Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 81415161718
Eredmény: 171 - 172 (172) összesen

Téma: Wltoys A és L sorozat

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.907
    6 Éves gyerek kezében se ment még tönkre, csak a bal-első cvd hajlott meg (kiegyenesítve), ugratások 1,2m magasról, fának, kerítésnek ütközés, borulás, rajta elhasalás (saját magának vezette neki az autót), semmi baja. Csak a távnak a kormánykerekének a rugó tartó műanyag vacakja tört el (eséskor törhetett el), acélból (home-made) új benne, azóta semmi baja.
    Igazából csak akksit meg acél diffit vettünk bele, de probléma mentesen megy kb 23 töltés óta.
    Üdv.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Junior Member
    Hozzászólás
    18
    3 hét tapasztalata röviden. Sajnos ahogy látom az év fórum nem nagyon aktív ez lenne az első tapasztalatom, mivel nincs facebookon, nem tudom, hogy az ottani csoport mennyire aktív. no de az autó
    Hát nagyon bevált. egész jó az irányítás természetesen mindent az árhoz hasonlítok. megy mint a mérgezett egér és az 5 éves fiam is tud vele játszani ha leveszem a teljesítményt. egész ügyes és szereti. ami a probléma mert az is van egy elég nagy mégpedig az aki. kévés az a 10-15 perc ezért kellene egy nagyobb bele amivel azért egy 40 perc kihozható. itt a kérdés. milyet ajánlanátok? nézegettem még próbáltam választani de eléggé láma vagyok és elbizonytalanodtam. balance kelleni fog azt már tudom. töltő elvileg nem lenne szükséges. illetve még egy.picit melegszik a motor jó nem picit de a nagyobb lipo miatt még jobban fog melegedni vagy a hőmérséklet már nem fog nőni? nekem nem a sebesség lenne a fő mérv adó ezért akár motor csere is szóba jöhet későbbiekben. 35T re.

Oldal: 18 / 18 ElsőElső ... 81415161718

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva