Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 81415161718
Eredmény: 171 - 178 (178) összesen

Téma: Wltoys A és L sorozat

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    6 Éves gyerek kezében se ment még tönkre, csak a bal-első cvd hajlott meg (kiegyenesítve), ugratások 1,2m magasról, fának, kerítésnek ütközés, borulás, rajta elhasalás (saját magának vezette neki az autót), semmi baja. Csak a távnak a kormánykerekének a rugó tartó műanyag vacakja tört el (eséskor törhetett el), acélból (home-made) új benne, azóta semmi baja.
    Igazából csak akksit meg acél diffit vettünk bele, de probléma mentesen megy kb 23 töltés óta.
    Üdv.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Junior Member
    Hozzászólás
    18
    3 hét tapasztalata röviden. Sajnos ahogy látom az év fórum nem nagyon aktív ez lenne az első tapasztalatom, mivel nincs facebookon, nem tudom, hogy az ottani csoport mennyire aktív. no de az autó
    Hát nagyon bevált. egész jó az irányítás természetesen mindent az árhoz hasonlítok. megy mint a mérgezett egér és az 5 éves fiam is tud vele játszani ha leveszem a teljesítményt. egész ügyes és szereti. ami a probléma mert az is van egy elég nagy mégpedig az aki. kévés az a 10-15 perc ezért kellene egy nagyobb bele amivel azért egy 40 perc kihozható. itt a kérdés. milyet ajánlanátok? nézegettem még próbáltam választani de eléggé láma vagyok és elbizonytalanodtam. balance kelleni fog azt már tudom. töltő elvileg nem lenne szükséges. illetve még egy.picit melegszik a motor jó nem picit de a nagyobb lipo miatt még jobban fog melegedni vagy a hőmérséklet már nem fog nőni? nekem nem a sebesség lenne a fő mérv adó ezért akár motor csere is szóba jöhet későbbiekben. 35T re.

Senior Member
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólás
    226
    Sziasztok!

Beszereztem egy WLtoys A959B járgányt. Tegnap érkezett meg, és mivel RC autókkal nem nagyon volt dolgom eddig (egy 12cm-es "macskajátékot" kivéve), inkább kérdeznék...
    Kicsomagolás után az látszik, hogy az első kerekei - kis túlzással - úgy állnak, mint Chaplin lábai. (A fiatal nemzedéknek: kifelé csámpáznak)
    Ha jól sejtem ezen a helyzeten nem lehet az alap alkatrészekkel javítani?

Előre is köszi!
    Trolley

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Ezt nem kell módosítani, ez az úgynevezett kerék széttartás/ összetartás , ami ilyen méretben szükséges a stabilitáshoz.
    Ha független a felfüggesztés, akkor nagyobb hangsúlyt kap, valszeg nálad is elől független, hátul merevhidas.
    Na most elől jó ha van (a nagy autóknál is szokták állítani, de ott arányaiban sokkal kisebb a mértéke) kerék széttartás. Az azt jelenti, hogy a kerekek az autó középpontja irányában összetart, menet iránynak széttart, emiatt mindják, h szettartása van.
    Hátul ha nem merev hidas lenne, akkor kerék összetartás kellene hogy legyen. Így sokkal stabilabb az autó a kanyarokból kijőve, egyenesfutást kicsit macerás, de nem lehetetlen megcsinálni.

Ne aggódj, amíg nem lötyög az, aminek nem kellene, addig csak simán autózz vele!

Üdv

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólás
    226
    Ennél az autónál mind a 4 kerék független felfüggesztésű. Ezek szerint mégiscsak barkácsolnom kell...

https://www.emag.hu/wltoys-a959-4wd-...roduct-gallery

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Idézet Trolley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél az autónál mind a 4 kerék független felfüggesztésű. Ezek szerint mégiscsak barkácsolnom kell...

https://www.emag.hu/wltoys-a959-4wd-...roduct-gallery
    Van valami kimondottan zavaró vezetés közben?

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólás
    226
    Még nem tudom, eddig csak olvastam/videót néztem a témában. Ott mindenhol a rudak rövidségét kritizálják, és "párhuzamosítják" a kerekeket, ezért kérdeztem csak.
    Kedden este vettem át, azóta meg vagy dolgozom, vagy szakad az eső... :-/
    Lakásban meg nem lehet vele rodeózni, ha a bútorokat/testrészeket/macskát féltem... :-)

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Majd az első akku lemerítés után még beszélünk. Lehet felesleges a félelmed. Egy próbaút mindent el fog mondani.
    Üdv

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 81415161718

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz