Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 6465253545556
Eredmény: 551 - 552 (552) összesen

Téma: Villám kérdések, villám válaszokkal. AMIHEZ NEM KELL KÜLÖN TOPIC.

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.572
    Távirányítónak elég egy 6 csatornás alaphangon. Ha lehetne konfigurálni a WLToy távirányítót, akkor az is jó lenne.
    Pl. egyik legolcsóbb és jó megoldás a Spektrum DX6i volt néhány éve. Használtan szerintem olcsón meg lehet kapni.
    Ez alkalmas sok minden irányítására. Repülő, drón, heli, sőt én még autóra is használom

De mostanában a kínaiak előre törtek. Jobb választás lehet ha a jövőre gondolsz. FrSky a full profitól kezdve a legolcsóbb kategóriát is lefedi, és mindegyik alkalmas igazából mindenre. A szolgáltatásokban térnek el.
    FrSky Taranis elég elterjedt, bár annak is van több változata amit nem követek. De ebből egy olcsóbb változatot vennék ha most kéne olcsón megúszni, mert ez később komolyabb dolgokra is alkalmas lesz, tudása meg bőven jó, nyílt forráskódú volt amikor utoljára én néztem.

Vevőt természetesen lehet kapni külön utólag is.

Amikor a helit veszed, akkor nézd meg milyen repülésvezérlő van benne, ha van, mert létezik olyan ami vevővel van egybe építve, meg olyan amihez külső vevőt kell rakni, az működik mindegyikkel.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.572
    Na így segítsen az ember, hogy aztán meg válaszra sem méltatják.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 6465253545556

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva