva