Oldal: 3 / 6 ElsőElső 123456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (52) összesen

Téma: Hab festése

Moderátor vegyész logója
    Hely
    Kispest
    Telefon
    +36 70 886 0671
    Hozzászólás
    1.368

Hab festése

Nem rossz hír, én is tudom, de aránylag hosszabb időre van szükség a lebomlásához. Az viszont igaz, hogy a polivinil-acetát később visszakeményedik, az uretán pedig nem.
    Egyébként én nem is a hobbi festékekről írtam, hanem a kétkomponensűekről, amelyekkel akár hajókat is festhetsz.
    Üdv
    A dzsungelben minden ehető. Te is. http://poly-matrix.hu/ FB.: https://www.facebook.com/profile.php...6%3A1545734537
    Üzlet: 1182 Budapest, Vak Bottyán u. 1.

Senior Member
    Hozzászólás
    605

Hab festése

Bocsi félreérthető voltam, nem Neked szántam az infót ops:
    Az olyan lenne mintha a sánta oktatná a balettmestert :wink:

Így kellet volna kezdenem:
    Idézet prudentbear eredeti hozzászólása
    Vizes alapú egykomponensű dekorfesték, ami ha megszárad, vízálló. Ezt keresd.

Hab festése

Bocs ha lerágott csont! Ha "a fentebb belinkelt"aqakolor festékkel kidekorálom a depron repcsimet akkor mire számithatok?(a vizet kerülöm az esööt én is utálom)

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Hab festése

[quote="dezsikkh"]Bocs ha lerágott csont! Ha "a fentebb be]Ez volt az en kerdesem lenyege is. Azota mar vettem es ki is probaltam, nem marta meg az anyagot. Eleg matt, ugyhogy lehet, hogy majd egy kis lakkot is festek majd ra a vegen.

Hab festése

Én is kipróbáltam dirib darab depronon és rózsaszin austroterm habon!Tényleg matt de jól fed én szerintem igy is szebb mint a natur hab.Sött amin meglepödtem,hogy száradás után kb 1 percig a csap alá tartotam kézzel dörzsöltem és nem fogta be a kezem! :-)

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Hab festése

A vizallosagat en meg nem probaltam ki de tenyleg jol fed. Be is szereztem az osszes letezo szint :lol:. Nekem meg feher is kell majd, mert a menyezeti lap egyik oldala famintas, de ugye az nem szinezo. Lehet hasznalni a diszperzit feher falfesteket helyette?

Koszi,

Pepe

Hab festése

Ez a madárka is aqakolorral lett összekenve igaz,hogy nem én csináltam de nekem akkor is tetszik. :P

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Hab festése

Nekem is tetszik .

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Hab festése

Sziasztok!

Üvegszövetet keresek, lehetőleg könnyűt (az Origo-ban kapható 110g egy "kicsit" nehéz a hab gépekhez ), lehetőleg Bp-en, könnyen megközelíthető helyen (BKV rulz :lol: ). (Budaörs & vegyész sajnos a hely & nyitvatartás miatt ieseik nekem).
    Előre is köszi a válaszokat!
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Senior Member
    Hozzászólás
    748

Hab festése

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: ezt a Trilakkos Aquakolort használta valaki olyan lila Styrofoamon? Van ugyanis egy új Styrofoam magos, balsa borítású szárnyam és ezt szeretném befesteni, de nem szeretném, ha elpárologna a szárny közepe.... :P

Előre is köszi a válaszokat!
    Üdvzlettel: GyA
    <br />
    <br />gyandras@gmail.com
    <br />skype: enderr641
    <br />http://smashmodell.atw.hu/
    <br />HUN - 2910

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 123456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz