Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 6465253545556
Eredmény: 551 - 557 (557) összesen

Téma: Névtelen, kicsi csupaszárny

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688

Re:Névtelen, kicsi csupaszárny

Köszönöm a színelméletet kedves vagy de sajnos nem zöld diégós hab(látszik tényleg nem olvastad de azért beleszólsz). Most így néz ki festés után(csak a te kedvedért külön):
    Beleszólok, segítő szándékkal...
    Ha 50 hozzászólással ezelőtt linkeltél volna egy képet, azt esetleg meglátom, de ne várd el h mindenki visszaolvasgassa a xyz hozzászólásaid, pláne nem ha alkalmanként akár 1000 karakter feletti a kommented... ja és nem képet hanem fotóalbum linket raktál be, amit még elnézni is könnyű. :-X Ha nicns szükséged segítségre (DE SZEMMEL LÁTHATÓAN VAN, mert ahogy írtad nem látod a saját géped a levegőben egy nem éppen a legjobb dekor miatt) akkor legalább ne neked álljon már fentebb... (Amugy ne Lacika -zz le kérlek, nem toltuk együtt a csattogós lepkét az oviban... BÉKE! )

Az elektromos repülés topikban találsz egy matricázz magad c. topikot, öntapadós fóliával még látványosan bele tudnál nyúlni a dekorodba, lehet h csak kicsi módosítás is elég lenne, mert egy ilyen kis gépnél a fólia elég nagy plusz súlyt ad.
    Viszont az eredmény lehet h drámaian jobb lenne.

Ui.: a HK -nál is kaphatók már neon színű légcsavarok, én zöldet és sárgát használtam már, sokat segít látni a gépet. csak 1 ötlet :-X

SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL egy alap dekor színséma bizonyítandó a piros-fehér kontrasztot (bárkinek aki hajlandó megfogadni egy tanácsot):

Béke veletek!
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Senior Member Nemes2008 logója
    Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Bocsánat Lász Ló nem itt fogok magácskával vitatkozni!
    HA nem tud olvasni kérem ne itt a fórumon hangoztassa ezt!
    A többi magától érthetődő ez nem segítség köszönöm ezért kár volt pazarékolni a biteket!
    "A felhők fölött mindig kék az ég!"

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688

Idézet Nemes2008 eredeti hozzászólása
    Bocsánat Lász Ló nem itt fogok magácskával vitatkozni!
    HA nem tud olvasni kérem ne itt a fórumon hangoztassa ezt!
    A többi magától érthetődő ez nem segítség köszönöm ezért kár volt pazarékolni a biteket!
    A többi magától érthetődő ez nem segítség
    annyira magától értetődő h mégsem sikerült jól látható dekort csinálnod... Segítséget elfogadni ha az nem SRY -től származik, az persze nem megy... Talán az egod miatt?

A nevemet meg kérném legalább annyiban megtisztelni h fentebbi szójátékokat nem írsz le!! modellezők között ez nem szokás!! Ezt mint ember kérem a másiktól!! köszönöm előre is!!

További szép napot Nemes2008 fórum társnak! (aki legalább a nevét vállalhatná pl. adatlapján, vagy a kommentjei végén, mert névtelenül nicknév mögé bújva levelezni nagyon nagy királyság...)

Ui. ha segítséget kérsz, és kapsz, azt legalább fogadd el szép szóval. A modellezés erről is szól!
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Senior Member Nemes2008 logója
    Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Oké Igazad van Tiszteljük meg egymást!

Akkor kezd azzal László hogy elolvasod a másik bejegyzését mielőtt válaszolsz neki(hiába hosszú és fárasztó és 5 bejegyzéssel ezelőtti)!
    Egy kérdést tettem föl ami SRY-nek szólt!
    Az hogy a dekor nem sikerült így nem mondanám de az hogy 50cm a fesztáv és kb 100m-en túl semmi nem látszik a gépből ez nem a dekor baja.
    Abba igazad van hogy egy komplementer Piros még javíthatna rajta de az 50cm fesztáv és 33cm hossz nagyon bekorlátozza a láthatóságot.

Én csak a legfrissebb élményeimet írtam le hátha valaki kedvet kap az építéshez és legkevésbé sem akarok vitázni meg összegányolni a topicot ezért elnézést kérek mindenkitől!
    Részemről befejeztem!

"A felhők fölött mindig kék az ég!"

Fórumtroll grezoo logója
    Hozzászólás
    1.239

A dekor tényleg sokat számít...
    Nemrég találkoztam egy olyan géppel, amiben Neon szöldessárga mittomén (de szinte világít) minták voltak a fekete mellett... szürkületben is gyönyörűen látszott a gép.. sőt... még jobban..
    Emellett messziről csak az számít, hogy hirtelen tudjad melyik a teteje...(de ha van magasság az is mindegy, mert a mozgásából rájössz) -van olyan távolság, mikor az alakja már nem látszik.. csak a színe.. :-)) És olyankor csak arra tudsz hagyatkozni, meg az emlékezetedre, hogy hogy állt a gép... és az égen, a mozgásából kifigyelni, hogy hogyan fordul.. :-)

ameddig nem láttam a neon színt.... (ami igazán ronda amúgy) addig nem gondoltam ezt nagy előnynek.. de fontos..

A színeknél csak a világos és sötét dominál.. a kék ill a piros... messziről ugyanolyan sötét.. tehát egybefolyik.. a csíkok sem látszanak.. érdemes felül teli, alul üres színeket használni. (a távoli használatra) szerintem.. aztán mindenki úgy csinálja ahogy akarja.. .-)

Junior Member
    Hozzászólás
    11

Hajrá Nemes!

Senior Member
    Hozzászólás
    295
    Üdv!

Érdeklődni szeretnék, hogy a SRY által tervezett gépet meg lehet-e építeni profilos szárnyal. Ha igen milyen profillal?

Olyan valakit keresek aki az adott profilt (valamilyen CAD formátumban) meg is tudja rajzolni és elküldeni.

Köszönettel.

Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 6465253545556

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve