Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567
Eredmény: 61 - 64 (64) összesen

Téma: vatera/ F1B szabadon repülő

Senior Member
    Hozzászólás
    298

Re:vatera/ F1B szabadon repülő

Idézet diri59 eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Ha gondoljátok a történetet el tudom juttatni a kunszentmiklósi helyi lap szerkesztőségéhez. A lapot úgy hívják hogy Bakérmente. Az én nyomdámban készül.
    Az szerintem nem lenne rossz, de meg kellene említeni a cikkben, hogy a falon, vagy a padláson porosodó repcsiket szolgáltassák vissza. (mert hamarabb utolérik a jogtalan eltulajdonítót mint a sánta kutyát .)
    Szenya.

Senior Member
    Hozzászólás
    759

Idézet gyr eredeti hozzászólása
    Egy pedagógiai kicsengésű írást feltétlenül megérdemelne a történet. Sajnos a hozadékát nem igazán tudja élvezni a szabadonrepülős társadalom, mivel a dolgok állása szerint kevés az esély, hogy a tassi réten az egykor volt versenyekre még sor kerül.
    Azért nem vagyok biztos benne hogy így van...
    Mint előbb említették még az is lehet hogy jó néhány itt ott porosodó repcsi hirtelen a felleltek kategóriába kerülnének...Az hogy ott most nem lesz verseny azt nagyon sajnálom...Elég jó kis placc volt az...
    HUN-1671

Senior Member
    Hozzászólás
    298

Na ez volt az első és az utolsó hogy én valakinek intézek dolgokat.
    Tíz napja hogy megkapta az általam nem kis összegért feladott csomagot, nemhogy a csomag árát, de még egy köszönömöt se kaptam.
    Lényegébe 12 éve vesztette el, ráér még 12 évet, hogy valahogy meghálálja nem?
    Szenya.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    829
    Eltelt jó két év. Érkezett azóta köszönet?

A fotó alapján a tulaj most már idősebb lehet, már rég fel is hagyhatott a 14 évvel ezelőtti hobbyjával. Amikor megkapta a modellt, talán nem örült már, hogy a hajdanán szeretett modelljét törötten látta 12 év után és még fizetnie is illett volna a roncs postaköltségét, ami csak rossz emlékeket hozhatott elő benne.
    Tanulság: ha gesztust teszünk ismeretlennek, érdemes előtte kérdezni, telefonálni, ismerkedni.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva