Oldal: 75 / 75 ElsőElső ... 25657172737475
Eredmény: 741 - 746 (746) összesen

Téma: DLG-t építek

Member
    Hozzászólás
    63
    A nyomtatásra várom az árajánlatot. Esztergálni nincs lehetőségem (nem is értek hozzá), kézzel meg biztos nem állok neki. 1-2 webshopban is láttam már ilyet, majd meglátjuk. Legvégső-legrosszabb esetben marad a sima kár eleinte. Bőven van idő addig a szakaszig, hogy a szervókkal kelljen játszani, csak most érek a tervezgetés végére és kezdem a tényleges összeépítést, azon belül is a szárnyfelek előkészítését a ragasztáshoz. Kivételesen kapkodni se szeretnék, haragudnék magamra, ha nagyon elrontanám

Senior Member
    Hely
    Vép
    Telefon
    06203594440
    Hozzászólás
    1.268
    Én mindegyiket fúrógépet csináltam egy hármas csavaron áthúztam a kart majd meg pörgettem fúrógéppel és egy szikével esztergáltam megfelelő méretűre majd a hegyével a vájatot bele karcoltam
    Simbolic F3k project

Senior Member sanyi1959 logója
    Hely
    Budapest, VII.ker
    Hozzászólás
    2.119
    Jobb híján ide teszem be ezt a jó kis videót kedvcsinálónak, a Hobby King 1500-as fesztávú balza DLG-ről. Egy jól összeszokott angol modellezőcsapat látható, akik egy 80 év körüli modellező kollégát avattak be a DLG-zés rejtelmeibe! Tulajdonképpen csak a HK 1500mm-es balza DLG-t repítették be, s annak a videója, de ettől kissé több kerekedett ki! A szél az tetemes, néha a 30 csomót(60Km/h) is eléri!
    Hihetetlen lelkes a kisöreg! Nem tettem volna be ezt a videót, ha nem fakadtam volna szinte könnyekre a nevetéstől! Igazi British Gentlemanus! Rövid nadrág, golfsapka, angol hidegvér! Csodálom a bácsika elszántságát és fittségét annak ellenére, hogy az egyik dobásnál, majdnem A NYAKA KÖRÉ TEKEREDETT A DLG, szó szerint!

https://www.youtube.com/watch?v=HBa4yWmW6pw

Jó szórakozást!
    Utoljára módosítva: sanyi1959 által : 2017-06-16 15:19

Hely
    Budapest, VII.ker
    Hozzászólás
    2.119
    A DLG építésbe, mint utolsó fázisba szerintem belefér, ha itt kérdezem meg, - milyen programsort írjak a SNAP FLAP nek? Turnigy 9 XRPro adóm van. Állítólag még a Tarannis programja is hasonló.

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    589
    Szia Sanyi!
    Azt csiripelték a madarak, hogy került új gyantamadarad.
    Taranison nálam úgy néz ki hogy:

Van egy high mix pl CH10-en. (fizikai csatorna nem tartozik hozzá)
    A source ch: a magassági csatorna
    weight: 5 Ez azt jelenti, hogy a teljes magassági kitérést kb 5%-al veszi figyelembe.
    Switch: az aktiváló kapcsoló
    Multiplex: Ez a keverés módját adja meg, a beállítás ADD vagyis hozzáadás. Bármilyen ívelő beállításnál hozzáadódik a snapflap.

Ezek után a csűrő csatornáihoz (mindkettőhöz) hozzákeverem ADD multiplexeléssel.

Ennek az az előnye, hogy nem kell mind a két csatornát módosítanom, hanem elég a 10-es csatornát variálnom és így mindkét csűrő csatornát egyenlő módon befolyásolja.

Ha Open TX fut a távirányítódon akkor pontosabb leírást is tudok küldeni.
    Á.

Hely
    Budapest, VII.ker
    Hozzászólás
    2.119
    Császár-király vagy Csaron!!!
    KÖSZÖNÖM!
    Addig haverkodtam tegnap, hogy tényleg lett valami "gyantás-faszenes szépike". Még új tipusú törzs is, s így lesz két madaram. Még indulni is tudok a másfeles kategóriában. Ez a SNAP FLAP megakasztott. Egyébként fenomén dolognak tartom, nagyon jó program!

Oldal: 75 / 75 ElsőElső ... 25657172737475

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva