Oldal: 196 / 768 ElsőElső ... 96146186192193194195196197198199200206246296696 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.951 - 1.960 (7677) összesen

Téma: Mini (~250mm) FPV Quadcopter - az új divat

Támogató asellyei logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.480
    Szintúgy.
    Nekem NAZE+Baseflight és CC3D+Cleanflight. Tökéletes

Támogató pistike75 logója
    Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Idézet asellyei eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szintúgy.
    Nekem NAZE+Baseflight és CC3D+Cleanflight. Tökéletes
    CC3D-re simán felmegy a cleanflight? Annyi, hogy csak azt a fw-t választom ki, feltolom és minden stimmelni fog? Motorsorrend és mindegy egyéb a cleanflight fw szerint?
    Mert akkor erre rápróbálok valamelyik nap én is

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.124
    De ha a baseflight nem tetszett akkor a cleanflight sem fog. Abban még több a beállítási lehetőség...

Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    De mivel kidobni nem akarom a cc3d-t, ha szar, akkor meg rásózni másra szintén nem akarom, így nemigen marad más választásom, mint kipróbálni
    Egyébként nem arról van szó, hogy nem tetszik, csak kéne hozzá valami átfogó leírás, hogy pontosan mi, mire való.
    MIvel van 100 féle beállítható érték és a gyakorlati tapasztalat nagyon hosszadalmas.
    Gépet állít, teszt, gépet állít, teszt, szarabb, jobb... és van vagy 30 féle paraméter, különös tekintettel a cli fülecskére.
    Amúgy meg, mivel nemigen van ennél könnyebb rendszer, a naza meg nem jó erre a célra, így nem marad más, csak a "megszokom" hacsak nincs valakinek jobb ötlete
    Egyébként meg ahogy a flip32 repül, az nagyon frankó. Még a sima DYS motor esetében teljesen jól elvoltam vele, amióta a Sunnysky-ok vannak fent, azóta remeg nagyon. A múltkori beállítással már az is jó volt, viszont más proppal megint kaka.
    Gondolom ennél is majd sikerül, csak hócipőm már tele, és igazából már repülnék inkább,mint állítgatnám. Ha egyszer ezt sikerül patentul behangolni, akkor bevásárolok azokból az alkatrészekből amikkel akkor lesz, amikor jó lesz és életem végéig azokat fogom használni

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487
    Ez sajnos ilyen. Ha rateszel egy tokmas propot elvileg akkor is kell allitani a pideken hogy ugyanugy viselkedjen mint a masikkal. A base/clean se bonyolultabb mint a tobbi. A fw feltoltesrol raktam be videot nemreg szerintem pont ide....

Senior Member Zsolteeka logója
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólás
    1.189
    OFF:
    Pistike75: Nem tudom pontosan belőni a helyet a videóid alapján, valahol Dorog és Leányvár között repkedtél?
    ON
    Lájkold az FPVRace Hungary Facebook oldalát!

Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Idézet Zsolteeka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF:
    Pistike75: Nem tudom pontosan belőni a helyet a videóid alapján, valahol Dorog és Leányvár között repkedtél?
    ON
    Piliscsév és Kesztölc közt van egy út ami a horgásztóhoz vezet, amellett szántóföldek.
    Nem mentem messzire, csak már untam mindig a kert végéből reptetni és azért gurultam arrébb
    Ahogy látom, nem vagy túl messze, reptethetnék egyet valamikor. Meg ha még vannak arcok a környékről....

Senior Member Zsolteeka logója
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólás
    1.189
    Idézet pistike75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Piliscsév és Kesztölc közt van egy út ami a horgásztóhoz vezet, amellett szántóföldek.
    Nem mentem messzire, csak már untam mindig a kert végéből reptetni és azért gurultam arrébb
    Ahogy látom, nem vagy túl messze, reptethetnék egyet valamikor. Meg ha még vannak arcok a környékről....
    Hát velem nem sok mindent fogsz reptetni, egyelőre csak egy microcopterrel rendelkezem, az is most parkolópályán van, mivel lesérült az egyik motorja.
    De ha egyik hétvégén mész ki és nem zavarlak, kimennék nézőnek, tanulni, 250est szeretnék majd építeni Én is.
    Lájkold az FPVRace Hungary Facebook oldalát!

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Idézet Pistu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Enis szivtam a cc3d-vel, aztan ratoltam a cleanflighot. Azota tokeletes.....
    Ezek szerint ezek a tízen dolláros (hamis, másodosztályú) kínai CC3D-k még akár jók is lehetnek csak a saját programjával nem igazán szeret jól működni.

Mint írtam én is szenvedek erősen. A gép összeállt, fent van a videó adó is, egy szemüveget is sikerült vennem, mennék vele amennyit csak tudok, de amint megpróbáltam elszakadni az utcában előre hátra egy méter magasan repülési módtól azonnal két megmagyarázhatatlan és csúnya zuhanás lett. Kicsit el is ment a kedvem tőle...

Neki is állok feltenni a ezt a cleanflight-ot. Van ebbe is valami varázsló ami segít egy alapot belőnöm egy lap 250-esre? Ha nincs akkor kérhetnék valakitől alap adatokat (QAV250, DYS1806, gemfan 5030 propp)

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    A pöri bori parti még mindg áll!
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Oldal: 196 / 768 ElsőElső ... 96146186192193194195196197198199200206246296696 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva