Oldal: 27 / 27 ElsőElső ... 172324252627
Eredmény: 261 - 269 (269) összesen

Téma: Moderátorok

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Ha véletlen erre téved valaki akkor törölje le az évszámot és akkor soha többé nem kérek semmit. Köszi.

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Úgy látszik mindenki elköltözött valahova.

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.500
    Bocsi de én csak "senki" vagyok idén sem tudok tenni az érdekedbe semmit. De legalább reagálok évente a beírásaidra, ellentétben a Fórum "moderátoraival".
    De ha egyszer sikerül, akkor szerintem inkább évszám nélkül tedd fel!
    Halott dolog ez már. Ez van, eljárt az idő ez felett is.
    .

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Köszönöm az együttérzést, szerintem az én generációmmal ki is hal a modellezés. Ma már minden van a boltban és meg lehet venni csak pénz kérdése. Meg is látszik a mai fiatalokon, hogy egy izzócseréhez is mestert hívnak. Szomorú de ez csak addig megy amíg lesz mester. Mindenki munka nélkül szeretne meggazdagodni,---de annyi semmittevőre nincs szükség. De hagyom ez már politika, sajnos az okos telefon nem old meg mindent. Akit még érdekel a modellezés annak állok rendelkezésre és segítek.

Member
    Hozzászólás
    51
    Én 1970-óta modellezem,elsősorban repülőzöm,de hajózok is;mi modellezők az utóbbi időben páriák lettünk már mindenütt.A szolnoki sport repülőtérre 3 éve már be sem tehetjük a lábunkat,pedig a" diktatúrában"együtt voltunk (katonák,sportrepülők,modellezők,néha még a ruszkik is áthúztak felettünk),soha semmi probléma nem volt,mindenki ismert mindenkit.
    1986-óta a Holt-Tisza parton lakom,ha néha ki akarok menni úsztatni,kisebb háborút kell vívnom a horgászokkal,és mindig övéké az utolsó szó.Na ezért nincs ma már modellezés,ki akar felvállalni ennyi konfliktust;a való élettel köszönőviszonyban sem lévő újfajta regulákról nem is beszélve.
    Tisztelettelonáth Béla (dbeci) 30/8155574

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Üdvözöllek Béla!
    Én 1977-óta csinálom ugyan ezt,szakkört alapítottam majd klubbá nőttük ki magunkat. Élethű hajó kategóriában vagyunk érdekeltek, én vízparton élek és éveken keresztül kint volt a naviga pálya. A múlt esztendőben elkelt a szemben lévő ház és az új tulaj horgászturizmusba kezdett,--- sajnos ez azzal jár, hogy a pálya nem lehet kint. A területünkön 36 km holtág található plusz a folyó. Sajnos most már azt a 100 m-es szakaszt sem tudjuk használni, komolyan gondolkodom, hogy eladom a házam és elköltözök.

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.500
    Változik a világ körülöttünk. Fiatalabbak koromban nem értettem az idősebbek aggodalmát. Azt hittem túlparázzák a dolgokat. Most már értem, hogy mi volt a bajuk. Lehet ez a dolgok normális menete és hagyni kell folyni a medrében mindent. Nagyapáink os ugyanazzal szembesültek, csak nem a neten, hanem a kocsmában beszélték meg. Ez van, nekem sem jó.
    Utoljára módosítva: mikagy által : 2021-03-07 21:03
    .

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Tudom ez nem az a rovat ahol ezt ki kell tárgyalni de szerintem semmi mozgás nincs itt és látom a nézők létszámát. Nem azzal van a gond, hogy hol tárgyalnak az emberek a modellezésről hanem azzal, hogy olyan mint modellezés a rendszerváltás óta gyakorlatilag nem létezik. Az MHSZ után létrejött egy utódszervezet ami már nem töltötte be azt a szerepet. Megszűnt a modellezés újság, voltak ugyan próbálkozások de csak színes reklámújság volt. Az egyes modellező klubok nem tudnak egymásról, egymás tevékenységéről. Az iskolákban megszűntek a szakkörök, megszűnt a technika tanítása. Jöttek a számítógépek és az okos telefonok. A boltban meg lehet vásárolni a kész modelleket /ez csak pénz kérdése/. A repülősöknek egyre több szabály a légtérrel kapcsolatban, a hajósoknak ott vannak a horgászok. Sorolhatnám az okokat, --- azok a klubok maradtak ahol volt a háttérben anyagi támogatás. A fiatal korosztály felejtős, - nálunk is a nyugdíjas korosztály létezik és fejlődik. Mi vagyunk az utolsó generáció.
    Na ennyi kesergés után menjünk modellezni a saját szórakozásunkra.

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.124
    Üdv a moderátoroknak!
    Nem tudom ki javította ki a dátumot de köszönöm.
    Tisztelettel Blaskó

Oldal: 27 / 27 ElsőElső ... 172324252627

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve