Oldal: 1 / 483 123451151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (4822) összesen

Téma: Align T-Rex 450

Senior Member mrsad logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361

Align T-Rex 450

Sziasztok!

Namármost... Tudom, hogy van már egy topik a TRex-nek, de ez egy másik heli...
    1. Nem bírtam ki, vettem egyet a bécsi kiállításon ops: .
    2. Eszementül korrekt a csomag (alukoffer, két pár lapát, precíz doksi, rengeteg csapágy (37db), stb, stb...)
    3. Létezik egy nagyobb alukoffer is (79 euró), amiben minden motyó elfér (komplett gép, FF9, akkuk, apró mütyürök) szóval egyszerüen szállítható, ahol rájön az emberre a repíthetnék, ott csak koffer nyit, aztán mehet a móka. Ez az opció nekem nagyon tetszik.
    4. Elsö blikkre nagyon jó minöségü müanyag öntvények.

Egyelöre kerülgetem, azt hiszem elpakolom karácsonyig. Ha kibírom... Lehet, hogy nem ops:
    Még azért egy-két "apróság" hibádzik (240-es giró minimum, 3db HS55, 1 db HS50, egy drive set, két-három izmos akku). Lassan összegyüjtöm ezeket is, aztán indítok egy képes sorozatot a gép születéséröl. Persze, csak ha szükség van rá. :?:
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361

TRex450 XL

Két képecske:

üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

mmormota
    Guest

TRex450 XL

Gratulálok a géphez! Nagyon jó heli, fogod szeretni.
    Végre szaporodik a T-Rex tábor! :lol:

CDE (ez az eCCPM) vagy HDE (mechanikus keverésű) változatot vettél?
    Valószínűleg HDE a színe alapján.
    Kényelmesen össze lehet rakni egy szabad délutánon. Minden passzol, sehol se kell szenvedni, reszelgetni.

Senior Member
    Hozzászólás
    219

TRex450 XL

Sziasztok!
    Én is szemezgetek a kínai porszívógyár eme termékével!
    Én a CDE változatot néztem ki, bár az drágább egy kicsit, vagy a HDE-t carbon CCPM vázzal.
    Még spórolgatok egy kicsit, aztán én is belecsapatok!
    Kiváncsian várom a véleményedet, és a képeket!

][_YNX
    LYNX
    <br />"The helicopter approaches closer than any other vehicle to fulfillment of mankind's ancient dream of the flying horse, and the magic carpet" ---Igor Sikorsky

Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361

TRex450 XL

Köszi a gratulákat.

Nagy naivan körbekérdezgettem a vásárosoktól, hogy CCPM-es verzsön is van-e, néztek rám, mint a vett malacra. :wink: "Csak" ez a XL "deluxe edition" volt, de nincs ráírva sehol, hogy HDE. Szóval összevissza a dolog. Ettöl függetlenül ez a HDE verzió, és már most bizonytalan vagyok, hogy kibírom-e karácsonyig, hogy ne ugorjak neki összerakni

Az egyik cég (QuickWorldWide) standján volt egy megkapó vásári kombó, csak nem volt összerakott, kézbevehetö példány: E-Max, kompletten, motorral, szervókkal, piezo giróval 359,- euro.
    http://www.quickworldwide.at/ishopseiten/demax.htm

A gond ugye az, hogy biztos ez is valamilyen klón, de az alkatrészekkel lehet, hogy gondban lenne az ember.

Csak infó: a "sima" TRex450X 107,- euróért kellette magát. Az XL ára 152...169,- eurós tartományban volt.
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

mmormota
    Guest

TRex450 XL

Idézet mrsad eredeti hozzászólása
    Csak infó: a "sima" TRex450X 107,- euróért kellette magát. Az XL ára 152...169,- eurós tartományban volt.
    Az XL újabb, rengeteg javított megoldás van benne. Kiküszöböltek egy csomó lötyögést, kotyogást. Így a sima 450X-et már nem célszerű megvenni.

KIfejezetten hülye ötletnek tartom viszont, hogy az XL alkatrészeit olyan alu kofferben árulják, amelybe a kész heli nem fér be... :shock:

Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361

TRex450 XL

Idézet mmormota eredeti hozzászólása
    KIfejezetten hülye ötletnek tartom viszont, hogy az XL alkatrészeit olyan alu kofferben árulják, amelybe a kész heli nem fér be... :shock:
    Jahhh... Jópofa a koffer, de még én sem tudom, hogy mire lesz jó. Egy kiadós törés után lehet, hogy bele fog férni a heli .
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    395

TRex450 XL

Sziasztok,

Azert az osszerakassal nekem akadt egy kis gondom (XL CDE). Jo tanacs, ne hasznald a kithez adott "zold" csavarogzitot. Ha megkot atombiztos lesz - ami nem mindig jon jol...

A farokvezerles is szorult egy kicsit, de azt meg tudtam oldani.

En HS-56HB szervokat raktam bele, sajnos ehhez kicsit at kellet faragni a vazat (mashol vannak a szervot fogo csavarok furatai...). Egyelore jo, de gondolkozom, hogy kicserelem a szervokat mezei HS-55-okre, azok legalabb siman passzonak a helyukre...

A heli egyszer repult, a 2200mAh LiPo aksival joval 10 perc folott volt a repulesi ido mikor osszetortem ops:

Most varok egy par alkatreszre... :evil:

Chip

Senior Member
    Hozzászólás
    219

TRex450 XL

Én is azon töröm a fejem, hogy HS55 vagy HS56.
    A HS 56 állítólag strapabíróbb, csak itthon irreálisan drágább mint kint (USA-ban pl. közel egy árban vannak).
    A fémkoffert odaadhatod a nejednek, így van rá magyarázat, hogy miért is kellett megvenni!

][_YNX
    LYNX
    <br />"The helicopter approaches closer than any other vehicle to fulfillment of mankind's ancient dream of the flying horse, and the magic carpet" ---Igor Sikorsky

mmormota
    Guest

TRex450 XL

Idézet chipichape eredeti hozzászólása
    Azert az osszerakassal nekem akadt egy kis gondom (XL CDE). Jo tanacs, ne hasznald a kithez adott "zold" csavarogzitot. Ha megkot atombiztos lesz - ami nem mindig jon jol...
    Módosítanék: ne használd addig, amíg nem vagy biztos az összerakás sorrendjében... :lol:

Véglegesre szerelésnél viszont fontos, hogy pl. a rotorfej csavarjai ne lazuljanak ki. Képzelj el egy repülés közben lejött gömböt pl. :shock:

Oldal: 1 / 483 123451151101 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva