Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (70) összesen

Téma: MIG3

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

MIG3

:cry: Gyászban a Szovjet utódállamok és én... :cry:
    Az aradi repnap előmelegítő napján, (fekete pénteken) a következő este meg magát:
    A repülésre előkészített, lenyírt füves terület két végén lévő kordonszalag zavaró volta végett rézsútos oldalirányból készültem landolni, befejezvén lenyűgöző légibalett show-omat és mintegy megkoronázásaként. Ahogy áthasítottam a párhuzamos beton leszállósávot - miért is nem oda szálltam le, kérdezheti a nyájas olvasó (akit úgy vágok hátba, csak kötözködjön...) - egy pirinkó gázt adtam a biztos besikláshoz.
    Azt vettem ezután észre, hogy, hogy a gép pontosan el fogja ütni a következő ámulatkeltő repülésre előkészített, feljebb várakozó gépemet a Bf109-et. Önfeláldozó szovjet pilóta létemre önkéntelenül húztam a magasságin és gázt is adtam, csak nem érkezett megkapni... A repülő tanítani való módon átesett és bal oldali futószárát messzire repítve, megpróbálta az orosz guggolós táncot előadni, pattogó, világmindenséget összefoglaló káromkodásomtól kísérve. Legjobban műrepülő MIG3-am kicsit megroggyant orral került ki az eseményből, szinte javíthatóan.
    Addig is félárbócra engedtettem feleségemmel a ruhaszárítót, jeléül a gyásznak, amíg újra birtokba vehetem vele a légteret...
    Tanulság: Ha három lábon gyábokorsz, kálán pugra nem tudsz menni...
    ( ezt gyorsan, halkan kell mondani és a partnered azt hiszi, ő bolondult meg)
    :cry: APPME :cry:
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

MIG3

Ezt a fenseges ironiat a sok durranas hozza ki beloled? :-)
    Iskolat nyithatnal az biztos. (frankon nagyra becsullek)
    Üdv Dress
    Tel./Viber:+36-30-9494949

Senior Member
    Hozzászólás
    335

MIG3

Meghajlok elötted ops:
    Egyik szemem sír ( mert sajnálom a repcsidet) a másikból meg ömlik a könny úgy röhögök. Szab barátunknak teljesen igaza van a szókincseddel és a ízesen fogalmazott mondataiddal kapcsolatban.
    Gratulálok :!: :!: :!:
    telcsi: 06-30-9489-384<br />Email: tomi680528@gmail.com

Kiemelt fórum támogató
    Hozzászólás
    4.564

MIG3

Szia APPME,

sajnos a vilagszerte elismert es dicsöitett szovjet technologia is kenytelen neha szünetet tartani :-)

Remelem nem lett nagy kar a gepben es meg javithato !!!

Szerintem a pilota nem kapott eleg "tüzes vizet", azert nem sikerült a mutatvany !!

Melyseges reszvetem,

Charles

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Azénmigeeeeem!!! Hol az egésséged????

Már csak becses festményeim tudnak megkeseredett életembe mézet csöpögtetni...

A gép egyelőre az intenzíven van. Holnapra szerzek intravénásan műgyantát hozzá, aztán reméljük a legjobbakat...
    Ha nem sikerül meggyógyítani, vagy lelövöm, vagy elaltatom, így nem maradhat...
    Köszönöm részvéteteket!!!

APPME
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hozzászólás
    4.481

MIG3

Te APPME, mond meg öszintén hány éves vagy , tudnillik azonos (a szovjet háborus filmek )által keltett aberácoikot ismerem fel benned amik bennem is lappanganak. Nem szakmám a piroteknitka de sokat foglalkoztam vele, 17 éves koromban törtzsvendég voltam a "zsarudában"tilos fegyverhasználatért. Amikor a városunkban a Vtéz Mihail oláh szobor alól kirobbankották a lovat én voltam a VIP vendég akitöl rögtön véleményt kértek :P Na nem mintha nem értettek volna a dologhoz, hanem egy magyar származásu piroteknikával játszó modellezö ideális bünbakk lehetett volna. Ezért élek most Svédországban.
    A robbantás után 2-3 héttel a havert játszó zsarú elhozott hozzám egy elektronikus idözittöórát hogy mint szakamber nézzem meg hogy miért nem müködik. képzeld el ha teli ujlenyomattal visszaadom az órát most honnan irnék :P
    Ugy szeretlek titeket mint ti engemet.

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Fiatal veterán...

Szia Peter N!
    Nos, nem az a baj, hogy az életem felét már biztosan leéltem, hanem a sza.abbik fele van hátra...
    Fiatalos külsejű, 52 éves fiúcska vagyok, bármikor 10 percet letagadhatnék az életemből...
    Olyan filmeken cseperedtem, valóban, mint a Csapajev - Hét töltényhüvely - Fekete fülű, fehér Bim - Muhtár, hozzám! - Timur és csapata, ésatöbbi...
    Ja és láttam a Kopár sziget c. japán filmet is, éppen hogy megúsztuk barátaimmal a tömeges öngyilkosságot, felénél kimenekültünk a moziból.
    Nem volt könnyű az ifjúságunk.
    A pirotechnikai vonzalmam 10 éves korom előtt kimutatkozott, sztem a Bizánc falait leromboló ágyúöntő ( Orbán ) feltétlen vmelyik ősöm lehetett - remélem. ( Így van mire mentegetőznöm. )
    Erről a korszakomról '96-ban összefoglaló önéletrajzi írásom van, amit eljuttatok Hozzád, ha érdekel.
    Akkor kezdtem a pirotechnikával újra foglalkozni, hosszú lappangási időszak után...
    A scale repülők egyenes folyományai az életemnek.
    :? APPME :?
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.771

Új távirányítóm.

Hali!
    Ilyen volt a gép, mielőtt a tragédia történt. Háttérben az új szovjet távirányító hozzá - ezzel csak szabályosan lehet vezetni a gépet, nincs forgolódás, lényeg, hogy olyan magasan, szög alatt kell repülni, hogy lássuk a gépet a készüléktől. 3 fázisú ipari áram kell hozzá, cserébe akkora energiát nyom ki, hogy a vevő telepet rádióhullámok egyenirányításával a fedélzeti akkuk töltésére lehet hasznosítani...

:? APPME :?
    Signore Membran
    Good Will Hunting

Senior Member
    Hely
    Gyál
    Telefon
    06/30-9495491
    Hozzászólás
    169

Húú távirányitó!

Józsi !
    Ilyen távirányitó nekem is kell! Van benne EOP. elektron optikai ernyő.
    Ez nagyon jó.
    Sajnálom a repcsidet !
    Nézd meg a versenyek,rendezvények topicot!
    Klac
    Piper Cub közepesben, és nagyban.

Ferihegy 3.

Senior Member
    Hozzászólás
    4.481

MIG3

, 52 éves fiúcska vagyok
    Kb. igy gondoltam.[/quote]cserébe akkora energiát nyom ki, hogy a vevő telepet rádióhullámok egyenirányításával a fedélzeti akkuk töltésére lehet hasznosítani
    És amiután a pilota keze belelóg a bilibe és felébred utána is müködik a rendszer :?:
    Ugy szeretlek titeket mint ti engemet.

Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve