Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567
Eredmény: 61 - 70 (70) összesen

Téma: Sóhaj F1A A/2 modell!Az összes és a Gino

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    347
    Ez a 3D időtöltésnek nagyszerű dolog, csak egy baja van: Elveszi az időt az érdemi építéstől. A modellnek közkézen lévő részletes építési dokumentációja van. Minden más ettől kezdve pótcselekvés. Ha valaki noszalgiából épít egy ilyen modellt, akkor a hagyományos balsaköteg szárnyborda csiszolásos módszert illik követni. Ahogy nézem ameddig elkélszül a számítógépes változat, addik egyenként az összes szárnybordát ki lehetne vágni. Meg a csillapítóét is.
    Utoljára módosítva: gyr által : 2016-02-05 14:19

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.338
    nem hinnem, hogy 3 ora alatt elvegezned

Senior Member
    Hozzászólás
    759
    És ezeknél a gépeknél pont ez a szép hogy mindent magad csiszolsz ki...Nem lézer vágott az egész...És igen nem végzel vele 3 óra alatt...De egy ilyen gépnél nem is ez számít hanem az alkotás öröme...Amikor napról napra készülnek az egyes szerkezeti elemek...Én ezeket jobban értékelem (még kit-ben is) mint azokat az ultra modern gépeket amiket nem lehet otthon már megépíteni az ilyen olyan műgyantás-szénszálas-karbon anyagok miatt...Valamikor amikor az MHSZ-nél elkezdtem a modellezést nagyon sok kisgyerek volt az egyesületnél...És azt látni a szemükben amikor elkészült egy egy papirusz szárny vagy csillapító amit ő a saját kezével készített és vitte haza megmutatni a szüleinek...Na ez egy felbecsülhetetlen élmény...Ma már szinte gyerek sincs a modellezésben...
    HUN-1671

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.338
    en csak a rajzot vallaltam 3 ora alatt. Kb. 40-120 ora kell osszeepiteni, gyakorlattol felszerelestol fuggoen. En csak azert foglalkozom digitalizalassal, mert olcsobb a modositas. Pontosabban lehet megoldani az uj megoldasok illeszteset. Miert ne lehetne otthon elkesziteni a kompozit anyagokat? Egy kis gyakorlat es megy az is. A kompozitoknak meg semmi koze ahhoz, hogy megvaltozott az ertekrend, es azert megintcsak nem a gyerekek a felelosek, hanem a szuleik, nem kozvetlenul, hanem az a korosztaly. Na, mindegy, en meg hirdetem az iget es amondo vagyok, kell a regi es az uj is. A regi azert, hogy nem maradjon el a lenyeg, az uj, hogy lepest tudj tartani a korral.

Senior Member
    Hely
    Bp.
    Telefon
    06204731330
    Hozzászólás
    1.338
    .

Senior Member miky logója
    Hozzászólás
    189

Sóhaj F1A A/2 modell!Az összes és a Gino

Hello mindenki.... F1A... F1C... Ez a kategória kicsiny hazánkban létezik e még? Valaki űzi e akar csak hobbiként is....? Köszönöm a válaszokat! Üdv M

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ne feledd,lehet,hogy a biztonsági öv korlátoz a mozgásban,de még mindig nem annyira,mint a tolószék

Senior Member
    Hozzászólás
    239
    Helló! Igen léteznek. Lehet tájékozódni: www.dvmk.hu, modellsport.hu(MMSZ honlap) cavalloni.hu, dobosistvanmodellezoklub, stb. Üdv: Yakari
    HUN-1300

Senior Member miky logója
    Hozzászólás
    189
    Köszönöm a választ! személy szerint iranyulna a kerdes... Ötletek tanácsok kellenek... Modellek , anyagok vannak... Üdv m

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ne feledd,lehet,hogy a biztonsági öv korlátoz a mozgásban,de még mindig nem annyira,mint a tolószék

Senior Member
    Hozzászólás
    346
    Sziasztok, bocsi ha esetleg off, nem tudom van e az adok-veszekben ilyen rész, de nem találtam. De ha valaki szeretne egy Super Sóhajt itt van a polcon egy és még nem is repült... Helyhiány miatt új gazdit keres!
    Tarot 500 FBL, Tarot 250 FBL, V922! Styroman Sbach Extra 300 1m, Minioma 2m...

Senior Member bgeza logója
    Hely
    Csopak
    Hozzászólás
    1.142
    Szia mizooo, privát üzenet ment.
    Barátsággal Géza; freki: 2.4 GHz, 35 MHz: 75 csatorna

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz