Oldal: 22 / 27 ElsőElső ... 12181920212223242526 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (261) összesen

Téma: Moderátorok

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Re:Moderátorok

Csakhogy most is te kötekszel nem én. Bárkinek lehet bárkinek ötleteket adni. Ez sosem vitattam. Én csak leirtam neki hogy az ötleten amit irt már rég túlvagyunk, de ez nem jelenti azt hogy nem lehet ötleteket adni. Felőlem bárki ezredszer is leirhat bárkinek olyan ötletet amit ő elötte már ezerszer végighallhatott s elutasitott. Az pedig hogy senki nem kötekszik a másikkal egyszerüen hazugság tőled, ha vennéd a fáradtságot s visszaolvasnál, láthatnád hogy rengeteg kötekedés volt itt korábban másoktól, szakmai válasz adása helyett. Ép ebből lettek korábban a viták. De most már fejezzétek be az offolást, mert megint engem fogtok hibáztatni az offolásért, miközben most sem én kezdtem.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

A vége csak egy teljes profil torles lesz. Nyugodj le Prome, kezded kihuzni a gyufat nalam is.

D

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Azért, mert leirom, hogy ez a te fórumod...
    Gratulálok...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Vagy azért mert leirom, hogy ne offoljatok tovább?
    Vagy azért mert nem örülök a kötekedésnek? Az eddig problémák java pl. ebből volt, hogy nem örültem a kötekedésnek.
    Hát töröld akkor a profilomat, ha ettől érzed jól magadat...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Lényegtelen mert a szabályos hirdetéseimet törlöd a kereskedelmi rovatből is, miközben a moderátoraid a használt topicból a kereskedelmi topicba küldenek. Az egyeztető emailemet válasz nélkül hagyod, erre valahog ynincs időd, de a hirdetés törlésére marad időd. Ha erre van eszed, szabályos hirdetések törlésére, profillok törlésére, de egyeztetésre már nem futja akkor valóban felmerül a kérdés, hogy minek az egész?

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779

Idézet Prome eredeti hozzászólása
    Vagy azért mert leirom, hogy ne offoljatok tovább?
    Vagy azért mert nem örülök a kötekedésnek? Az eddig problémák java pl. ebből volt, hogy nem örültem a kötekedésnek.
    Hát töröld akkor a profilomat, ha ettől érzed jól magadat...
    Nem azért Troli. Meg nem is azért. Hanem azért, mert már kibaszott unalmas vagy. Találj ki valami újat, azzal nyersz még talán egy kis időt.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06304209590
    Hozzászólás
    1.741

Hanyagolom a Fórumot egy ideig, kb. 2 hónap után megint bele tudok olvasni, erre mit látok? Ugyan az a műsor megy még mindig. Prome trollkodik, beszól, szépen megkérik, hogy maradjon csöndben, ő nem teszi, hanem folytatja.

Egy ideig vicces volt. Aztán kezdett unalmassá válni. Mostanra viszont elviselhetetlen és kurvára idegesítő...
    Outrage Fusion 50<br />Mikado Logo 400SE <br /><br />Spektrum Dx7

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Prome ha még egyszer kelted a rossz híremet hogy átvertelek meg stb stb.... ami kurvára nem igaz komolyan meg kereslek és szétbaszom a fejedet,mert kibaszottul elegem van belőled.... ilyen egy büdös szarházit mint te még nem láttam!Vegyél vissza az arcodból azt ajánlom amíg szépen mondom!
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Ja és a kedves moderátorok is ahelyett hogy jót röhögnek ezen a szarházin,esetleg csinálhatnák normálisan a munkájukat,mert máshonnan már úgy kivágták volna mint macskát szarni,itt meg semmi sem történik, hiába vannak az emberek fellázadva ellene....
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

A témát simán rövidre zárhatjuk. Az adatbázis tartalmazza a komplett levelezésünket, amit nem tagadhatsz le, és a moderátorok ehhez hozzá is férhetnek. Az irás stilusod is téged minősit, de ez a te dolgod. Innen kezdve a moderátorokon múlik minden. Az, hogy átvertél, olyan tény ami ebben az adatbázisban hitelesen rögzitve s van a te IP cimedről jövő privát üzenetek formájában.
    Ha pedig mostantól engem támadás ér, a rendörség a fórumban rögzített IP cimed alapján téged megtalál. Gratulálok.

Oldal: 22 / 27 ElsőElső ... 12181920212223242526 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva