Oldal: 3 / 21 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (206) összesen

Téma: Reely Carbon Fighter 1:6

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    360

Re:Reely Carbon Fighter 1:6

Csak, hogy visszakanyarodjunk a Reely-hez: ebből 510Euro körül van a 4WD verzió 30köbcentis mocival újonnan. Ehhez képest az MCD épek jóval drágábbak. Szerintem 5-600Eurót megér hobbi szintre és igazából túl sok rosszat nem olvastam még a gépről. Na, de ne hasonlítgassuk a két gépet, mert ez a topik nem arról szól, hanem az 1:6-os Reely Carbon Fighterről!
    LRP S8BXe - Absima Thrust 120A / 2300kV

Member
    Telefon
    06707032227
    Hozzászólás
    98

Háát kíváncsi leszek mennyi idő alatt fog elmenni és mennyiért :Én biztos nem adnám el ha enyém lenne. Ma megcsináltam a CVDket kicseréltem a stifteket benne már csak a gumiharan kell meg jó sok zsíír

Member
    Telefon
    06707032227
    Hozzászólás
    98

Azért szerintem nem rossz ez a REELY

http://www.youtube.com/watch?v=-42kCmTq4YI

Támogató dankopi logója
    Hely
    Kecskemét rcbalazsjanos@gmail.com
    Telefon
    +36 70/5678-081
    Hozzászólás
    326

Én is Carbon Fighter tulajdonos vagyok,Xinis kollegával van szerencsénk ismerni egymást személyesen,és véletlen,hogy pár nap különbséggel de egyszerre vettünk ilyen modellt.
    Az enyém most még darabokban van.
    Motor nélkül jutottam hozzá,egy 62ccm-es Husqvarna láncfűrész motor van épülőben,azt fogom beletenni.
    Továbbá átalakítom 4WD-re és ami még talán említést érdemel,4WS-re.Mindenhol CVD lesz,a gyári helyen,és hátul is egy kormányszervó.
    A rádióm 4 csatornás,a 3. csatorna a hátsó kormányzás,a 4. csatorna pedig gombnyomásra motor-leállító lesz.
    4 féle kormányzás lesz,a rádión már beállítva minden mix.
    Valahogy így:

Jelenleg így áll a motor.Kellett esztergálnom egy szimering házat,új csapágyak-szimeringek-tűgörgő mindenhol:

Az eredeti kuplung harangot kicsit megfaragva egy újat kellett alkotni,a láncfűrész fém-kuplungjához:

Hátul is első kerékagyak lesznek,és hátra kapja ezt a kormányművet,amit így vettem,külön:

Ezek a tervek.Valami egyedit akarok/akartam,ezért a 4WS-t próbálom megvalósítani.
    Összkerék-kormányzás módban az első kerekek 100%-os kormány-kitérése mellett állítható,hogy a hátsó kerekek is 100%-ban forduljanak,vagy csak kisebb mértékben.
    Ha kész a gép,teszek fel ide képeket ha gondoljátok.
    55'' BigMarine hajó 27,5ccm
    48" Speedboat hajó 26ccm
    1/5 Rc Jetski
    HPI Baja 5T 70ccm
    FG Marder 23ccm
    MCD Rally
    MCD Audi S1 Quattro
    Thunder Tiger SB5
    Thunder Tiger FM1e
    DJI Spark :-)

Senior Member Banderas76 logója
    Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólás
    666

Idézet zoleekp eredeti hozzászólása
    Idézet xinis eredeti hozzászólása
    Mennyi az annyi?
    A Kolléga ha jól emlékszem 150k-ért árulja kisebb hibákkal (pl. első difi off), de az új RR5-ös ára 1.700Euro körül van és ez még nem a legdrágább verzió. Újonnan az RR V4 sem lehetett olcsó! Ehhez képest a Reely aprópénz (főleg használtan).
    Ja-ja ez így van.Vettem ma az ebay-en MCD RR V4 gyári légszűrőt mindennel együtt 9-euroért a posta 16-euro
    Ilyet vettél?
    http://m.ebay.com/itm/141171644873?nav=SEARCH&sbk=1
    Maverick Blackout MT

Member
    Telefon
    06707032227
    Hozzászólás
    98

Idézet Banderas76 eredeti hozzászólása
    Idézet xinis eredeti hozzászólása
    Mennyi az annyi?
    A Kolléga ha jól emlékszem 150k-ért árulja kisebb hibákkal (pl. első difi off), de az új RR5-ös ára 1.700Euro körül van és ez még nem a legdrágább verzió. Újonnan az RR V4 sem lehetett olcsó! Ehhez képest a Reely aprópénz (főleg használtan).
    Ja-ja ez így van.Vettem ma az ebay-en MCD RR V4 gyári légszűrőt mindennel együtt 9-euroért a posta 16-euro
    Ilyet vettél?
    http://m.ebay.com/itm/141171644873?nav=SEARCH&sbk=1
    Ezt vettem.
    A képet az RcPilot.hu tárolja.
    Mosás,olaj és rakom fel.

Member
    Telefon
    06707032227
    Hozzászólás
    98

Idézet dankopi eredeti hozzászólása

Én is Carbon Fighter tulajdonos vagyok,Xinis kollegával van szerencsénk ismerni egymást személyesen,és véletlen,hogy pár nap különbséggel de egyszerre vettünk ilyen modellt.
    Az enyém most még darabokban van.
    Motor nélkül jutottam hozzá,egy 62ccm-es Husqvarna láncfűrész motor van épülőben,azt fogom beletenni.
    Továbbá átalakítom 4WD-re és ami még talán említést érdemel,4WS-re.Mindenhol CVD lesz,a gyári helyen,és hátul is egy kormányszervó.
    A rádióm 4 csatornás,a 3. csatorna a hátsó kormányzás,a 4. csatorna pedig gombnyomásra motor-leállító lesz.
    4 féle kormányzás lesz,a rádión már beállítva minden mix.
    Valahogy így:

Jelenleg így áll a motor.Kellett esztergálnom egy szimering házat,új csapágyak-szimeringek-tűgörgő mindenhol:

Az eredeti kuplung harangot kicsit megfaragva egy újat kellett alkotni,a láncfűrész fém-kuplungjához:

Hátul is első kerékagyak lesznek,és hátra kapja ezt a kormányművet,amit így vettem,külön:

Ezek a tervek.Valami egyedit akarok/akartam,ezért a 4WS-t próbálom megvalósítani.
    Összkerék-kormányzás módban az első kerekek 100%-os kormány-kitérése mellett állítható,hogy a hátsó kerekek is 100%-ban forduljanak,vagy csak kisebb mértékben.
    Ha kész a gép,teszek fel ide képeket ha gondoljátok.
    Komoly munka,sok sikert, ;D és képeket kérünk.

Német oldalakon komoly fóruma van egyébként a CRBON tipusoknak.

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    360

dankopi!

Te egy elvetemült vagy! Várom az eredményt nagyon! :P

Senior Member kisjaki logója
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    435

Hm , Dankopi ;tetszetős lesz de bódé gyártás körül azért szólj már mert azért csak le kéne beszélni hogy milyen legyen, mert úgy is előbb-utóbb nálam köt ki és akkor ne kelljen már sokat faragnom :P :P :P :P
    "A játék tartson, ameddig a játéknak van ideje, de amikor komoly dolognak jön el az ideje, abba kell hagyni a játékot."
    Lehet menni építeni egy újabb játékot .... Tel: +36209181585

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    360

Bódégyártááás?!

Szerintetek megoldható, hogy valami "hivatalos" buggy kinézete legyen a gépnek? Pl. mint mondjuk az 1:8-as buggy-k. Vagy akár az MCD RR5....

Oldal: 3 / 21 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve