Oldal: 3 / 18 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (178) összesen

Téma: Wltoys A és L sorozat

Member MenőBenő logója
    Hely
    Finland
    Hozzászólás
    88

Re:Wltoys A949 /A959 /A969 /A979

Calitri...most végül is akkor mi lett a story vége? :
    OFNA Nexx 10 SC-Mamba Max PRO SCT

Senior Member
    Hozzászólás
    316

Idézet MenőBenő eredeti hozzászólása
    Calitri...most végül is akkor mi lett a story vége? :
    Az lett a vége, hogy nem vettem semmit.
    Közbe jött valami és elment arra a pénz.

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Hali Autósok.

Beruháztam én is egy WL L969-be.
    Kiindulva a helis tapasztalatomból a WL 911-et, 912-t nem nagyon lehet megölni, és minden gyermekbetegsége ellenére szerintem ár/érték arányban a legjobb választás.
    Nem tudom miért zárták be a topikját biztos van pár emberke aki ezzel nyomja.
    Mind annak ellenére vettem meg, hogy tudtam a fogaskerék hibáiról de vagy veszek gyárit nem túl drágáért és cserélem, vagy 2 ezresért legyártatom normális anyagból. Ha kell a csapágyakat cserélem golyósra, ha nem akkor nem. Tudom azt is a kefés motort is 30-50 start után cserélni kell, de ezt is bele kalkuláltam. Szerintem játszani tökéletes, versenyezni meg biztos nem fogok. Legalább is ezzel biztos nem.
    Túl vagyok kb. 15-20 starton, és mondhatom nyugodtan idáig még nem okozott csalódást. Remélem, hogy a WL gyár itt is odafigyel a felhasználói tapasztalatokra, és később kidob hozzá valami értelmesebb anyagból lévő hajtóművet nem sokkal drágábbért.

Keresnék pár embert aki hasonló géppel autókázik, hátha tudunk tapasztatalatot cserélni.

Szép estét Nektek.

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Gyari tav amugy milyen minosegu? Szokasos? ???

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Hát ahogy nézem át lettünk irányítva ide. Bár a két modellnek a gyártón kívül köze nincs egymáshoz, sem meghajtásban, sem méretarányban, sem alkatrész kompatibilitásban. Megpróbálok írni a felügyelőknek hátha visszakapjuk a saját fórumunkat.

Amúgy a kormány összekötő csavart sikerült kicserélni, újra harcképes a kicsike.
    Amit észre vettem, hogy nem lehet állítani a kerékösszetartást. Vagy legalább is én még nem tudtam rájönni hogyan kell. A másik amit észrevettem, hogy a csavarokat nem árt meghúzni némi használat után. (vagy előtt).

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Re:Wltoys A és L sorozat

Sikerült átneveztetni a topikot. Remélem ide talál mindenki akit érdekel a téma.

Peace liker kolléga kérdéseire válaszolva:
    A gyári távja nekem nem tűnik rossz minőségűnek, de ez majd úgy is a használat közben derül ki.
    Ha ez is FHSS kódolást használ, akkor talán valami turnigy táv jó lehet hozzá. Majd megnézem össze tudom-e hozni.

Az alkatrész ellátás a Bangről megoldott hozzá, hacsak valamelyik modellbolt nem dönt úgy, hogy szárnyai alá veszi ezt a modell sorozatot. Talán itthon is elérhető lesz hozzá minden, még ha nem is annyiért, de legalább lesz.

A 4WD az A sorozat 1/18-as méretarányban, de sajnos nyilatkozni nem tudok róla, mert még nem is láttam ilyet.

Egy töltéssel, még nem mértem ugyan de szerintem 8-10 percet simán lehet autózni a gyári (1500 mAh) akkuval. Utána viszont várni kell amíg a motor visszahűl. Én addig szoktam vele várni amíg tartósan bírja a kezem a meleget. Majd megpróbálok valami motor hűtést applikálni rá. Nagyobb akku beszerzését nem nagyon javaslom, nehogy megégjen benne valami. Egyik cimborám járt így a 2200-as akkuval.

Továbbra is várom a tulajokat, vagy csak az érdeklődőket. Kérdezzetek bátran, ha tudok válaszolok.
    Vagy csak leírom a tapasztalataimat.

Kellemes mulatást Mindenkinek!

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Na majd vmimor csak ossze tudunk futni es meglesem.
    Vagy pentek du csapatni? Addigra tan osszeall a trophy is.

Tudom, hogy mas kocsi, de szeretek kendacsolni, ha megoldhato rakok kocsimba masba valo cuccot …ha kezdebe kerul 1/18 as 4wd szolj, mert a kepek alapjan (amibol nem rul sok van es inkabb csak reklam kepek ) akar meg jo is lehet belole ez az.

Senior Member
    Hozzászólás
    316

controlman

Majd ha lesz több tapasztalat az autóval, mindenképp oszd meg velünk is.
    Alkatrészeket amit néztem BG, úgy láttam elég sok kopó alkatrészt nem lehet (még) kapni... Vagy tévedek?
    Esetleg ha van rá mód, egy videót is linkelhetsz.

Senior Member
    Hely
    Budapest 06-70-362-00-40
    Hozzászólás
    845

Alkatrész ellátás teljesen megoldott.

http://www.banggood.com/buy/l959.html

http://www.banggood.com/buy/L969.html

Elég balfaszul nevezte el a BG a cuccokat, de a 959 roller 95%-ban ugyan az.
    Egyedül amit nem találtam az a hátsó kerék, de biztos vagyok benne hogy előbb vagy utóbb lesz.

Szerintem amit rendelni kell az a motor, és a fogaskerekek, meg igény szerint akku. Meg talán csavarok. Még nem tudom mi fog kopni, törni.

Ha esetleg van aki tapasztaltabb nálam, és ide téved ránézhetne mi az amit érdemes megrendelni.
    Valamint érdekelne, hogy használat után miket kell pucolni, karban tartani, és hogyan.

Köszi előre is a segítségeteket.

Oldal: 3 / 18 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve