Oldal: 3 / 79 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (790) összesen

Téma: WL-Toys V977 Power Star X1 6CH 2.4G Brushless Flybarless RC Helicopter

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Re:WL-Toys V977 Power Star X1 6CH 2.4G Brushless Flybarless RC Helicopter

Azért ne feledd, a 911 is jobb lett, mint a T-Rex 100-as. Hátha ez is jobb lesz mint az eredeti. Hátha még fejlesztik is menet közben.

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Idézet controlman eredeti hozzászólása
    Azért ne feledd, a 911 is jobb lett, mint a T-Rex 100-as. Hátha ez is jobb lesz mint az eredeti. Hátha még fejlesztik is menet közben.
    Az lehet hogy kap 1-2 új dolgot menet közben de azt kötve hiszem hogy kap egy tök új távot. Persze nem tudom, milyen a 977 távja, de ha tényleg olyan, ahogy előttem Tomazzo mondja, akkor tényleg nem éri meg erre befektetni. Egy 911 esetén ok, hogy van 4 alap dolog, oszt jóvan, nem is kell több a kezdő polgárnak. De egy 6ch gép esetén nagyon nem mindegy milyen szinten tudod állítani a dolgokat. Ott már nem csak arról van szó, hogy dobozból kivesz, minden mást leszarok, azt menjen. Én a solo 126 tal egy csomot szórakoztam a gáz meg pitch görbével mire olyan lett, ami az én éppan akkori tudásomnak megfelelt. ha nem olyan, akkor sokkal nehezbb kezelni, sokkal idegesítőbb a gép vezetése, amivel a saját fejlődéset akadályozod nagymértékben. S persze ne feledjük; ha egy ilyen gépet egy 450 es vagy 500as gép elé veszel, mint ugródeszka, akkor már csak azért sem mindegy, hogy milyen szinten programozható a táv, mert ha már itt megtanulod, hogy a különféle gáz/pitch görbék, expok, mixek, milyen hatással vannak egy 6ch gép viselkedésére, akkor egy nagyobb gépnél ezek már tök nagy előnyt jelentenek. Ezeket is pont ugy meg kell tanulni, mitn a gép vezetését, de ha van hozzá egy gagyi táv, akkor ezeket nem fogod megtapasztalni, így nem sok értelme van...no de majd meglátjuk

(Azért ha valaki biztosra akar menni, még mindig inkább a solo-t javaslom, az most elég olcsó, és már többünknél bizonyított...bocs a WL fanoktól , amugy semmi bajom a WL toys termékekkel, de van egy szint aminél már nem jó a minimum költségre való törekvés. 4ch heliknél ok, de a 6ch teljesen más világ)

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Idézet Tomazzo eredeti hozzászólása
    Valoban kiköpött solo pro, épp ezért venném inkább azt.
    Azért annak a gyári távja nem utolsó a beállítások területén.
    Ez meg alap táv csak most arany színű 0 beállítási, finomhangolási lehetőséggel.
    Korábban azt mondtam elég az alap táv de most, hogy másik távval repülöm a gépeimet ég és föld a külömbség.
    A bl. meg mit ér ha a kefés motor miatt eldobálja majd a farkát de ne legyen igazam.
    A videó mindenesetre meggyőző.
    Honnan gondolod hogy kefes a farok ezt sehol nem irjak.
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member Tomazzo logója
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    70/3116175
    Hozzászólás
    152

A t100 tényleg rosszul sikerült, bár anyagminőség terén hozta az elvárhatót, kivéve a kabin. Mai napig v922-vel és v933-al repülök, csak nem gyári távval, hanem turnigy x6-s hajtja őket. Azért ez sem egy progamozható téma, de adott körülményekhez igen is be kell tudjad állítani szabadon legalább a ciklikus, kollektív és gázzal kapcsolatos igényeket.
    Vagy pl negatív repülésnél sosem mentek az irányok, mindig leestem és törtem a v922-őt.
    Erre megfordítottam a botok irányát, mintha a gép talpon is fejjel lefelé lenne és így tanultam meg a helyes orientációt. A gyári wl táv irányforgató kapcsolója meg eleve baromság mert hamis illúziókat kelt a pilótában.
    A távommal vezettem már t450-est egy próba erejéig, és nem volt gond vele, sőt jól vizsgázott mondjuk az expó hiánya ott már hátrány. Nagyobb gépet már nem feltétenül szolgálna ki.
    Remélem azért a moduláció legalább alkalmas lesz alternatív távokhoz.
    A kefés dolog látszik a képeken, a motoron, a vezetéken, az árán, azért egy dupla bl. gép nem ennyibe kerülMeg nyilván marketing okokból nem célszerű hangsúlyozni a hátrányokat.
    yak 55 Extra 300 Spitfire Sbach Hcp100s Hcp80

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

Idézet Tomazzo eredeti hozzászólása
    A t100 tényleg rosszul sikerült, bár anyagminőség terén hozta az elvárhatót, kivéve a kabin. Mai napig v922-vel és v933-al repülök, csak nem gyári távval, hanem turnigy x6-s hajtja őket. Azért ez sem egy progamozható téma, de adott körülményekhez igen is be kell tudjad állítani szabadon legalább a ciklikus, kollektív és gázzal kapcsolatos igényeket.
    Vagy pl negatív repülésnél sosem mentek az irányok, mindig leestem és törtem a v922-őt.
    Erre megfordítottam a botok irányát, mintha a gép talpon is fejjel lefelé lenne és így tanultam meg a helyes orientációt. A gyári wl táv irányforgató kapcsolója meg eleve baromság mert hamis illúziókat kelt a pilótában.
    A távommal vezettem már t450-est egy próba erejéig, és nem volt gond vele, sőt jól vizsgázott mondjuk az expó hiánya ott már hátrány. Nagyobb gépet már nem feltétenül szolgálna ki.
    Remélem azért a moduláció legalább alkalmas lesz alternatív távokhoz.
    A kefés dolog látszik a képeken, a motoron, a vezetéken, az árán, azért egy dupla bl. gép nem ennyibe kerülMeg nyilván marketing okokból nem célszerű hangsúlyozni a hátrányokat.
    En nem talaltem olyan kepet amin latszik ez mutatsz?
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    70/3116175
    Hozzászólás
    152

Úgy gondolom a banggoodról érdemes megrendelni, ott pedig világosan látszik a képeken, hogy sajnos kefés a hátsó motor.. Kb. Walkera mini cp méretű 7mm-es fajta lehet 2dodós szóval nem lesz megterhelő a cseréje anyagilag. A wasp nano cpx esetében is a farok a gyenge pont, és félek tőle, hogy ennél is.
    Ennél nagyobb képet nem találtam, de jól kivehető, hogy egy egyszerű coreless motorja van.

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása

Honnan gondolod hogy kefes a farok ezt sehol nem irjak.
    majd ha már tapasztaltabb leszel, rájössz, képek se kellenek, hogy rájöjj,milyen motor van a gépben Ha ugyanis a leírásban nincs benne, hogy brushless tail motor, akkor tuti nem az, mert ha az lenne, akkor nagyon szokták reklámozni, nehogy elkerülje a a figyelmed Amúgy nincs nagy baj a kefés hátsó motorral sztem, nekem a solo nál nem igazán dobta el a farkát a gép, bármilyen hirtelen pitchre szépen reagált. A kefementes főmotor a fontos, ott határozottan érezni a különbséget a keféshez képest.

Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    70/3116175
    Hozzászólás
    152

Természetesen én sem azt mondom, hogy rossz lesz a gép, csak én már túl léptem az egyszerű háton lebegésen és kezdem érezni repülés közben a gyengeségeket. Pl ha kevés kollektívet adsz a gépnek akkor el lehet repkedni gyengébb kefés mocikkal is, de nem fogsz tudni mondjuk zuhanásbol menteni, mert nem lesz állásszőg, eldobni nem fogja a farkát, mert nem tudod beterhelni.
    Ellenben ennél a gépnél mivel nem állítható a táv, magyarul alap értékekkel kell boldogulj amit a gyár megadott, kollektív, gázgörbe, dr, stb vagy megszokod, vagy soha nem leszel képes kiegyenlíteni a mtorok közötti különbséget. Továbbra is tartom, hogy ez a gép messze verni fogja a v922/fbl100 duót. Sokkal átgondoltabb tervezés, de már korábban is leírtam valahol, hogy ilyen a fejlődés. Mindíg jobbat várunk.

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Hát akkor megvárom a tapasztaltabb szakik véleményét,és majd eldöntöm hogy Solo pro, vagy WL. Ha majd lesz vele tapasztalat, akkor legyetek olyan jók és egy két mondatos összehasonlításokat írjatok. Köszi.

Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    70/3116175
    Hozzászólás
    152

Minimális angol tudással még több infó a gépről most olvasgatom. No bad no bad.... ;D
    http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2110411
    Mindenesetre az kiderült, hogy nem a korábbi wl toys protokollt haszálja. Hanem ismeretlent.

Oldal: 3 / 79 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve