Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234
Eredmény: 31 - 37 (37) összesen

Téma: Multiplex Shark

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.672
    2018ban a csűrő alap ...
    Szar géppel a legdrágább modellezni ...

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.297
    Gondoltam, csak hát a télen felgyülemlett lustaság. Persze csűrős lesz. Van itthon hozzá minden. Még a futóművön töröm a fejem, mert hát azt a komoly szerkezetet nem nagy munka megcsinálni, a helye meg meg van.

Senior Member
    Hozzászólás
    368
    Sziasztok Énis beneveztem egy ilyen csodagépre,meg tudná nekem valaki mondani,mekkora méretű akku fér bele,hogy azt is rendelhessek hozzá,amíg a gép megjön?Előre is köszönöm.
    Ma van az a holnap,amitől tegnap annyira féltem...

Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.297
    Szia! Nekem egy 72x31x18-as 3 cellás 80 gr-os van benne, bőven jó.90 mm hosszig kényelmesen belerakható. Keresztméretben bármelyik tipus belefér. Mindenképpen 3 cellást tegyél bele, mert 2 cellával nagyon halvány. A vizszintes vezérsik kitérését vedd kisebbre mint a gyári, mert azzal bolond. Picit legyen orr nehéz. A gyári beállitásokkal próbáltam és elment a kedvem az egésztől, mert szinte repülhetetlen volt. Berepülték nekem kisebb kitéréssel és előrébb tolt súlyponttal, és láss csodát, egyből szuper jó lett! Jó kis gép ez. Méretéhez képest elég jól vitorlázik, de vadulni is lehet vele.

Senior Member
    Hozzászólás
    368
    Köszi a választ.Megnéztem közben a gyári akku méretét,ahhoz mérten rendeltem bele.A repüléssel talán nem lesz gond...Ha nyolc év alatt nem felejtettem el...

Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.297
    Nem is a tudással van gond, hanem ugye ennek az egész vizszintes vezérsikja mozog, igy a gyári beállitással túl nagy az állásszög változás és hirtelen kapja fel az orrát, utána meg rögtön át is eszk, merthogy elveszti a sebességet. Hozzá még egy kis szél, és már használhatatlanná is válik. Egyébként a távon vettem le 50 % ra a szervókitérést, igy nagyon jó lett és bármikor lehet módositani izlés szerint.

Senior Member
    Hozzászólás
    368
    Magyarán balanszmagassági...Volt cularisom,azon is az volt...Mondjuk az picit nagyobb...

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva