Oldal: 2 / 79 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (790) összesen

Téma: WL-Toys V977 Power Star X1 6CH 2.4G Brushless Flybarless RC Helicopter

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Re:WL-Toys V977 Power Star X1 6CH 2.4G Brushless Flybarless RC Helicopter

nagyon oldalt van a motor.
    mi lehet a másik oldalon?
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Idézet controlman eredeti hozzászólása
    Én is beruháznék egy ilyenre. A 922 nem győzött meg. Szerintetek mennyire jó első 6 csatornásnak?
    Jó kérdés,de szerintem ez fürgébb lesz mint a 922,szóval lehet nehezebb is lesz vele repkedni.
    cessna 480, v922

Idézet Prome eredeti hozzászólása
    nagyon oldalt van a motor.
    mi lehet a másik oldalon?
    hát semmi :-)

http://www.fmc-renchtal.de/sites/def...s/DSC01499.JPG

v977 http://img.banggood.com/images/uploa...U116202.m7.jpg
    cessna 480, v922

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Hali,

így ránézésre a solo pro 126 tökéletes klónja csak a kabin más, de amúgy az alkatrészek, amik a képen látszanak, gyakorlatilag ugyanazok. HOgy aztán ez is annyira jó-e? Ezt majd meglátjuk.

Amúgy mennyiért szerezted Poli? csak mert a solo 126 most akciósan 100 euro RTF ben. Ne mond hogy ez még annál is olcsóbb?

Controlman: kezdő 6ch gépnek ezek elég jók. nem is kell több, se kevesebb. Ezek a gépek épp arra jók, hogy megadják a 6ch gép érzés alapjait, s ha egy ilyennel már megyeget, akkor nyugodtan válthatsz egy 450 esre, 500 asra.

nekem a solo 126 volt sokáig, az egy nagyon jó kis gép, a végére valamiért meghülyült, de addig tökéletesen teljesitett. Ha ez is legalább annyira jó, akkor meg fogja állni a helyét a piacon.

Ezeknek a gépeknek egy hátránya van sztem: az FBL. Sajnos elég alap FBL-t kapnak, ami ki tudja gyárilag milyen érzékenyre van hangolva. Márpedig ah egyszer esel vele egy nagyobbat, első körben mindig a főtengely hajlik, amitől a rotor elkezd rázni épp csak annyira hogy az FBL ugy megbolondul, hogy nem birod összeszedni a gépet a levegőben.

Szumma szummárum, kezdő 6ch snak ilyen pont jó, mert nem nagy befektetés, de ezen is meglátod, hogy mennyire bir ráhangolódni az agyad a 3d gép vezetésére.

R.

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Hát a szimulátor már megyeget. A negatív még nem, de küzdök vele.
    Strapabíróságra van olyan mint a 911? Mert nekem az kell.
    Az mCPx-et ajánlották de az drága nekem, főleg úgy hogy nincs távom hozzá.
    A solo pro-ról idáig jókat hallottam. Ha ez olyan, akkor jó lesz. Remélem olcsó lesz hozzá az alkatrész.
    Amúgy én 106-108 USD körül láttam, de szerintem megy az még lentebb is egy-két hónap múlva. Nekem meg semmi nem sürgős. Lehet lesz ebből is V2, meg pro verzió, mint a 911-ből.

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Idézet controlman eredeti hozzászólása
    Hát a szimulátor már megyeget. A negatív még nem, de küzdök vele.
    Strapabíróságra van olyan mint a 911? Mert nekem az kell.
    Az mCPx-et ajánlották de az drága nekem, főleg úgy hogy nincs távom hozzá.
    A solo pro-ról idáig jókat hallottam. Ha ez olyan, akkor jó lesz. Remélem olcsó lesz hozzá az alkatrész.
    Amúgy én 106-108 USD körül láttam, de szerintem megy az még lentebb is egy-két hónap múlva. Nekem meg semmi nem sürgős. Lehet lesz ebből is V2, meg pro verzió, mint a 911-ből.
    Hát mondom, a solo 126 is most 100 euro, és az egy nagyon jó ár érte. Ezért kapsz egy elég jó programozható távot is.

A negativ (gondolom ezt a hátonrepülésre érted), hagyd a fenébe, nem ez a lényeg. Amikor majd komolyan elkezdesz repülni egy komoly 6ch géppel, akkor ugyis ujra kell tanulni minden. Lebegés hátulrol, oldalról, szemből , aztán haladás minden irányból egyenesen egy képzeletbeli négyzet mentén. Na mire ez jól fog menni, az min. 1-1.5 év. S amig ezek nem mennek, semmi értlme háton eszetlenkedni. A 3D repülés lényege nem az hogy tujd háton menni, illetve nem ott kezdődik. A legfontosabb az oriántálódás, hogy minden irányból, a gép minden helyzetében magabiztosan tudd, hova kell belenyulni, s hogy milyen irányban. Ez az alapja mindennek. Csak ezután van értelme háton tovább haladni, s aztán majd ebből jönnek a 3d figurák.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

v912 MÉRETBEN VAN ILYESMI?
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718

Idézet Roller eredeti hozzászólása
    Hali,

így ránézésre a solo pro 126 tökéletes klónja csak a kabin más, de amúgy az alkatrészek, amik a képen látszanak, gyakorlatilag ugyanazok. HOgy aztán ez is annyira jó-e? Ezt majd meglátjuk.

Amúgy mennyiért szerezted Poli? csak mert a solo 126 most akciósan 100 euro RTF ben. Ne mond hogy ez még annál is olcsóbb?

Controlman: kezdő 6ch gépnek ezek elég jók. nem is kell több, se kevesebb. Ezek a gépek épp arra jók, hogy megadják a 6ch gép érzés alapjait, s ha egy ilyennel már megyeget, akkor nyugodtan válthatsz egy 450 esre, 500 asra.

nekem a solo 126 volt sokáig, az egy nagyon jó kis gép, a végére valamiért meghülyült, de addig tökéletesen teljesitett. Ha ez is legalább annyira jó, akkor meg fogja állni a helyét a piacon.

Ezeknek a gépeknek egy hátránya van sztem: az FBL. Sajnos elég alap FBL-t kapnak, ami ki tudja gyárilag milyen érzékenyre van hangolva. Márpedig ah egyszer esel vele egy nagyobbat, első körben mindig a főtengely hajlik, amitől a rotor elkezd rázni épp csak annyira hogy az FBL ugy megbolondul, hogy nem birod összeszedni a gépet a levegőben.

Szumma szummárum, kezdő 6ch snak ilyen pont jó, mert nem nagy befektetés, de ezen is meglátod, hogy mennyire bir ráhangolódni az agyad a 3d gép vezetésére.

R.
    Plusz 2db akksival,kabinnal,lapáttal 32k volt, de ebből a gép 108$ cirka 25k volt.De már felvettem a gyártóval a kapcsolatot, 8db van egy kartonban, ennyi a minimum rendelés és 70$ adják oda + posta!
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Tudni-e milyen modulációt használ? Én BNF et szeretnék venni, minden gépem a 9x el szeretném irányítani...

Senior Member Tomazzo logója
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    70/3116175
    Hozzászólás
    152

Valoban kiköpött solo pro, épp ezért venném inkább azt.
    Azért annak a gyári távja nem utolsó a beállítások területén.
    Ez meg alap táv csak most arany színű 0 beállítási, finomhangolási lehetőséggel.
    Korábban azt mondtam elég az alap táv de most, hogy másik távval repülöm a gépeimet ég és föld a külömbség.
    A bl. meg mit ér ha a kefés motor miatt eldobálja majd a farkát de ne legyen igazam.
    A videó mindenesetre meggyőző.
    yak 55 Extra 300 Spitfire Sbach Hcp100s Hcp80

Oldal: 2 / 79 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve