Oldal: 23 / 27 ElsőElső ... 13192021222324252627 UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (261) összesen

Téma: Moderátorok

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Re:Moderátorok

Idézet Prome eredeti hozzászólása
    A témát simán rövidre zárhatjuk. Az adatbázis tartalmazza a komplett levelezésünket, amit nem tagadhatsz le, és a moderátorok ehhez hozzá is férhetnek. Az irás stilusod is téged minősit, de ez a te dolgod. Innen kezdve a moderátorokon múlik minden. Az, hogy átvertél, olyan tény ami ebben az adatbázisban hitelesen rögzitve s van a te IP cimedről jövő privát üzenetek formájában.
    Ha pedig mostantól engem támadás ér, a rendörség a fórumban rögzített IP cimed alapján téged megtalál. Gratulálok.
    Mi van fosol kis köcsög? fossál is....
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779

Mi történt?

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Csak a szokásos...
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.484

Idézet Prome eredeti hozzászólása
    Csak a szokásos...
    ja, akkor nem érdekel
    .

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Röviden:
    Poli korábban el akart adni egy gépet. De az egyetlen vevőt (engem) egy korábbi vele való üzletelés kapcsán kialakult itt is látható minősithetettlen stilusban való reagálása miatt nem érdekelt. ő egyre lejjebb adta az árat, végül már annyival lejjebb ami a többszöröse volt a korábbi üzlet összegének. De még így se kellett a kutyának se. Szóval hatalmas öngólt rugott a gyerek ezzel a stilussal.
    A sikertelen üzlete miatti frusztráltságának az lett a következménye, hogy amikor valaki ugyanezt a géptipust akarta eladni, beleronditott a hirdetésébe, az árat sokalta. (Az ő korábbi szintén magas kezdőárába senki se ronditott bele, hagyta mindenki hogy ő magától alakitsa vigye egyre lejjebb az árat, de eszébe se jutott hogy esetleg neki is hasonlóan korrektül kellene ehhez a hirdetőhöz viszonyulnia.)
    Én viszont beirtam, hogy más szempont is van, mint az ár. Pl. ha az egyetlen vevőjelöltel korábban inkorrekt volt, akkor megeshet hogy emiatt nem kell majd el a gép (ez meg is történt) ellenben ha az uj eladónak is lesz egyetlen egy vevő jelöltje, de az inkorrektség nem játszik mint tényező, akkor a gép azon az áron elkelhet.
    A többi már itt is olvasható.
    Persze így hogy beleronditott a hirdetésbe a hirdető esélyeit rontotta, de ez már egy harmadik történet...
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.193
    Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, ennél alkalmasabb topicot nem találtam...

Az észrevételem a következő:
    Alapvetően a repülős-multis témákban, és a hozzá tartozó adok-veszek topic-okban mozgok. Mellékvágányként elkezdtem foglalkozni az autózással is, és látogatni az erre vonatkozó témákat. Meglepődve tapasztalom hogy a repülős dolgokhoz tartozó témákban sokkal nagyobb a rendezettség. Az autós-hajós adok-veszek tele van régen lejárt, lezárt hirdetésekkel, ami következtében elég kaotikusnak tűnik.
    Feltehetően a moderátorok hanyag munkájának köszönhető... Arra kérlek Benneteket hogy ha megoldható egyeztessétek ezeket a dolgokat a moderátorokkal, és ha nem tudják valamilyen okból ellátni megfelelően a feladatukat keressetek másokat ezekre a posztokra, mert így teljesen átláthatatlan módon gyülekeznek a halott témák.

Köszönettel: Szabi
    Sbach 342 - DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Mimi2.0 | Fliton AJ Extra330 | YodaMaster 3D | QAV-R FPV | WingWing Z84 FPV | E-Flite Piper L-4 Grasshopper

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet bOOmslang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, ennél alkalmasabb topicot nem találtam...

Az észrevételem a következő:
    Alapvetően a repülős-multis témákban, és a hozzá tartozó adok-veszek topic-okban mozgok. Mellékvágányként elkezdtem foglalkozni az autózással is, és látogatni az erre vonatkozó témákat. Meglepődve tapasztalom hogy a repülős dolgokhoz tartozó témákban sokkal nagyobb a rendezettség. Az autós-hajós adok-veszek tele van régen lejárt, lezárt hirdetésekkel, ami következtében elég kaotikusnak tűnik.
    Feltehetően a moderátorok hanyag munkájának köszönhető... Arra kérlek Benneteket hogy ha megoldható egyeztessétek ezeket a dolgokat a moderátorokkal, és ha nem tudják valamilyen okból ellátni megfelelően a feladatukat keressetek másokat ezekre a posztokra, mert így teljesen átláthatatlan módon gyülekeznek a halott témák.

Köszönettel: Szabi
    Szia, köszi a jelzést. Az autókat megcsináltam a többi kategóriára nem futotta az energiámból.....

Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.193
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, köszi a jelzést. Az autókat megcsináltam a többi kategóriára nem futotta az energiámból.....
    A fórumtársaim nevében is köszönöm!!
    Ha nincs megfelelő moderátor szívesen be tudok segíteni ha kell! Úgy érzem ez nem a Te dolgod lett volna...

Sz
    Sbach 342 - DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Mimi2.0 | Fliton AJ Extra330 | YodaMaster 3D | QAV-R FPV | WingWing Z84 FPV | E-Flite Piper L-4 Grasshopper

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet bOOmslang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fórumtársaim nevében is köszönöm!!
    Ha nincs megfelelő moderátor szívesen be tudok segíteni ha kell! Úgy érzem ez nem a Te dolgod lett volna...

Sz
    Most éppen volt elborult 20 percem de ami az autós-hajós advesz topikokban van az tényleg katasztrófa. Volt egy csomó 2014-es hírdetés. A segítséget én szívesen veszem csak jeleneg nincsen felhatalmazásom, hogy bárkit kinevezzek modnak bármennyire is jól jönne a plusz erőforrás. Igyekszem beszélni Dudkinnal. Ha bevállalod akkor ehez a pár fórumhoz adnék jogot. A repülős cuccokat naponta bogarászom így ott kapásból tudok törölni de a többi kimaradt de igyekszem erre is figyelni a jövőben.

Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.193
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most éppen volt elborult 20 percem de ami az autós-hajós advesz topikokban van az tényleg katasztrófa. Volt egy csomó 2014-es hírdetés. A segítséget én szívesen veszem csak jeleneg nincsen felhatalmazásom, hogy bárkit kinevezzek modnak bármennyire is jól jönne a plusz erőforrás. Igyekszem beszélni Dudkinnal. Ha bevállalod akkor ehez a pár fórumhoz adnék jogot. A repülős cuccokat naponta bogarászom így ott kapásból tudok törölni de a többi kimaradt de igyekszem erre is figyelni a jövőben.

A repülős rendben is van. A multisokban még arra is figyelnek a srácok hogy ne legyen offolva egy téma. Talán ezért is szúrt szemet csapongásom közben a káosz ami az autós sporttársaknál van!

Oldal: 23 / 27 ElsőElső ... 13192021222324252627 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve