Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 7131415161718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (269) összesen

Téma: Moderátorok

Member
    Hely
    Budapest XIV.
    Telefon
    06/20/94-49-115
    Hozzászólás
    99

Re:Moderátorok

Idézet Prome eredeti hozzászólása
    90 napban van meghatározva.
    De én nem is értem miért zavarnak ennyire egyeseket a sokadik oldalra elsüllyedt hirdetések, ha azokat úgyis törölni kellene.
    nem egyszerűbb csak az első 3 lapot nézni s akkor mindegy mennyi van utána senkit se zavar ha nem nézi, úgyveszi, mintha már nem is lenne, törölve lenne...?

Igazad van!
    Ez csak akkor jelent problémát, ha konkrétan keresel valamit. Feljön 8 oldal és találd meg azt, hogy melyiken nincs lakat.
    FUTABA T8FG / T-Rex 600 NITRO / T-Rex 600 PRO

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205

Na jó, de ha minden törölve lenne egy idő után, akár lakat lenne rajta akár nem, akkor ugyanúgy nem találnád meg, mintha nem is keresnéd 3 oldalnál mélyebben. Ezen a ponton nem értem a problémát.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Member
    Hely
    Budapest XIV.
    Telefon
    06/20/94-49-115
    Hozzászólás
    99

Na jó, de ha minden törölve lenne egy idő után, akár lakat lenne rajta akár nem, akkor ugyanúgy nem találnád meg, mintha nem is keresnéd 3 oldalnál mélyebben. Ezen a ponton nem értem a problémát.
    A probléma az, hogy az élő hirdetéseket nem rakja előre a találatlistán. Előfordult már, hogy átsiklottam élő hirdetésen és csak második átnézésen találtam meg. Tudom, bennem a hiba.

Senior Member holysmoke2045 logója
    Hely
    Törökbálint
    Telefon
    06706052370
    Hozzászólás
    863

Idézet Regős eredeti hozzászólása
    De én nem is értem miért zavarnak ennyire egyeseket a sokadik oldalra elsüllyedt hirdetések, ha azokat úgyis törölni kellene.
    nem egyszerűbb csak az első 3 lapot nézni s akkor mindegy mennyi van utána senkit se zavar ha nem nézi, úgyveszi, mintha már nem is lenne, törölve lenne...?

Igazad van!
    Ez csak akkor jelent problémát, ha konkrétan keresel valamit. Feljön 8 oldal és találd meg azt, hogy melyiken nincs lakat.
    Hahaha. Nem is működik a kereső :P
    Kisfiam, aztán csak lassan és alacsonyan repülj!

Member
    Hely
    Budapest XIV.
    Telefon
    06/20/94-49-115
    Hozzászólás
    99

Idézet holysmoke2045 eredeti hozzászólása

Igazad van!
    Hahaha. Nem is működik a kereső :P
    Mostanában már nem próbáltam keresni rajta.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205

A probléma az, hogy az élő hirdetéseket nem rakja előre a találatlistán. Előfordult már, hogy átsiklottam élő hirdetésen és csak második átnézésen találtam meg. Tudom, bennem a hiba.
    Ezt értem. Azt nem értem, hogy ha az élő hirdetések a lezártakkal együtt törölve lennének csak mert régóta fennvannak akkor nem siklanál át felettük?
    Ami pedig 1 hónapon belül van frissítve az úgyis elöl van.
    Aki meg keres az megtalálhatja a régit ha ott van.

Moderátor bakelit.forest logója
    Hely
    Bradenton - Florida
    Telefon
    +1 941 225 1784
    Hozzászólás
    1.717

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása
    Segitsetek nekem. Melyik topikok a legjobban erintettek, az altalatok jelzett problemaban?

Koszi: D
    nem mellesleg szinte alig van olyan topik, ami nincs szétoffolva....
    ha meg meg van jegyezve, akkor is annak van igaza, aki offol.....

áááá.... mindegy is.... vicc az egész....

ha (aktív)modi nincs, van scroll...
    " a kefés motor, olyan.......... olyan dízel...."

Axial SCX-10 Honcho
    Kyosho Mercedes AMG FLUX
    Losi JRX-S Type R
    Tamiya TRF-417

-spektrum DX3S-

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205

Nekem bezzeg akkor.se.volt sose igazam mikor nem is offoltam csak a temaba illoen kerdezem bruhuhuhuhuhuhuhu

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.361

Prome, te már azzal is sokat tennél a fórum rendezettebb, átláthatóbb működéséért, ha kevesebbet szövegelnél

bakelit.forest, pár hónapja nekem is elegem lett a pár topic kuszaságából. Elsősorban a repcsis adok veszek érdekelt, mert ippen jó pár alkatrészt kerestem.

Irtam Dudkin-nak, jeleztem, hogy szívesen segítek, ha elfogadja.

Azt hiszem az elmúlt pár hónapban egy kicsit rendezettebb lett az említett rész.
    Nincs szó nagy dologról, de azért heti 1-2 óra kattintgatást igényel. Ez nem panasz, mert szívesen teszem, de nem venném szívesen, ha számonkérést kapnék azért mert pár hétig kevesebb időm volt erre..
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779

Eladó 3 db smile. Új, bontatlan mind a 3, csak a fotó kedvéért fotóztam le őket.

Sima mosoly: 1500ft.
    Kacsintós mosoly: 1700ft.
    Napszemüveges: 8) 7200ft, de UV, és polárszűrős a szemcsije, ezért drágább egy kicsit.

Postaköltséget átvállalom. Később lesz még másfajta is, most csak ezek vannak raktáron.

Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 7131415161718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva